Język
Wyświetlenia
2,5 tys.
ZBM 11 1

Czy to Izrael dokonał zamachu na Adamowicza? - Krzysztof Cierpisz

15 January 2019


+++
Laudetur Iesus Christus

Nie ma na to żadnego dowodu, ale poszlaki, korzyści wskazują na to, że tak właśnie jest.
I czy to może konferencja Irańska: – „Globalna konferencja na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie, w szczególności w Iranie”
– stała się doraźną przyczyną zamachu na Adamowicza, to jako elementu dyscyplinującego „polskie władze” – Dudę i Morawieckiego?
+
Zanim przejdziemy dalej, kilka słów o samym Adamowiczu i bezpośrednim zdarzeniu zamachu.
Adamowicz, który tak bezczelnie rugował wszystko co polskie, posmakował w końcu własnej medycyny.
Orkiestra (WOŚP) – tj. jako organizacja charytatywna – to system żydowsko-masoński, polegający na zmiękczaniu psychiki okradanych społeczeństw i samooszukiwaniu się samych złodziei.
Złodziej kradnie miliony, ale aby uspokoić sumienie, to organizuje akcje charytatywne i podrzuca okradanym jakieś tam grosze. Owsiak to przedłużenie zup kuronia, a zupy kuronia, to prosty zabieg socjotechniki wymyślony dla polskich przemian przez Tavistock Institute (Rothschild) już w 1980 roku. Założenia tej „zupy kuronia” przywiózł do Polski z Londynu intelektualista, mason Jan Józef Lipski.
+

Jeżeli już tak się stało, jak się stało, to dobrze, że trafiło to na Adamowicza, oto (hasła):

- WOŚP to impreza złodziei dla idiotów.
- Gospodarka wolnorynkowa.
- Prywatne firmy ochroniarskie zamiast policji państwowej.
- No i gwiazdor Adamowicz, który zabiega o popularność u gawiedzi.
W normalnym państwie i społeczeństwie imprezy charytatywne jako pomoc już stała, a nie powypadkowa typu kataklizmu: trzęsienia ziemi lub wojny, przyzwyczajają społeczeństwo do widoku milionów zgłodniałych, bezdomnych ludzi w ich własnym bogatym kraju. Kraju pełnym dóbr nadprodukcji rolnej, czy cegły do budowy domów. Gdzie ci głodni i bezdomni nie są takimi skutkiem naturalnej biedy czy niedostatku fizycznego, ale wynikiem manipulacji socjalno-ekonomicznej, prowadzącej do faktycznego ludobójstwa. I te wszystkie zbiorowe wigilie dla bezdomnych, którzy z roku na rok są coraz liczniejsi, czy te „orkiestry” wywołują u ludzi normalnych jedynie gniew i oburzenie, a dla durniów są powodem do satysfakcji.
Adamowicz został zadźgany na scenie wystawionej dla takich właśnie durniów, którzy — raz na rok — wysilają się na ten jednorazowy odruch człowieczeństwa. A potem niech no będzie gospodarka wolnorynkowa.

Gospodarka wolnorynkowa i prywatna policja to właśnie coś, co jako medycyna własna, bezpośrednio dotknęło Adamowicza i zakończyło się jego śmiercią, a która nie musiała się wydarzyć. Bo normalna policja państwowa, sprawna i dobrze wyszkolona, widoczna publicznie, łatwo wprowadza porządek i spokój, a każde niestandardowe zachowanie potencjalnego napastnika jest jej łatwo zauważalne, co daje czas na skuteczną reakcję ochrony. Tu w tym bajzlu na scenie, w tym rapie poniżającym nasz stopień świadomości i reakcji do poziomu naćpańców, Adamowicz został śmiertelnie ugodzony nożem. A nie jest takie oczywiste to, czy ten zamachowiec Stefan zadał te wszystkie ciosy lub jakikolwiek w ogóle. To nie jest takie pewne, że to on jest sprawcą!

Syn Boga, czyli planowanie zabójstwa spontanicznego ...(Zamach Warszawski) aby zrozumieć tę metodykę planowania zabójstwa, należy czytać od końca, czyli chronologicznie) nieszuflada.pl Syn Boga należy przeczytać także (klasyk) gazetawarszawska.com/antykosciol/283-manfred-adl… ...

Dodatkowo policja państwowa ma zintegrowany system informacji oraz prewencji i taki nożownik łatwo byłby wychwycony, znacznie wcześniej niż na scenie, z nożem w ręku. Oczywiście w państwie normalnym – bez Adamowiczów – tacy napastnicy siedzą w więzieniach lub psychiatrykach, a nie chodzą po ulicach. Dobrze się zatem stało, że w tym nawisie zbrodni i przestępstw, które rozpościerają się nad Naszą Ojczyzną Polską, nasz napastnik trafił w Adamowicza, a nie jakiegoś bezdomnego emeryta, który śpi na ulicy, gdyż jego mieszkanie Adamowicz szykuje dla uchodźców, bo Adamowicz ma dobre serce i jest nowoczesny. To tyle o tym proroku nowych czasów, który jakoś kojarzy się z drugim podobnym mu harcownikiem żydostwa Lechem Kaczyńskim, który również posmakował własnej medycyny.

I tu dochodzimy do pytania: Dlaczego? Lub kto za tym stoi?
No bo taki luksusowy chuligan, który lubi dolce vita, nigdy nie wskoczy na scenę, aby kogoś zabić i potem siedzieć 20 lat, gdzie zupa więzienna nie jest zbyt wyrafinowana smakowo, a i więzienie to nie Majorka.

Napastnik 27-letni Stefan Wilmont, który przedstawił się jako Stefan Miłosz, to mieszkaniec Gdańska i jako tak się prezentujący musiał być – w chwili zamachu – pod wpływem narkotyków. Bo zwykły bandyta, rabuś bankowy tak się nie zachowuje. A cała złożona kwestia podejścia do ofiary i zdolności do rozpoznawania czynu jest tu u Wilmonta podobna do zamachu na Rosiaka zastrzelonego przez Cybę. Tam Cyba był pod wpływem narkotyków i żaden śledczy nie przesłuchał go aż do ośmiu godzin po zatrzymaniu, a to z tego względu, aby odruchowo nie stwierdzić stanu upojenia narkotycznego. Przypuszczalnie podobnie będzie z Wilmontem. Co więcej, podobnie będzie z logistyką podejścia do ofiary. U Rosiaka kamery wideo, które kontrolowały otwieranie furtki, zostały wyłączne na dzień zamachu i Rosiak wpuszczał wszystkich bez kontroli w monitorze. Tu podobnie, przeciętny gangster, który wyszedł z więzienia kilka dni temu, potrafi tak posłużyć się plakietką „media”, że skutecznie przechodzi przez kontrolę ochroniarzy.

