Język
Wyświetlenia
7 tys.
ŚW.FILOMENA 1 2

Wyciekło nagranie pokazujące całość ataku na Adamowicza. O tych faktach nikt dotąd nie mówił

W mediach społecznościowych od niedawna krąży nagranie pokazujące atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Pierwsza część filmu była emitowana już w mediach, ale jego całość była dotąd nieznana. W ostatnich sekundach filmu ewidentnie widać, że prezydent Gdańska był przytomny i z kimś jeszcze rozmawiał i gestykulował. Widać też, że jeden z wbiegających na scenę po ataku ochroniarzy... przypadkowo uderzył ciężko rannego polityka w głowę. Film świadczy również o zadziwiającej bezradności ochrony.

13 stycznia prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem przez 27-letniego Stefana W., który podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wtargnął na scenę. Samorządowiec trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie zmarł 14 stycznia po południu. Pogrzeb prezydenta Gdańska odbył się 19 stycznia.

Tymczasem w mediach społecznościowych kolportowany jest link do nagrania ukazującego całość zajścia podczas finału WOŚP w Gdańsku.

Na filmie widać, że po ataku nożownika prezydent Paweł Adamowicz przez długą chwilę siedzi, trzymając się za brzuch. W tym czasie zabójca bezkarnie biega po scenie. Choć samorządowiec jest przytomny, nikt nie udziela mu pomocy ani nie próbuje go osłonić. Co więcej, w 44 sekundzie nagrania na scenę wbiega mężczyzna - prawdopodobnie z ochrony - który z rozpędu przypadkowo uderza Adamowicza w głowę biodrem lub kończyną.

_________________________________________________________________________________________

Po tym uderzeniu prezydent poprawia okulary. Następnie do Adamowicza podchodzi mężczyzna, z którym prezydent krótko rozmawia, gestykulując przy tym. O tych wszystkich faktach dotąd nie wiedzieliśmy.
_________________________________________________________________________________________


_________________________________________________________________________________________

Sam film jest kiepskiej jakości – jest to w zasadzie nagrane nagranie, zarejestrowane najprawdopodobniej telefonem komórkowym z ekranu komputera.

za: niezalezna.pl/256713-wycieklo…

______________________________________________________________________________________

ZOBACZ TO NAGRANIE: Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w PROSZĘ, PRZECZYTAJ: Wyciekło nagranie pokazujące całość ataku na Adamowicza. O tych faktach nikt ….