Clicks500
tores
1

Islamizace Tomášem Halíkem

Tomáš Halík, katolický kněz, je známý. A ještě můžeme dodat, že je známý pro svůj pro-islámským postoj. Tedy, teď už vlastně ani nevím, jestli on sám je katolík, nebo muslim. Jeho propagace islámu, v zájmu „lásky, tolerance a svobody“ je skutečnou islamizací, a to z úst katolíka Halíka.

To můžeme vidět i v posledním případě, kdy privilegia islámu nadřazuje sekulárním zákonům společnosti a zasazuje se o prosazení Alláhova zákona nad pravidla a zvyky společnosti. Jde o to, že podporuje nošení muslimských šátků ve školách a “obul” se do ředitelky střední zdravotnické školy v Praze (www.szs-ruska.cz), která nadřazená práva menšiny netoleruje.

Článek Respektu zde: respekt.ihned.cz/c1-61245130-ank…

Ale co můžeme očekávat, když se tito lidé jako p.Halík nedrží Písma, ačkoliv je i citují. Odrážejí pak ducha světa, ducha humanismu, a ne Ducha Svatého a Jeho mysl a názor na věc.

Matouš 6:23 Je-li však tvé oko špatné, celé tvé tělo bude ve tmě. Jestliže i světlo v tobě je temné, jak velká bude potom tma?

www.krestanskezpravy.cz/islamizace-tomasem-halikem
tores
Pane Tomáši Halíku, bylo by od Vás nejvýše korektní a vhodné se veřejně distancovat od všeobecné apoštolské Církve, které děláte veřejnou ostudu.