Tak u Rosiaka, jak i Adamowicza, zamachowiec idzie prostą ścieżką z dobrą znajomością luk w ochronie.
Czyli jest niewątpliwe, że za zamachami stały służby, a nie żądza zemsty jakiegoś psychola.

Za pomocą mordu na Rosiaku trzeba było odwrócić uwagę od porwania i zamordowania Dr. Wróbla, który miał być państwowym ekspertem ds. „katastrofy smoleńskiej”, a który rozgłaszał powszechnie hipotezę samolotu bliźniaka TU-154M, który został podrzucony w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Eugeniusza Wróbla porwały i zamordowały służby, a winę zwalono na syna, który miał być rzekomo chory psychicznie. Sprawa ta jakoś źle wyszła i syn Wróbla pojawił się żywy - jeden dzień po zabójstwie - w środku miasta, co wykluczyło dalsze manipulacje nim – np. zamordowanie go. Skutkiem tego Wróbel junior został zamknięty w domu wariatów – a mord na Rosiaku odwrócił od niego uwagę.
Co jednak kryje w sobie zamach na Adamowicza? Z całą pewnością nie jest to zamach z pobudek osobistych lub politycznych.

Adamowicz to zwykły figurant, o dobrym wyeksponowanym nazwisku, w znanym, dużym mieście i zamach taki jest przedsięwzięciem propagandowym, mającym dać echo w świecie, no i nastraszyć polskich pachołków np. Tuska, świadków Amber Gold etc, ale to są sprawy drobne.

Taki głośny zamach ma wywołać szok społeczny, coś ukryć, lub coś wyeksponować, a to najlepiej wyrazić fałszywie.
W Polsce takim zamachem był zamach warszawski zwany katastrofą smoleńską, zamach na samolot CASA, niedoszły zamach na samolot PLL LOT – kapitana Wrony — lot LO016 /Boeing B-767-300.

W sąsiedzkim kraju – w Szwecji – dokonano podobnych zamachów, ale o mniejszej ilości strat ludzkich. W roku 1986 zastrzelono premiera Olofa Palme, a 11 września 2003 roku zamordowano minister spraw zagranicznych Anna Lindh.
Czy może będzie nowa hanuka, nuklearna hanuka nad Europą?(Judaism & Islam)... twarz, zemsta musi nadejść! I nie byłby to pierwszy odwet czy kara za szwedzkie nieposłuszeństwo lub bunt. Żydzi zamordowali tam czołowych szwedzkich polityków: Bernadotte – szwedzki delegat ...

Oboje – Lindh i Palme – mieli żydowskie korzenie i oboje byli antysemitami. Palme nienawidził Izraela i wśród europejskich socjaldemokratów prowadził antyizraelski front, Lindh zaś podobnie bezpośrednio krytykowała Izrael za ludobójstw na Palestyńczykach. Palme został zastrzelony na ulicy – przez nieznanego sprawcę – przypuszczalnie przez swojego syna, na co są poważne poszlaki. Lindh została zraniona w jamę brzuszną w domu towarowym NK, a jako tylko lekko ranna została później zarżnięta na sali operacyjnej przez zmieniających się chirurgów i nie jest wiadome, kto podciął jej aortę, której rana ostatecznie doprowadziła do wykrwawienia. Do tej pory był to temat tabu w Szwecji, ale rok temu państwowa telewizja szwedzka zezwoliła na upowszechnienie części tajnych materiałów o lekarskim mordzie na minister Lindh.

Anna Lindh 2003, Olof Palme 1986, a wcześniej Folke Bernadotte – zamordowany w Jerozolimie w 1948 (Liga Sterna) to szwedzkie ofiary żydowskich zamachowców.

Podobnie jak w Polsce: CASA w Mirosławcu 2008,…. w Smoleńsku 2010… Warszawie w dniu 1 XI 2011.

Wszystkie te trzy zamachy zostały dokonane przez żydów, a ciężar logistyczny spoczywał głównie na agentach Izraela w Warszawie sterowanych z zagranicy – przypuszczalnie z Izraela.

Żydzi rozpoczęli zamach na Polskę. ...

(Okupacja żydowska w Polsce)... głównym beneficjentem tej niewypowiedzianej wojny jest ew. będzie ośrodek obcy - żydzi. Tak to wygląda. Nominalne władze nie robią niczego, aby się temu przeciwstawić. Ale nie tylko chodzi o tę ...

Zamach na CASA był chyba nie do końca udany, bo nie zabito wszystkich na pokładzie (wysiedli wcześniej), jego celem było przetrzebienie kadry dowódczej polskich sił zbrojnych, aby dać takie wakaty żydom, z podobnych powodów zamordowano majora Wojciecha Rułka.

Katastrofa smoleńska była podobnym zamachem, ale już o większym wymiarze międzynarodowym – celem było zwabienie międzynarodowych żałobników do Warszawy, na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego i wysadzenie ich wszystkich w powietrze.
Zupełnym zaś niewypałem była próba mordu rytualnego – składanie ofiary z gojów – w samolocie LO016 /Boeing B-767-300 – lądującym w Warszawie w dniu 1 XI 2011 roku. Bardzo zdolny pilot kap. Wrona lądowaniem na brzuchu uratował wszystkich na pokładzie i rabini czekający w poczekalni na katastrofę odeszli niepyszni.
+
W tych zamachach, oprócz wymiaru wyniszczania fizycznego polskich ofiar, widać wyraźny wymiar żydowskiej duchowości. Żyd rytualnie morduje Polaków, osłabia Polskę przez dobijanie resztek jej elit i pozostają tylko lemingi (osły do noszenia żydów). Yaweh na to patrzy i cieszy się, błogosławi żydom. To jednak nie wszystko.

Istotnym, a może najważniejszym elementem tego zbrodniczego rytuału, jest wola samych ofiar dających zapraszające przyzwolenie na mord. Wyraża się to filosemityzmem, auto upodleniem, donosicielstwem na innych, czy samych siebie. Centrum tej zbrodniczej sakralności jest chanuka. W żadnym kraju europejskim żadne władze nie obchodzą żadnej chanuki, a nawet te, które są ściśle terroryzowane przez żydów, bo ci Francuzi czy Szwedzi mają zarówno obrzydzenie do tego zbrodniczego procederu, wiążącego się nierozerwalnie z innymi rytuałami, jak na przykład rytuał uboju czy zjadanie uszu Hamana lub wcześniej wieszanie go
– co jest u dzieci żydowskich zabawą lalkami.


Uszy Hamana - Purim

Narody dobrze rozpoznają tę zbrodniczość, a zwłaszcza właśnie prowokacyjny, ludożerczy charakter tych świąt.

