Język
Wyświetlenia
1,3 tys.
ŚW.FILOMENA 1

JEZUS: Intelektualna pycha, zaślepiła was na prawdę wiedzy duchowej / JESUS: Knowledge can very often blind you to the Truth

piątek, 28 grudnia 2012 roku, godz. 6.05

M
oja szczerze umiłowana córko, dopiero gdy twoje serce będzie naprawdę na Mnie otwarte, będziesz mogła doświadczyć Mojego Światła i uznać Prawdę.

Wielu mówi, że prosili o Dar rozeznania i modlili się do Ducha Świętego, aby go otrzymać. Jednak nie wszyscy, którzy proszą, otrzymują zrozumienie, którego potrzebują, aby otrzymać ten cenny Dar. A jednak będą utrzymywać, że go mają. Następnie obrażają Mnie, twierdząc, że Moje święte Słowo sprawia, że czują się nieswojo. Twierdzą, że ich niepokój musi oznaczać, że Moje święte Orędzia pochodzą od złego ducha.

Tym z was, którzy dumnie głoszą swoją wypaczoną interpretację Mojego świętego Słowa danego wam w tych Orędziach, uważając je za błędne, muszę to powiedzieć.

Kiedy ostatnim razem przybyliście do Mnie nadzy, bez parawanu dumy, który was osłania? Kiedy przybyliście do Mnie na kolanach, wzywając Mnie, abym was dobrze prowadził, bez zatkania sobie najpierw uszu rękami, by nie słuchać? Czyż nie wiecie, że będę oświecał was Darem rozeznania dopiero wtedy, gdy przyjdziecie do Mnie bez uprzednio wymyślonych przez siebie poglądów? Nie możecie zostać uwolnieni z łańcuchów intelektualnej pychy, która zaślepiła was na prawdę wiedzy duchowej, dopóki nie zostaniecie pozbawieni wszelkiej ludzkiej pychy.

Wy, którzy spędzacie lata na studiowaniu Pisma Świętego i uważacie się za dobrze z nim obeznanych – i z tego powodu czujecie się bardziej godnymi, aby objaśniać Moje Słowo – musicie to jeszcze raz przemyśleć.

Wiedza o Księdze Mojego Ojca nie upoważnia was bardziej niż żebraka z ulicy bez żadnego wykształcenia w sprawach duchowych. Bardzo często wiedza może was zaślepić na Prawdę. Wiedza oparta na waszej własnej ludzkiej interpretacji Księgi Mojego Ojca nic nie znaczy, jeśli chodzi o zrozumienie Słowa Bożego.

Wy, którzy chlubicie się swoimi uczonymi sposobami postępowania według świętego Słowa Boga, a następnie używacie tego do odrzucenia Mojego Słowa dawanego dziś światu, jesteście winni grzechu. Wasz grzech jest grzechem pychy. Obrażacie Mnie, bo wasza duma jest dla was więcej warta niż Miłość do Mnie w swojej najprostszej formie.

Miłość do Mnie, waszego Jezusa, pochodzi z serca. Dusze godne Mojego Królestwa szybko rozpoznają Mój Głos. Dusze, które przeciwstawiają się Mojemu Słowu i zachęcają innych do otwartego odrzucenia Mnie, są pod wpływem złego ducha. Napełniacie Mnie obrzydzeniem. Wasze nikczemne głosy, kiedy donośnie i z dumą ogłaszacie swoją godność wynikającą z waszej znajomości Pisma Świętego, zostaną uciszone.

Moja cierpliwość nigdy się nie kończy, ale ci z was, którzy stoją przede Mną i rozmyślnie niszczą Mój plan zbawienia, w mgnieniu oka zostaną odrzuceni na pustkowie.

Wasz Jezus

Original text: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/knowledge-can-v…
za: jezusdoludzkosci.pl/2012-12-28-06-0…

________________________________

PROSZĘ, POSŁUCHAJ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Wiadomość od naszego Pana Jezusa Chrystusa i Matki Bożej z 15 września 2018r..