Język
Wyświetlenia
196
Anty_modernista 4 4

Ks. prof. Oko: Mahomet seryjnie mordował, a Koran nakazuje go naśladować. Giną tysiące chrześcijan

Musimy brać pod uwagę, że islam zniszczył połowę chrześcijaństwa, że muzułmanie każdego roku zabijają dziesiątki tysięcy chrześcijan, gwałcą dziesiątki tysięcy chrześcijanek. Mamy prawo i obowiązek, by zastanawiać się, co zrobić, aby nie zniszczyli drugiej połowy – powiedział w TVP Info ksiądz profesor dr hab. Dariusz Oko.

Duchowny, który gościł w stacji razem z ks. Waldemarem Cisło, przebywał niedawno z pielgrzymką w Armenii. Na antenie zwrócił uwagę na ludobójstwo Ormian dokonana przez islamskich Turków.

Armenia jest otoczona przez 150 milionów muzułmanów, którzy chcieliby dokończyć dzieła. Tak samo Izrael, który jest otoczony przez muzułmanów. Ludzie w tych krajach łapią się za głowę, gdy widzą, że chcemy sobie sprowadzić muzułmanów. Wszędzie to kończy się tak samo. Tam gdzie muzułmanie osiągają władzę chcą wykończyć chrześcijaństwo – powiedział ks. Oko.

To jest sama istotna islamu. Trzeba pamiętać, że sam Mahomet to nie był drugi pan Jezus, tylko człowiek, który seryjnie mordował i gwałcił ze swoimi towarzyszami. Potrafił jednego dnia zrobić mały holokaust, wymordował całe plemię, 800 mężczyzn, a ich kobiety sprzedał na targu (…). Mahomet razem z towarzyszami zabijał tysiące ludzi, gwałcił tysiące kobiet, a w Koranie pisze, że trzeba go naśladować. Więc islamiści, muzułmanie go naśladują czternaście wieków – dodał duchowny jednocześnie ostrzegając Polaków przed pójściem tragiczną drogą zachodnich społeczeństw. – Wybrali religię przyjemności, która prowadzi do śmierci. Po ludzku nieuchronne jest, że zapanuje tam islam. My jeszcze mamy szansę uczyć się z ich błędów – powiedział.

O muzułmańskim niebezpieczeństwie mówił również ks. Waldemar Cisło. – Jesteśmy dla nich nikim. Człowiek, który nie wyznaje islamu jest muzułmanów nikim – stwierdził kapłan. Jak dodał, wiek XX i XXI to czas męczeństwa za wiarę, o czym w dokumentach przypominali nam papieże: św. Jan Paweł II i Benedykt XVI. W tym czasie życie z powodu wiary w Chrystusa oddało około 45 milionów ludzi.

Źródło: tvp.info / wpolityce.pl / Twitter
MWł

www.pch24.pl/ks--prof--oko--…

Patr także:

„Małe” kalendarium "religii pokoju"

Ks. prof. Samir: Nie łudźmy się, migracje to zaplanowana inwazja

W Niemczech brakuje sędziów i prokuratorów, bo pięciokrotnie wzrosła liczba spraw o terror

Mapa przestępczości muzułmańskiej 2017

Papież Franciszek porównuje tzw. uchodźców do Józefa i Maryi

Choinka z ratusza musiała zniknąć, żeby nie zranić wrażliwości muzułmanów

Niemcy: Muzułmanki ubogacają kulturowo basen w Hanowerze

Zdrada episkopatu! Caritas będzie sprowadzał islamistów do Polski!
Anty_modernista
Musimy brać pod uwagę, że islam zniszczył połowę chrześcijaństwa, że muzułmanie każdego roku zabijają dziesiątki tysięcy chrześcijan, gwałcą dziesiątki tysięcy chrześcijanek. Mamy prawo i obowiązek, by zastanawiać się, co zrobić, aby nie zniszczyli drugiej połowy – powiedział w TVP Info ksiądz profesor dr hab. Dariusz Oko.
---
A co mówi tutejszy hasbarczyk? "Nie wolno krzywdzić muzułmańskich imig…
Więcej
Anty_modernista
Rzekomo katolicki episkopat Polski dąży zniszczenia ostatniego Katolickiego narodu poprzez ściąganie afrykańsko-arabskiej dziczy fałszywego proroka mahometa. Bo przecie istnienie monolitycznego katolickiego narodu nie mieści się w masońskich łbach. Ich posoborowa religia nie dopuszcza, by na świecie istniało ani jedno Katolickie i monoetniczne państwo z kim djalogu prowadzić i się ubogacać