Chanuką celebrują żydzi ducha ludobójstwa i nietolerancji wobec gojów. I jeżeli ta chanuka jest dozwolona w Polsce, jest wpuszczana do Sejmu i Senatu, do siedziby Prezydenta RP, to też oznacza to przyzwolenie na te zbrodnie i zaproszenie do nich – dla żydów ma to bardzo ważny charakter symboliczno-metafizyczny.

Goj, który pali chanukę, nawet nie wie, że prosi żyda, aby ten go unicestwił. 2200 lat temu gojami byli Grecy, a w Polsce obecnej takim gojami skazanymi rytualnie na śmierć są Polacy. Polacy proszą żyda o to, aby ten ich unicestwił, jak unicestwiono wtedy Greków, bo goj w Polsce jest tak samo nieczysty, jak Grek w Jerozolimie. Goj prosi żyda o zabicie i żyd spełnia to, o co sam goj prosi, co prowokuje. Dzięki temu, gdyby nawet jakiś Yaweh dopatrzył się u żyda jakiegoś uchybienia prawu, to żyd jest zawsze niewinny, bo wtedy żyd powie: „on sam tak chciał”.

Dosłownie! Bo nawet o zbrodni ukrzyżowania Pan Jezusa Chrystusa żydzi mówią: „to nie my, on sam się powiesił na krzyżu…”. Czyli są żydzi i tam, i tu całkowicie niewinni.
Cóż jednak oprócz tej kabały żydowskiej mistyki i obłędu jest motywem głównym lub doraźnym zamachu na Adamowicza i czy ten zamach można powiązać z żydami w ogóle?

Oto, że nie ma żadnych dowodów na jakiekolwiek powiązania zamachowca z żydami, ani doraźnej roli Adamowicza – oprócz jego chanukowego zapraszania żydów do zabicia go – bo i on palił chanuki, więc zaprosił do siebie, na swoją głowę demona - a to na podobieństwo zaproszenia demona śmierci przez Lecha Kaczyńskiego, który go zabił.


Czy innych Adamowiczowi, Kaczyńskiemu podobnych w Sejmie i Senacie – a ostatnią z nich jest Beata Mazurek, a pierwszym był Marek Jurek. I nad nimi wszystkimi unosi się demon śmierci, który uderzy aby ich zabić – i to tak okrutnie, jak zabił Adamowicza czy Kaczyńskiego. Demon zabije ich wszystkich, bo nie było tam nikogo sprawiedliwego, który by powiedział: „idź precz szatanie"!
+
Są jednak fakty, krajobraz cały, w który to ten zamach na Adamowicza dobrze się wpisuje - jak w większą spójną całość.
Zauważmy, że kilka dni temu Andrzej Duda, jak i Mateusz Morawiecki dowiedzieli się z telewizji, że Polska jest organizatorem konferencji ws. Iranu. O takiej konferencji obaj poliniarze dowiedzieli się 10 stycznia – z mediów, w komentarzach na konferencji Michael'a R. Pompeo.

O konferencji tej dowiedzieli się jako ostatni, bo żydzi z gminy warszawskiej wiedzieli to już dwa tygodnie wcześniej. Zaskoczenie i Dudy, i Morawieckiego było bardzo trudnym do ukrycia, a to szczególnie z tego powodu, że informacja ta wywoła gniew i oburzenie wśród Polaków.

Społecznie od razu zauważono, że konferencja będzie czymś bardzo niedobrym dla Polski i zaszkodzi stosunkom z Iranem, który jest Polsce i Polakom bardzo przyjazny. Polacy pamiętają, że Iran dał polskim uciekinierom z ZSRR schronienie, a więc Polacy mają wobec Iranu dług wdzięczności.

Dla Polaków stało się dość jasne to, że konferencja nie tylko może doprowadzić do wojny na Bliskim Wschodzie, a nawet może wywołać III wojnę światową, która niewątpliwie zaszkodzi Polsce jeszcze bardziej niż ta ostania.

W takim to tle dumne pokrzykiwanie rzeczników Dudy i Morawieckiego o rzekomym znaku wzrastającego prestiżu Polski w świecie wypadło nadzwyczaj słabo.

Tak Duda, jak Morawiecki polubili swoje tytuły władców i chętnie by rządzili polinem do końca świata. Jednak tajne badania i prognozy popularności przynoszą tym obu bardzo złe wiadomości. Polacy nienawidzą Dudy i Morawieckiego, i tylko czekają na wybory, aby zagłosować na każdego innego, byle tylko nie na tych dwóch.

Oni to wiedzą i z tego powodu entuzjazm dla Konferencji ws Iranu jest słabo wyreżyserowany, bo to dodatkowo podważy ich wizerunek wśród wyborców.

Konferencja Irańska może doprowadzić do trzeciej wojny światowej, a niewątpliwe jej oddźwięk będzie arcynegatywny społecznie, tak w Europie, jak i w Polsce.

Europejczycy, a nie tylko Niemcy, Francuzi czy Rosjanie coraz częściej postrzegają Polskę jako żydowskiego konia trojańskiego w sercu Europy i te negatywne wypowiedzi pod adresem Polski ze strony różnych komisarzy EU mają często zabarwienie antysemickie. To dosłownie, bo Polska jest postrzegana jako jakieś obrzydliwe żydostwo w sercu Europy i ataki na Polskę są przeprowadzane z pobudek antysemickich. Bo antysemityzm to uczucie wstrętu wobec wstrętnych, a my już od dawana jesteśmy tacy wstrętni w oczach innych narodów – tak nisko upadliśmy w naszym filosemityzmie!

W tej atmosferze zaskoczenia i naszej widocznej niechęci do konferencji mamy w Polsce inny autentyczny, wrogi nam czynnik władzy, a który jest pełen entuzjazmu i wymagań wobec Polski jako organizatora „konferencji”. Tym czynnikiem narzucającym nam konferencję antyirańską są żydzi polskojęzyczni, anglosascy i izraelscy. Ich oczekiwania wobec nas są oczekiwaniami gubernatora bantustanu, który z batem w ręku, nienawistnie patrzy na swoich upodlonych czarnuchów.

Żydzi niecierpliwie patrzą Polakom na ręce i z coraz większym rozpasaniem, coraz natarczywiej oczekują od nas posłuszeństwa we wszystkim tym, co tylko żydowi strzeli do głowy. Swoistym miernikiem goizacji polinu jest ilość internetowych selfie z Jojne Daniels`em, to najlepiej świadczy o masowym upodleniu polskich elit i zakresie żydowskich oczekiwań w tym bantustanie.

