Clicks1.2K
Libor Halik
51

Genderovým fanatismem ministryně práce a sociálních věcí

V budoucí české vládě má být ministryní práce a sociálních věcí Marksová Tominová. Viz zpravy.ihned.cz/politika/c1-61572640-res… 17.1.2014 Novou ministryní práce a sociálních věcí se stane odborná mluvčí stínové vlády ČSSD pro lidská práva a rodinu Michaela Marksová Tominová. V letech 1997-2004 pracovala Marksová Tominová jako ředitelka pro styk s veřejností v obecně prospěšné společnosti Gender Studies. Po roce 2004 vedla nejdříve odbor rodinné politiky na ministerstvu práce a sociálních věcí a poté odbor rovných příležitostí ve školství na ministerstvu školství. Specializuje se na rodinnou politiku, práva žen a rovné příležitosti žen a mužů. Povšimněte si slovíčka GENDER (rodová rovnost). Pod slůvkem se maskuje a skrývá fanatická víra, že muž je ženou a žena je mužem. Je to nejhorší protipřirozená ideologie, jaká zatím vznikla. Marksová Tominová psala progenderovské knihy, ona byla ředitelkou genderovské společnosti. www.gendertoolbox.org/…/5.4.3%20Publica… Králíková, A., Marksová-Tominová, M. (ed): Na cestě do Evropské unie: průvodkyně nejen pro ženy. Praha : Heinrich-Böll-Stiftung, ASPEKT, eFka, Gender Studies, PSF, 2002. Marksová-Tominová, Michaela (ed.): Gender assessment of the impact of EU accession on the status of women and the labour market in CEE: national study: Czech Republic. Praha : Gender Studies, 2003. Marksová-Tominová, Michaela … et al.: (RE)prezentace žen v médiích: informační brožura pro novinářky a novináře. Praha: Gender Studies, 2002.
Před gender ideologií varuje velmi moudrá profesorka sociologie z Německa, katolička Gabriele Kuby v knize Globálna sexuálna revolúcia, strata slobody v mene slobody. Lúč 2013 Bratislava. Knihu Vám mohu případně obstarat, stojí 370 Kč.
Stručněji ale velmi ostře varují před gender ideologií všichni slovenští katoličtí biskupové v pastýřském listu z 1.adventní neděle 2013. Pozvali si paní Kuby, aby na Slovensku přednášela, před genderem se varovalo na protestním pochodě 100 000 Slováků v Košicích 22.září 2013. (Foto je z pochodu Košicemi)
Úryvek z listu biskupů: "Stúpenci kultúry smrti prichádzajú s novou „gender ideológiou“. V jej mene chcú presadiť tzv. „rodovú rovnosť“. Človek, ktorý tento termín prvýkrát počuje, si myslí, že ide tu o to, aby mužovi a žene boli uznané rovnaké práva a rovnaká dôstojnosť. Ale tie skupiny cez tzv. „rodovú rovnosť“ sledujú čosi celkom iné. Chcú nás presvedčiť, že nikto z nás nejestvuje od prirodzenosti ako muž alebo ako žena, chcú teda zobrať mužovi právo na identitu muža a žene právo na identitu ženy a rodine právo na identitu rodiny, aby sa už muž necítil ako muž, žena ako žena a manželstvo, aby už nebolo tým Bohom požehnaným výlučným spoločenstvom muža a ženy, ale na roveň manželstva chcú presadiť aj spoločenstvo dvoch mužov, či dvoch žien. Tak vzniká akýsi sodomský paškvil odporujúci Božej vôli a pripravujúci Boží trest.
Cez ušľachtilé heslá sa do života spoločnosti presadzuje rozvrat rodinného života, ktorý má byť posvätným. Je to bohorúhavá vzbura človeka voči Stvoriteľovi. On nás stvoril na svoj obraz. Muž od Stvoriteľa dostal dôstojnosť muža, žena dôstojnosť ženy a rodina dôstojnosť rodiny. Od toho sa odvíja aj dôstojnosť národa. Toto chcú aktéri kultúry smrti a stúpenci gender ideológie v mene ušľachtilých hesiel zničiť. Pojem muž, manžel, otec, rytier, gentleman je pre nich neprijateľný. To isté platí o pojmoch žena, manželka, matka. V ktorom národe sa im to podarí, ten národ stratí svoje dôstojné postavenie pred Bohom i pred svetom.
