Clicks656
borgan
7

Coraz większa desperacja Vegi. Nachalnie promuje film, pokazując scenę ze zmanipulowaną wypowiedzią o. Tadeusza Rydzyka

Trwa produkcja filmu pt. „Polityka”. Patryk Vega w coraz większej desperacji sięga po kolejne fragmenty filmu i podkręca emocje. Straszy polityków, zapowiada ujawnienie homoseksualnych wątków i uderza w o. Tadeusza Rydzyka. Jego kolejne wystąpienia prowokują i wyglądają jak celowe działanie, które na celu ma przyciągniecie do kina jak największej ilości widzów.

Kochani, tak przy poniedziałku pozdrowienia od ojca dyrektor —mówi na udostępnionym dziś nagraniu Patryk Vega.

Vega sztucznie podkręca emocje. Zapowiada ujawnienie gejowskich romansów polityków i robi z siebie męczennika

Patryk Vega po raz kolejny pokazał na Instagramie fragment swojego nowego dzieła. Po scenach z Jarosławem Kaczyńskim i Krystyną Pawłowicz, pokazał króciutki fragment z o. Tadeuszem Rydzykiem. Powtarza przy tym zmanipulowaną i zdementowaną historię o „samochodach od bezdomnego”. Vega pokazując w swoim filmie założyciela Radia Maryja sięga po zmanipulowany fragment wypowiedzi o. Tadeusza Rydzyka na temat jego samochodów. O. Tadeusz Rydzyk poinformował, że dostał je od bezdomnego. Z całej wypowiedzi wynika jednak, że darczyńca, zanim przekazał auta, zmienił swoje życie i przestał żyć na ulicy.

Samochody od „bezdomnego”? O. Rydzyk odpowiada na ataki: „Robią to ludzie, którzy sami nie wiedzą, co to znaczy czynić dobrze”

Jeszcze o wymyślonym „maybachu” ojca Tadeusza Rydzyka. Twórca Radia Maryja zaskakuje humorem i dystansem ZDJĘCIA

W filmie słyszymy:

Od bezdomnego dostałem, tak im powiedz. Przyjechał bezdomny i dał mi dwa samochody, pan Stanisław z Warszawy. A potem wziął i umarł—mówi wcielający się w rolę redemptorysty Zbigniew Zamachowski.

Smutne, że Vega musi uciekać się do takich sztuczek żeby wypromować swój film. Zarabianie na oczernianiu księży trwa w najlepsze.

CZYTAJ TEŻ: Niskie zagrywki Vegi. Ostrzega Kaczyńskiego: „Tak panie prezesie, macie się czego bać. Widzę, że wnikliwie zapoznał się pan ze scenariuszem filmu”

ann

autor: Znalezione w sieci

wpolityce.pl/spoleczenstwo/452090-vega-nac…

Udostępnij
vega podnieś sie bo już nie starcza na zapału by modlić sie za was
wacula
Kościół próbuje grać na czas, a tego procesu nie da się już zatrzymać. Zbyt wiele osób na własne oczy zobaczyło, co się dzieje. Dziś prawdy nie znają tylko ci, którzy nie chcą jej poznać
Elkam
@wacula
Wstyd ! Stać Cię tylko na bycie "papugą" sekielskiego ? Trzeba było więcej wkleić !

-
" Kościół próbuje grać na czas, a tego procesu nie da się już zatrzymać. Zbyt wiele osób na własne oczy zobaczyło, co się dzieje. Dziś prawdy nie znają tylko ci, którzy nie chcą jej poznać - powiedział Tomasz Sekielski, autor filmu "Tylko nie mów nikomu" podczas spotkania zorganizowanego w ramach Open'…
More
@wacula
Wstyd ! Stać Cię tylko na bycie "papugą" sekielskiego ? Trzeba było więcej wkleić !

-
" Kościół próbuje grać na czas, a tego procesu nie da się już zatrzymać. Zbyt wiele osób na własne oczy zobaczyło, co się dzieje. Dziś prawdy nie znają tylko ci, którzy nie chcą jej poznać - powiedział Tomasz Sekielski, autor filmu "Tylko nie mów nikomu" podczas spotkania zorganizowanego w ramach Open'er Festivalu w Gdyni. - Swoim filmem Tomek dał nam nadzieję, że jest w Polsce miejsce na prawdziwe dziennikarstwo - ocenił prowadzący dyskusję, naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk


kultura.onet.pl/…/rxnj17g
wacula
Elkam
Czy ty uważasz że coś więcej wniosłaś w tej chwil coś mądrego do dyskusji oprócz twych głupawych uwag
ELOHIM.
Filmy Vegi to gówna