Pierwszym gorliwcem i promotorem żydowskiego terroru w Polsce jest obecnie właśnie Jojne Daniels. Jojne, chyba mocno na wyrost, zaliczany jest do rangi sierżanta armii Izraela. Cokolowiek by nie mówić o poziomie moralnym i intelektualnym, bojowym tego wojska, to stopień sierżanta nadany Danielsowi jest mocno naciągany. Sierżant w Izraelskiej armii to funkcja wysoka i odpowiedzialna i taki prymityw jak Daniels raczej do tej rangi nie dorasta.

W polin wszakże — Daniels to jednak coś innego. Zauważmy, że jest to najważniejszy funkcjonariusz polsko-izraelsko-żydowski-kościelny w jednym. Jojne to superbezpieczniak.

To on miał rzekomo zorganizować posiedzenie Knessetu na Wawelu, podczas którego Benjamin Netanyahu planował zbombardowanie Iranu. Zamysłem posiedzenia Knesetu na Wawelu było powoławanie rządu Izraela na terytorium Polski — o ile pobyt w Palestynie byłby niebezpieczny dla żydowskich władców Izraela. W czym nie ma żadnych przeszkód prawnych, bo Izrael nie ma konstytucji i jego granice nie są zdefiniowane, zaś polskie warunki prawne są bez znaczenia.

Jojne w ramach swojej aktywności „historycznej” zorganizował polskich kulturystów, najpierw użył ich do dźwigania macew znalezionych gdzieś na bagnach czy jeziorach, później wysłał tych goryli do Izraela, aby tam pomagali policji izraelskiej w zwalczaniu terroryzmu palestyńskiego. Następnie Jojne ujawnił się jako konsultant ds. bezpieczeństwa w PLL LOT.

Bezustannie blogując i wskazując palcem na polskie zbrodnie antysemityzmu, Daniels wozi Morawieckiego do USA i tam występuje w roli jego mentora, a to wobec różnych rabinów, a to wobec banków Morgana. Dalej, Daniels doprowadza do namaszczenia idiotki Beaty Szydło błogosławieństwem rabina, ale po to, aby kilka tygodni później dać jej kopniaka w tyłek i namaścić Morawieckiego na premiera.

W międzyczasie Daniels bloguje, bloguje, .....bloguje bez końca. Chodzi wielokrotnie do prokuratury w Warszawie i przymusza prokuratorów do działań prawnych przeciwko antysemitom.
I w tej atmosferze palenia świeczek chanukowych, przydzielania funduszy na cmentarze, na muzea żydowskie w każdym mieście, każdej wsi, gorliwego wylizywania żydowskich szczyn przez Dudę nadchodzi konferencja Irańska.
+
O ile nie jest nikomu wiadome, kto na tę konferencję przybędzie, i jak ona się zakończy w sensie międzynarodowym, to na płaszczyźnie czysto polskiej konferencja irańska jest dla żydów wielką szansą na Polskę – na Judeopolonię.

Ta żydowska szansa polska – polin polega na tym, że konferencja ta jest wielkim wyzywaniem logistycznym. To znacznie większym, niż konferencja NATO, czy wizyta prezydenta Trumpa, bo konferencja irańska w Warszawie będzie stanowić o przyszłości Izraela, a to jest dużo ważniejsze niż NATO lub USA. I w takiej sytuacji Polska musi oddać żydom wszystko do ich żydowskiej dyspozycji i to w sposób absolutnie wyłączny. Żydzi chcą znacznie więcej niż już teraz mają w polin, w którym już dawno przejęli MSW, policję i wojsko. I teraz jedynie muszą doprowadzić do zaaranżowania tej konferencji na najwyższym poziomie politycznym i bezpieczeństwa uczestników.

I ta powściągliwość Dudy czy Morawieckiego musiała wyprowadzić żydów z równowagi. A już ten społeczny hejt antyżydowski w tej sprawie dopełnił reszty.
Bo jak inaczej, w takim razie, żydzi mogli zareagować w polin?!
Georgette Mosbacher kiwa palcem – jest, Anna Azari kiwa palcem – jest, Jonny Daniels kiwa palcem — jest, Muzeum polin kiwa palcem — jest.

A tu nagle nie ma! – „Globalna konferencja na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie, w szczególności w Iranie” nie wypaliła w polin tak, jak chciał Daniels. A Daniels`owi sprzeciwiać się nie wolno, bo popadanie w amok i wtedy biada! Duda to wie.
Daniels to psychopata o prymitywnym zachowaniu i emocjach osobnika na poziomie umysłowym ucznia czwartej klasy szkoły podstawowej. Wpuszczonym na salony polskiej państwowości wypił atrament z kałamarza, a potem wyszczał się do szuflady w biurku. W tym pochodzie sukcesów polegających na jakimkolwiek braku polskiego pohamowania w preferencji wszystkiego, co żydowskie, konferencja irańska nie wyszła - to widać wyraźnie. To jest dla żydów wielki szok.

Oni muszą coś z tym zrobić. I takim środkiem na poprawę własnej sytuacji jest terror, krew musi się polać a ziemia zapłonąć.

Kaczyński, Duda, Morawiecki - ŻYDOWSKI ZAMACH STANU W POLSCE!

Będzie tak źle jak jeszcze nie było.

Podkreślamy: to, co się stało, to zamach stanu!

Żydzi nieodwołanie i masowo już, umocnili się na funkcjach rządowych w Polsce – to faktyczny polin. Oni władzy nie oddadzą, a jak trzeba to do ochrony tego porządku, który nastąpi, wezwą posiłki służb Izraela. Oni nie cofną się przed niczym.

Odwrotu – demokratycznego odzyskania władzy przez Polaków nie będzie, a jeśli już, jeżeli jest jakaś szansa na ratowanie Polski, to tylko wyłącznie za pomocą przemocy zbrojnej Narodu przeciwko temu otwartemu już okupantowi żydowskiemu jakim jest ten rząd żyda Morawieckiego, kompletującego władzę żydostwa Dudy i żydostwa sądownictwa.

Takim terrorem może być niewątpliwie zamach i zabójstwo Adamowicza i jego dalsze konsekwencje w postaci praw wyjątkowych w Polsce - to wyraźnie widać od samego początku. Już w dniu ogłoszenia śmierci Adamowicza wszyscy bębnią o konieczności zwalczania mowy nienawiści i podporządkowaniu się warunkom specjalnym. A motywy zabójstwa nie są jeszcze znane. Domniemany sprawca zbrodni jest bardzo podobny do Oswalda i w ciągu paru dni może zostać zabity w areszcie. Jego „wina” jest oczywista, ale bez dowodów, poza jedynie paradowaniem z nożem i prezentowaniem się z imienia i nazwiska.

A już teraz media urabiają społeczeństwo na potrzebę zmian - drastycznych zmian, to na miarę wprowadzenia zarządzeń okupacyjnych w Polsce.

