Clicks17
uk.news

"Прикриття Ватикану" для Занкетти може стати подвійним "автоголом" для Папи Франциска

Джон Аллен висловив упевненість в тому, що Папа Франциск забезпечив "прикриття Ватикану" для 54-річного аргентинського єпископа Густаво Занкетта, який "намагається сховатися від звинувачень в сексуальних злочинах".

6 січня на порталі CruxNow.com він припустив, що призначення Занкетта на посаду в Адміністрації церковного майна Святого Престолу, яка є інвестиційним банком Ватикану, кидає тінь на фінансові реформи Папи Франциска, хоча б тому, що Занкетта звинувачується в розтраті коштів єпархії.

На думку Аллена, поведінка Папи Франциска може привести до "подвійного автоголу", який завдасть непоправної шкоди моральної та фінансової репутації Папи Франциска.

Занкетта став одним з перших єпископів, які були призначені Папою Франциском в липні 2013 році. Він пішов у відставку в серпні 2017 році. Через п'ять місяців, Папа Франциск створив для нього особливу посаду в Адміністрації церковного майна Святого Престолу.

4 грудня представник Ватикану, Алессандро Джізотті, заявив, що звинувачення проти Занкетта з'явилися тільки в останні місяці, натякаючи, що Папа Франциск нічого не знав про них.

Це просто не може бути правдою, адже Папа Франциск не випускає контроль над Аргентиною зі своїх рук. До того ж, місцевий нунцій був проінформований про гомосексуальні пристрасті Занкетта ще в 2014 і 2015 роках, коли йому були надані фотографії оголеного служителя церкви.

Зображення: Gustavo Zanchetta, © Diócesis de Orán, #newsKjivgybuti