Мова
Перегляди
29
uk.news

Кардинал Ейк: «Папа Франциск абсолютно нерозумілий»

На думку кардинала Віллема Ейка з голландського міста Утрехт, бажання Папи Франциска щодо того, щоб німецькі єпископи постаралися знайти спільне рішення в питанні надання Святого Причастя протестантам, є «абсолютно незрозумілим».

7 травня, в своїй статті для ncregister.com, Ейк заявив, що навіть якщо всі єпископи Німеччини «дозволять» надання Святого Причастя протестантам, це буде суперечити католицькій вірі.

«Практичні методики католицької церкви, засновані на її навчаннях, не можуть змінюватися під впливом більшості голосів єпископальної конференції, навіть якщо єпископи проголосують одноголосно».

Ейк звинувачує Папу Франциска в «нездатності внести ясність». Він приходить до висновку: «Таким чином він сіє плутанину серед віруючих, погрожуючи єдності всієї церкви».

Кардинал вказує, що фокус (Папи Франциска) з використанням індивідуальних обставин призведе до того, що все протестанти (і мусульмани) будуть отримувати Святе Причастя.

«Основна проблема такого підходу полягає в тому, що перелік критеріїв для визначення таких ситуацій постійно розширюється».

З мовчазної згоди єпископів Німеччини протестанти не просто отримують Святе Причастя, а й сама церква активно запрошує їх це робити.

Зображення: Willem Eijk, #newsRikhzryxnl