Lada chwila okaże się, że policja działa źle, prokuratura działa źle, prawo antyterrorystyczne nie funkcjonuje i wszyscy w Polsce chodzący po ulicy są zagrożeniem, są potencjalnymi terrorystami. Te instytucje dostaną "pomoc" personalno-administracyjną ze strony sojuszników amerykańskich i przyjaciół z Izraela.

I do takiego kraju i społeczeństwa nie może przecież przyjechać żaden władca czy polityk (żyd), aby obradować o terrorystach irańskich i zagrożeniu dla Izraela, a także o zagrożeniu terrorystycznym dla samej konferencji. Trzeba zmian, zmian na lepsze!

Może się okazać, że sama konferencja już jest zagrożona - jako taka - i terroryści islamscy, Chiny czy Rosja mogą przedrzeć się do Warszawy i zaatakować. Tak jak Adamowicza.

I tu Daniels może wystąpić z żądaniami specjalnych praw w Polsce i dlatego trzeba podjąć bezzwłoczne kroki celem poprawy bezpieczeństwa w polin. W tym celu może być nie tylko przyjęte nowe prawo antyterrorystyczne, ale będzie otwarte zastosowanie Ustawy 1066. Izraelscy spadochroniarze już ćwiczyli przejmowanie polskich lotnisk i ostrzeliwanie wroga, który tych lotnisk bronił.

Czyli, za aprobatą wodza Dudy, żydzi ćwiczyli zabijanie polskich żołnierzy.

Już wszystko jest przygotowane i ta obecna histeria rozwinięta na bazie tego bezsensownego, satanicznego mordu na Adamowiczu może być dobrze umocowana w dalszych planach żydostwa wobec Polski.

Najbliższa przyszłość pokaże...

Żabotyński pisał:

gazetawarszawska.com/…/368-jedrzej-gie…

(Pugnae) Jędrzej Giertych:

NIEDOSZŁE PAŃSTWO ŻYDOWSKIE W LUBELSZCZYŹNIE Cz.2. STANOWISKO KÓŁ POLITYCZNYCH ŻYDOWSKICH

Czy były w 1939 roku takie koła polityczne żydowskie, które dążyły do rozwiązania „terytorialistycznego” ...Created on 14 February 20185.
“Our claim is for the full status of an Allied nation”. (Strona 226. Podkreślenie moje).

(Przeklad. Naszym żądaniem jest pełen status jako narodu alianckiego).
“The Jewish war demands are:
(a)……………….
(b) ……………
(c) The Jewish State as a war aim of the Allies.
(d)…… (Str. 2 3 7)
(Przekład. Oto są żydowskie postulaty wojenne:
a) …
b) …
c) Państwo żydowskie, jako jeden z celów wojennych aliantów,
d) )
“This is the Jews’ war as much as Britains, France’s and Poland’s” (Str. 239).

(Przekład. To jest wojna żydowska w tym samym stopniu, jak wojna Wielkiej Brytanii, Francji czy Polski).
“But a peace treaty cannot be effective unless it sweeps away the obstacles to any effective reconstruction; unless it excises the malignant ulcers which would prevent any real recovery.
One such ulcer is the Jewish tragedy of East-Central Europe. It is impossible to imagine even a beginning of universal” restoration unless that is removed. This operation is a war aim in the fullest sense of the term”
. (i Str. 28. Innych takich wrzodów autor tu nie wymienia).

(Przekład. Ale traktat pokoju będzie bezskuteczny, jeśli on nie wymiecie przeszkód, stojących na drodze skutecznej odbudowie; jeśli on nie powycina złośliwych wrzodów, które by uniemożliwiły rzeczywiste wyzdrowienie.
Jednym z takich wrzodów jest tragedia żydowska w Środkowo-Wschodniej Europie. Nie można sobie wyobrazić nawet tylko zrobienia początku powszechnej odbudowy bez usunięcia go.
Operacja ta jest celem wojennym w najpewniejszym znaczeniu tego wyrazu).

„The conclusion is clear: no restoration, in Central – or East-Central Europe, will ever make for a durable peace unless the ulcer of antisemitism is excised. Among the factors whose interaction has produced this war, the Jewish bane was omnipresent. The war will have been fought in vain, the victory will be worse than a lie if that seed is left in the ground to poison the future”. (Str. 54).

(Przekład. Konkluzja jest jasna: żadna restauracja, w Środkowej, lub Środkowo-Wschodniej Europie, nie przyniesie trwałego pokoju, jeśli wrzód antysemityzmu nie zostanie wycięty. Wśród czynników, których współdziałanie wywołało tę wojnę, jad sprawy żydowskiej był czynnikiem wszędzie obecnym. Wojna byłaby stoczona na próżno, zwycięstwo byłoby czymś gorszym od kłamstwa, gdyby to nasienie, pozostawione w ziemi, miało zatruwać przyszłość ).

Źabotyński uważa, że nie jest dla żydów rzeczą wystarczającą zapewnienie im równych praw (!!!!!) z ludnością tubylczą w krajach wygnania,a zwłaszcza w Polsce. Uważa on, że pozycja Żydów, żyjących w diasporze w ,,zonie niedoli” (Żonę of Distress), to znaczy w środkowej Europie, a zwłaszcza w Polsce, załamała się całkowicie i że trzeba odbudować życie narodu żydowskiego na zupełnie nowych podstawach, niż podstawa diaspory. Pisze on:
On the infrequent occasions when Allied statesmen are reminded that a Jewish problem exists, they vaguely hint et equal rights for all in a future East-Central Europe democratized by the Allies’ impending victory. Only one of them, Sir Archibald Sinclair, has had the courage, so far, publicly to warn the Jews that even after that victory no such equality could be effectively guaranteed; and what he said in public others must realize in private. They are no douibt genuinely determined to enforce the recognition of Jewish equality in treaties and -constitutions; but real equality for the Jews in that Zone of Distress — unless a great exodus relieves, the situation — is doomed to remain a mirage”. (Str. 12.
Podkreślenie moje).

(Przekład. Przy niezbyt częstych okazjach, gdy coś mężom stanu alianckim przypomina, że istnieje problemat żydowski, wspominają oni mgliście o równych prawach dla wszystkich w przyszłości w Europie Środkowo-Wschodniej, zdemokratyzowanej przez nadchodzące alianckie zwycięstwo. Tylko jeden z nich, Sir Archibald Sinclair, jak dotąd, miał odwagę publicznie ostrzec żydów, że nawet po tym zwycięstwie równość taka nie będzie mogła być skutecznie zagwarantowana; a to, co on powiedział publicznie inni z pewnością rozumieją prywatnie. Są oni z pewnością naprawdę zdeterminowani wymusić uznanie równości praw żydów w traktatach i konstytucjach; ale rzeczywista równość praw żydów jest w tej Zonie Niedoli skazana na pozostanie mirażem —chyba, że wielka wędrówka odpręży sytuację.)