Predstavitelia mnohých krajín týmto aktérom kultúry smrti z nepochopiteľných dôvodov ponižujúco podliezajú a cez zákonodarstvo, ktoré je niekedy v rozpore so zdravým rozumom, im vychádzajú v ústrety. Takí nemajú žiadnej morálnej hrdosti a svoj národ pripravujú nielen o jeho dôstojnosť, ale pomocou zákonov ho vydávajú na zánik. Je to strata základného životného zmyslu – strata citu pre sebazáchovu...." Celé na: 1.12.2013 biskupi proti gender sodomizaci Slovenska konkrétně
Gender feministky mají obvykle obrovský zájem na byznysu s dětmi. Viz Pěstounství na rok dnes a odebírání dětí nejlepším rodičům v budoucnu Pěstounství na rok dnes a odebírání dětí nejlepším rodičům v budoucnu
Současná Rusnokova vláda v demisi správně hned počátkem ledna 2014 zareagovala na protestní manifestaci proti gender a proti juvenální justici z dne 26.12.2013 v Olomouci a Praze a správně zareagovala i na protest bývalého poslance Mojmíra Kováře z Fora angažovaných křesťanů. Tato dosluhující vláda v demisi chtěla ochránit české rodiny a děti, ale nový premiér Sobotka chce, Bohu žel, z ministerstev odstranit lidi z bývalé Rusnokovy vlády. Viz Bohuslav Sobotka nepovažuje za rozumné, aby v pozicích náměstků na ministerstvech zůstali nynější ministři vlády Jiřího Rusnoka. www.denik.cz/z_domova/sobotka-nechce-…
S Michaelou Marksová Tominová se znám z debaty o umělých potratech - ona umělé potraty obhajovala. Viz zpravy.idnes.cz/odpovedi.asp zpravy.idnes.cz/…/odpovedi.asp Ale znám se s ní velmi pravděpodobně i ze školy, z Přírodovědecké fakulty KU, kde jsem také rok studoval, dříve než jsem přešel na studium teologie.
Je smutné a bolestné, že Michaela Marksová Tominová se vydala na cestu eurounijního prosazování nejzhoubnější ideologie zla, čili gender rodového fanatismu. Na Zemi za prosazování nenormálnosti v České republice dostane jistě dobře zaplaceno, ale po smrti bych nechtěl být v její kůži před budoucí Boží soudnou stolicí. I pekelné bolesti jsou odstupňované a za prosazování větších zvrhlostí jsou větší věčné pekelné bolesti.
Public domain
hvezdaXY
Jak to,že nic nedělají likvidují víru našich otců panáčci
Yorge
Těžko říci, kolik spravedlivých zahyne, každopádně mnoho kněžích se shodne, že církevní krize, ze které vychází i celospolečenská krize je krizí biskupů. Oni nemusejí dělat nic až tak špatného a ohavného, ono stačí když nedělejí nic.
Pak vlk decimuje stáda. A nepřítel ošálí svým voláním masy.
Libor Halik
15. ledna 2014 V. Klaus: Z moskevského deště pod bruselský okap. Česká společnost jako celek s nesvobodou – jak je vidět – nic dělat nechce. S Evropskou unií nedokáží pohnout ani krachy zemí jako Řecko, Kypr, Lotyšsko, a ani kdyby krachovala Česká republika, s unií by to nepohnulo. Muselo by dojít k zásadní změně v jednom z velkých států Evropy, třeba v Německu nebo ve Francii, jinak si změnu …More
15. ledna 2014 V. Klaus: Z moskevského deště pod bruselský okap. Česká společnost jako celek s nesvobodou – jak je vidět – nic dělat nechce. S Evropskou unií nedokáží pohnout ani krachy zemí jako Řecko, Kypr, Lotyšsko, a ani kdyby krachovala Česká republika, s unií by to nepohnulo. Muselo by dojít k zásadní změně v jednom z velkých států Evropy, třeba v Německu nebo ve Francii, jinak si změnu představit nedovedu. www.klaus.cz/clanky/3506 L: Já vidím naději ve slovenském křesťanství, které se od současného v Česku liší.
Libor Halik
Již teď lze tedy s naprostou jistotou říci, kdo bude největší pohroma v Babišově vládě. Soudružka Marksová je jedna z nejradikálnějších a nejagresivnějších neomarxistek české politiky: Marcel Chládek i Jiří Dienstbier jsou proti ní standardní umírnění levičáci. Jde kromě jiného o jednu z největších bořitelek tradičních hodnot. protiproud.parlamentnilisty.cz/…/786-o-marxove-m…
MILOSLAV
Hlavně, že se Lidovci hrnuly na křesla ze kterých může něco kápnou. Tuhle zmetkovitou stranu nemá smysl příště volit.