Clicks67
uk.news

Папа Франциск в Мозамбіку: бомба може вибухнути пізніше

Під час свого апостольського візиту в Мозамбік, Папа Франциск провів звичайну зустріч з місцевими єзуїтами.

Антоніо Спадаро повідомив у своєму Twitter, що 5 вересня 24 представники ордена єзуїтів прийшли на годинну зустріч з Папою Франциском в нунціатурі в Мапуту.

Папа Франциск любить сіяти смуту і говорити двозначно під час таких зустрічей. Антоніо Спадаро повідомив, що звіт про зустріч буде опублікований у виданні La Civiltà Cattolica.

У той же самий день, під час зустрічі зі священиками і монахинями в соборі Мапуту, Папа Франциск заявив, що "духовність модерністів" просто "охопила" духовенство. Він запропонував священикам боротися з "кризою ідентичності священиків" (яка роздувається самим Ватиканом).

Спеціально обраний священик розповів Папі Франциску про такі пасторальні проблеми, як поверхнева євангелізація, політеїзм і поширення сект п'ятидесятників, які він назвав "однією з найбільших загроз для душ і церкви Мозамбіку".

Священик додав, що активна колонізація багатих і сильних країн покликана підірвати авторитет і знищити католицьку культуру в Африці.

Всього через день, в тому ж самому Мапуту, Папа Франциск відвідав місцевий соціальний центр Casa Matteo 25. Швидше за все, він зробив це тому, що центр був створений суперечливим заступником державного секретаря, Едгаром Пенья Парра, який займав пост нунція в Мозамбіку всього дванадцять місяців тому.

#newsTdyiulfiyg