“This asipect of the matter will be the better appreciated if the reader recalls that the principle of equal rights for Jews, even In East-Central Europe, is nothing new. On the contrary, in almost every of these States the legal recognition of this principle is just as old as the State itself. Only Austria-Hungary was older than its Jewish equality law, which was inscribed on her statute book in 1867. When the German Smpire was created in 1871 its imperial constitution established equality for all, irrespective of creed or o- rigin. When the treaty of Berlin (1878) definitely delimited the frontiers of Romania, Serbia and Bulgaria, it was guaranteed by the same treaty that in all these countries all citizens would enjoy equal rlights. When the peace treaties of 1919 created Poland, Czechoslovakia, and the Baltic states, special minority clauses were solemnly inserted to ensure equality, and the League of Nations was to supervise and guarantee their execution. To tell once again how all those provisions proved ineffective would be tedious s “. (Str.41-42)

(Prze k ł a d. Niniejszy aspekt sprawy będzie lepiej oceniony, jeśli czytelnik przypomni sobie, że zasada równych praw dla żydów, nawet w Europie Środkowo-Wschodniej, nie jest niczym nowym. Przeciwnie, prawie we wszystkich tych krajach prawne uznanie tej zasady jest równe wiekiem samym państwom. Tylko Austro-Węigry były starsze niż równouprawnienie żydów w ich granicach, wpisane do ich ksiąg konstytucyjnych w roku 1867. Gdy Cesarstwo niemieckie zostało w r. 1871 utworzone, jego cesarska konstytucja ustanowiła równość dla wszystkich, bez względu na wiarę i pochodzenie. Gdy traktaty pokoju w roku 1919 stworzyły Polskę, Czechosłowację i Państwa Bałtyckie, uroczyście wprowadzono specjalne klauzule mniejszościowe dla zapewnienia równości, a Liga Narodów miała nadzorować i gwarantować ich stosowanie. Opowiadać jeszcze raz, jak się to stało, że te wszystkie urządzenia okazały się nieskuteczne, byłoby rzeczą nudną).

‘The author… prefers to adhere to his chosen line of enquiry, which considers not the sins of men, but the tendencies of an elemental social process… The purpose of this book is to force Jew and Gentile alike to realize that the fundamental curse of Jewish existence in the central izone of distress is due to something infinitely deeper than policies or ideologies or propagandas, whether ant i or pro… The ghetto of East – Central Europe was doomed from old. No government, no regime, no angel or devil could have transformed it into anything even demotely approaching a normal homeland. It is now utterly impossible to restore it as such5‘. t r. 5 6-5 7. Podkreślenia moje).

(Przekład. Autor … woli trzymać się obranej linii dociekań, traktującej nie o grzechach ludzi, lecz o tendencjach żywiołowego procesu społecznego… Celem niniejszej książki jest zmuszenie zarówno żyda jak nieżyda do zdania sobie sprawy, że (podstawowym przekleństwem egzystencji żydowskiej w centralnej zonie niedoli jest coś nieskończenie głębszego niż polityki, czy ideologie. czy propagandy, zarówno „pro”, jak i .anty”… Ghetto Europy Wschodniej jest skazane na zagładę od dawna. Żaden rząd, żaden reżym, ani anioł ani diabeł nie mógłby go przekształcić w coś choćby z daleka przypominającego normalny kraj rodzinny. Jest już dzisiaj rzeczą całkowicie niemożliwą, odbudowanie go jako takiego).

Wynika chyba z powyższego, że zdaniem autora można by to getto odbudować nie „jako takie”, ale w jakiejś innej postaci. W jakiej?

“The Jews of East-Central Europe… have all had experience of what legal equality is really worth; the Jews of Germany, Austria, the western half of Poland, and the Balkans, for three generations; and jew of eastern Poland and the Baltic countries for twenty years. Ai* these Jews, without a single exception, are fully and absolutely convinced that legal equality alone is no cure for the disease which has poisoned their existence … The most urgent need of the day is to drive it home to all concerned that in East-Central Europe the equality principle a i o n e means no equality, but the same old chaos over again”. (.Si t r . 57-58. Podkreślenia moje).

(Przekład, i żydzi w Europie Środkowo-Wschodniej… wszyscy mieli doświadczenie tego, co jest naprawdę warte równouprawnienie; żydzi w Niemczech, Austrii, w zachodniej połowie Polski i na Bałkanach, od trzech pokoleń: a żydzi we wschodniej Polsce i w Krajach Bałtyckich od lat dwudziestu. Wszyscy ci żydzi bez żadnego wyjątku są całkowicie i absolutnie przekonani, że samo równouprawnienie nie jest lekarstwem na chorobę, która zatruwała ich egzystencję. .. Najbardziej pilną dnia jest wrazić w świadomość wszystkich których to dotyczy ze w Europie Środkowo-Wschodniej zasada równouprawnienia oznacza nie równouprawnienie lecz na nowo dawny chaos )

Autor, jak widzimy, podkreśla, że sama jedna zasada równouprawnienia żydom środkowe- wschodnio-europejskim, a więc przede wszystkim polskim nie wystarcza. Widać musi ona być wsparta czymś innym. Czym?

„Incompatibility between the normal evolution of East-Central economy and the Jews’ foothold within that economy”- (Str. 59. Podkreślenie moje).

(Przekład. Normalna ewolucja gospodarki środkowo-wschodniej jest nie do pogodzenia z miejscem, zajmowanym przez żydów wewnątrz tej gospodarki).

“There is no evidence that “Antisemitlsm of Men” has ever been an actual fixation in the collective Polish mind’. The author has no intention of quoting any of the familiar and sympathetic references to the Jews in the works of the Polish poets and novelists, for they mean nothing; what he has in mind is the complete absence of any record — sc far as he is aware — of any conscious anti-Jewish movement either in literature or in society, since the partition of Poland and approximately down to the year 1909″. (Str. 67)

(P r z e k ł a d. Nie ma dowodu, by ,,antysemityzm ludzi” był kiedykolwiek rzeczywistym wyrazem polskiej świadomości zbiorowej. Autor nie ma zamiaru przytaczać którejkolwiek ze znanych. życzliwych wzmianek o żydach w dziełach polskich poetów i powieścio-pisarzy, bo one niczego nie dowodzą; ma on na myśli kompletny brak, jakiegokolwiek śladu — o tyle, o ile mu wiadomo — świadomego ruchu antyżydowskiego, czy to w literaturze, czy w społeczeństwie, od rozbioru Polski do mniej więcej roku 1909).

