Clicks2
NewsLetters

Велика ложа оцінює Францискову програму церкви Нью Ейдж


Велика ложа Іспанії на веб-сторінках свого вісника «El Oriente» реагувала на Різдвяне проголошення Франциска (25.12.2018 р.) про універсальне братерство, тобто про програму церкви Нью Ейдж. (mailchi.mp/gle/eloriente243).
Цитата з «El Oriente»: «Слова папи показують, на скільки сучасна церква далека від змісту енцикліки Humanum genus (1884), яка є останнім великим засудженням масонства».
Відповідь: Велика ложа чітко розуміє, що Франциск своєю заявою фактично скасував церковний документ Humanum genus, який ясно засуджує масонство, тому з масонами ми не можемо мати жодної спільної дороги! Але сьогодні Франциск її рішуче пропонує.
Цитата «El Oriente»: «Отож дорога, яку засудив релігійний фундаменталізм, сьогодні є дорогою, яку спільно пропонує найвищий первосвященик (Великий магістр) Католицької Церкви і всесвітнє масонство».
Відповідь: Що це за спільна дорога? Тією дорогою не є дорога спасіння. Програма масонських лож ‒ внутрішня ліквідація Церкви. Франциск має з масонами одного духа. Існує питання, чи масонські ложі не посприяли його просуненню на папу.
Цитата «El Oriente»: «У світі немає масона, який би не приєднався до сучасного папи в його прагненні до універсального різнорідного братерства в політиці, культурі та релігії».
Відповідь: Заява ложі влучно виражає, чиїм братом є Франциск і кому служить!

+Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
15.01.2019