..Poland has.. . finally established, throughout the Dispersion, her title as the most tragic of all the ghettos; and the Polish ghetto shows, in this most complete and typical form, all the morbid and painful phenomena which result from existence in the ghetto; and above ail, that process which, is the natural culmination of such an. existence: the automatic, economie eviction of a scattered minority by local majorities. We call it „automatic” because this eviction is bound to- occur independently of any conscious „movement” against the Jews, or any anti-Jewish legislation… The author has never found any trace of permanent resentment air a in st the Polish people among Jewish emigrants from Poland^ nor even of resentment against the Polish State; whereas at cannot be denied: that German-Jewish refugees are imbued with a profound and commina,tory bitterness, not only towards Nazism, but towards the whole national environment which tolerates Nazism. These exiles from Germany feel that it was some evil in the very nature of men, an evil ruling the men and women In the street, which wilfully transformed a decent country into a jungle. What the Polish Jew, sedentary or e- migré, feels about the part played by human ill-will in producing miseries of the ghetto, was once revealed to the writer in the wistful complaint of a Galician rabbi: “I wonder, if I were king, just how much I should be able to do to improve the lot of the Jews in this blessed country. It does not depend so entirely on what orders you give, nor on how many hooligans you put in Jail. It is more like the falling of rain and snow” (str, 68-69).

(Przekład. Polska… ustanowiła, poprzez Diasporę, swój tytuł do miana najtragiczniejszego ze wszystkich ghett; i polskie ghetto ukazuje, w tej najbardziej kompletnej i typowej postaci, wszystkie chorobliwe i bolesne objawy, będące rezultatem bytowania w ghetcie: a przede wszystkim, ten proces, który jest naturalnym ukoronowaniem takiego bytowania: automatyczne, ekonomiczne wyparcie rozproszonej mniejszości przez miejscowe większości. Nazywamy je automatycznym, bo to wypieranie musi nieuchronnie nastąpić niezależnie od wszelkiego świadomego „ruchu” przeciwżydowskiego i przeciwżydowskieigo ustawodawstwa… Autor nigdy nie znalazł ani śladu trwałej niechęci wśród żydowskich emigrantów z Polski, zwróconej przeciwko polskiemu narodowi, a nawet niechęci, zwróconej przeciwko polskiemu państwu; podczas gdy nie sposób zaprzeczyć, że uchodźcy żydowscy z Niemiec są przepełnieni głęboką i groźną goryczą nie tylko przeciwko hitleryzmowi, lecz przeciwko całemu środowisku narodowemu, które toleruje hitleryzm. (Ci uchodźcy z Niemiec czują, że pierwiastek czegoś złego tkwił w samej naturze ludzi, czegoś złego, co władało mężczyznami i kobietami na ulicy i rozmyślnie przekształcało przyzwoity kraj w dżungle. Jakie są uczucia polskiego żyda, osiadłego, lub emigrującego, na temat roli, odgrywanej przez ludzką złą wolę w wywołaniu niedoli ghetta, odkryte zostało autorowi niniejszych słów pewnego razu przez tęskną skargę galicyjskiego rabina: „Ciekaw jestem, ile mógłbym zrobić dla poprawienia losu żydów w tym błogosławionym kraju nawet ja sam, gdybym został (t u ) królem. Los ten nie zależy bynajmniej od tego wyłącznie, jakie się wydaje rozkazy, albo ilu chuliganów pakuje się do więzienia. Jest to raczej coś jak padanie deszczu czy śniegu”.

Żabotyński wyraża się ciepło o systemie rządów Piłsudskiego i piłsudczyków w Polsce.

“It has recently become the fashion in a section of the Western Press to speak disparagingly of the defeated allies of yesterday — of the Piłsudski school of statesmen, and even of Piłsudski himself. Colonel Beck in. particular, the late Foreign Secretary, is sometimees depicted sls species of reactionary, a pro-Nazi, a pupil of the Biblical Haman. iSuch references are not only in the worst of taste: they are also evidence of defective memory. And here, without seeking to write their apology, the author may without irrelevance say something of that unfortunate, long-foredoomed little company of pupils whom Piłsudski left in charge his Poland”. (<Str. 6 9-70 ).
(P r z e k ł a d. Stało się ostatnio rzeczą modną w pewnym odłamie prasy na Zachodzie mówić w sposób lekceważący o pobitych sojusznikach z wczorajszego dnia — o mężach stanu ze szkoły Piłsudskiego, a nawet o Piłsudskim osobiście. Pułkownik Beck w szczególności, były Minister Spraw Zagranicznych malowany jest niekiedy jako rodzaj reakcjonisty, jako pro hitlerowiec, jako uczeń biblijnego Hamana. Tego rodzaju wzmianki są nie tylko w najgorszym guście: są one także dowodem braku pamięci. Autor może w tym miejscu, nie podejmując ich obrony, powiedzieć coś niecoś, nie bez związku z tematem, o tej nieszczęśliwej, od dawna skazanej na zagładę gromadce uczniów, którym Piłsudski zlecił odpowiedzialność za swoją Polskę”.

Piłsudskim i piłsudczykach i ich, w istocie,, życzliwym ustosunkowaniu do Żydów, Żabotyński pisze dość obszernie na str. 70-74. Stwierdza on dalej:
“But -the relevant fact is that the onslaught which they sought to ward off” was an offensive of formidable intensity, backed by members of all classes,, and resisted by few of any da.–: “,t was truly „elemental”, truly „a crusade of all against the Jews”.
As we have seen, in Poland (as distinct from Germany) the onslaught was an offensive of formidable intenment or conviction. Apart from the hooligan element, there was little actual hatred of the Jews in Polish society…………….
But there was no other way out: „Its either my soą or the Jew’s son, for there is only one loaf”. This explains the luewarmness of even the Polish Socialists in combating antisemitism: they too had to consider the inveterate attitude of organized labour. The Polish worker openly disliked the „intrusion” of the Jewish proletariat into the higher reaches of mechanized industry, and asked: „If they all come in, where shall I toe?
” (Sir. 74).

Jakie to straszne!
+
Kończąc, podkreślmy:

Adamowicz został zaatakowany jako osoba prywatna, a nie publiczna, w tamtej chwili nie był na służbie. Znajdował się tam na scenie w celach czysto wizerunkowych, zebranych traktował instrumentalnie — to jego wyborcy. Nie był obiektem zamachu, bo zamach na niego najlepiej odbyłby się w miejscu postronnym, na ulicy, w bramie czy na parkingu. Wtedy zamachowiec mógł łatwo uciec i pozostać nierozpoznany, ale nie byłoby takiego widowiska. Celem zamachu nie był malwersant gospodarczy i oszust podatkowy, cierpiący na amnezję Adamowicz – to absolutnie pewne.

Celem zamachu był show, którego skutki mają uderzyć w Polskę.

Celem jest Polska!

I Polacy, zamiast płakać na tym gospodarczym oszustem, powinni skupić się na Polsce.

Wielkie uderzenie nadchodzi, wszystko jednak zależy od nas, to nawet w dniu dzisiejszym, kiedy jesteśmy tak słabi, że aż śmieszni.
Walczących pod Jego Chorągwiami Chrystus nie pozostawia bez pomocy.

In Christo
Krzysztof Cierpisz
14 I 2019

+++
edit190116

Hasło "Adamowicz":
Polin: Dzień pogrzebu Pawła Adamowicza będzie ogłoszony dniem żałoby narodowej ...(Judaism & Islam)Nie ma takiego szamba groteski do którego nie wlazłby Duda. Red. Gazeta Warszawska + Dzień pogrzebu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zostanie ogłoszony dniem żałoby narodowej – ...Created on 14 January 20193.
Adamowicz dźgnięty nożem - czy to koniec potulności polskich baranów? ...(+Pugna+)Miara przebiera się. Ile ofiar ma na sumieniu Adamowicz? - Zero współczucia dla Adamowicza. - Zero potępienia dla zamachowca. A Jojne Daniels tak zapewniał, że w polin jest bezpiecznie. ....................... ...Created on 13 January 20194.
ALEKSANDER JABŁONOWSKI APELUJE O OPÓR NARODOWY PO ATAKU ADAMOWICZA NA ŻOŁNIERZY NA WESTERPLATTE ...(Video)

Źródło: gazetawarszawska.com/…/2912-czy-to-izr…
Bob wspomniał ten post w Zamach Na Adamowicza – część II.
wacula
Żydzi są naszymi braćmi ale ci co uwierzyli w Jezusa Chrystusa .Żydzi religijni nie mogą mówić o Jezusie Chrystusie źle .A ci wszyscy żydzi, co ze względu na swych tych swoich żydowskich rodaków, którzy w Jezusa nie uwierzyli i GO zabili?już nie są naszymi braćmi
Elkam
@wacula

Słusznie! Czyż nie na Św. Piotrze - Żydzie , Jezus zbudował swój Kościół ?

Lecz są i tacy którzy deklarują wiarę w Jezusa, i równocześnie "wydzierają" się na forach - " ..Żydzi nie są naszymi braćmi, bo ukrzyżowali Jezusa"!!!

....biedacy !

"A ci wszyscy żydzi, co ze względu na swych tych swoich żydowskich rodaków, którzy w Jezusa nie uwierzyli i GO zabili?już nie są naszymi braćmi "… Więcej
wacula
Elkam Piszesz -[ Słusznie! Czyż nie na Św. Piotrze - Żydzie , Jezus zbudował swój Kościół ?itd]--TAK TOOO PRAWDA .Ale najważniejszą prawdą jest to którzy w Jezusa uwierzyli i GO nie zabili? TO już są naszymi braćmi w wierze ,reszta w przekleństwach- A cały lud żydów zawołał: Krew Jego na nas i na dzieci nasze" (Mt 27,25).itd tu WYPARLI się Syna Bożego ich sprawa ich wybór czy się nawrócą .Brak … Więcej
WlodzimierzO
Sorry - Żydzi którzy uwierzyli w Jezusa Nie są już żydami - W obecnych czasach można być albo żydem albo chrześcijaninem - niema innej opcji tak naucza Talmud i nasza Ewangelia (z kolei żyd a wyznawca judaizmu znaczy idealnie to samo) dalej - Św. Paweł powiedział:

(Ga,1:13-14) 13 Słyszeliście przecież o moim postępowaniu ongiś, gdy jeszcze wyznawałem judaizm, jak z niezwykłą gorliwością zwalc… Więcej
wacula
WlodzimierzO Piszesz -[Sorry - Żydzi którzy uwierzyli w Jezusa Nie są już żydami]-- TAK tutaj Masz oczywiście rację .Ale są też żydzi święci nawet sami np.apostołowie i inni słuszna twa uwaga to fakt.
WlodzimierzO
Apostołowie przestali być żydami dokładnie jak mówi św. Paweł w/ w cytacie. Tu ukrywa się niezły przekręt antychrysta. Nawet teolodzy ci prawi dają się nabierać. Sz.P. wspomina tzw. judaizm biblijny to dlaczego Św. Paweł go odrzucił? Judaizmy oraz wszystkie inne adłamy zostały wrzucone do jednego worka i mamy dzisiaj młyn pojęciowy pojęcie żyd powstało bodaj że w 14 wieku powstało jak wskazują … Więcej
wacula
WlodzimierzO NO raz jeszcze oświadczam każdemu z was że człowiekowi, który poddaje się obrzezaniu: jest on zobowiązany zachować wszystkie przepisy Prawa żydów.A apostołowie i sam Chrystus byli obrzezani ,takie są fakty historyczne w księgach i pergaminach w muzeum w Izraelu .A reszta
(4) Zerwaliście więzy z Chrystusem; wszyscy, którzy szukacie usprawiedliwienia w Prawie,
wypadliście z łaski...… Więcej
WlodzimierzO
wacula - Na wstępie, bo zapomnę – Bardzo - Bardzo Proszę a powinno to być dobrym zwyczajem ze względu na szacunek do Słowa Bożego, aby używając jakiś fragment z Pisma Świętego odnosić go podając adres gdyż zaciera się różnica, kto jest autorem. Stwierdzenie Sz.P. popieram, w 100% aby trzymać się Pisma i dodam dochodzi do tego sposób zrozumienia, czyli interpretacja, która powinna wynikać z … Więcej
wacula
WlodzimierzO Miły wnikliwy przyjacielu mówiąc krótko Bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu nie ma tu miejsca w naszych rozważaniach na 100% a Chociażby z tego względu że rozważamy słowa Pisma Świętego i Ewangelii w pokoju Bożym .NO muszę zachować szczególną pokorę względem twego pięknego tekstu.NO Niektórzy apostołowie Jezusa byli wcześniej uczniami Jana Chrzciciela. A Wszyscy apostołow… Więcej
Elkam
@wacula
W wyżej opisanej kwestii zakończonej - " TAK MYŚLĘ ?......." - dorzucę : JA TEŻ TAK SĄDZĘ.
ZBM
<<Goj, który pali chanukę, nawet nie wie, że prosi żyda, aby ten go unicestwił. 2200 lat temu gojami byli Grecy, a w Polsce obecnej takim gojami skazanymi rytualnie na śmierć są Polacy. Polacy proszą żyda o to, aby ten ich unicestwił, jak unicestwiono wtedy Greków, bo goj w Polsce jest tak samo nieczysty, jak Grek w Jerozolimie. Goj prosi żyda o zabicie i żyd spełnia to, o co sam goj prosi, co … Więcej