Clicks756

Škótska vláda chce deti vyučovať homosexualitu a útočí na katolícku cirkev.

Škótsko patrí medzi krajiny, kde katolícka cirkev je čoraz viac prenasledovaná. Trestným činom sa stalo napríklad vyvesovanie vatikánskej zástavy “provokatívnym spôsobom” alebo najnovšia iniciatíva zakázať katolíckej cirkvi mať vplyv na vlastných katolíckych školách, aby nemali právo vplývať na to, čo sa na školách vyučuje.

Najnovšie škótska vláda oznámila zavedenie sexuálnej výchovy detí na školách, ktorej cieľom je propagácia homosexuálnej agendy. Už vo veku 5 rokov majú byť deti vystavené propagande, aby “rozumeli LGBT symbolom a musia absolvovať výchovu o tom, čo je to byť lesbou, homosexuálom a bisexuálom,” povedal predseda Škótskej strany za rodinu. Deti sa musia rovnako učiť ako prebiehajú homosexuálna sexuálna aktivita. “Ilegálny sex mladistvých je teraz predstavovaný ako správna voľba a deťom je vysvetlené, že majú na to právo,” uvádza v propagačnom materiály škótskej strany jej predseda, ktorý sa snaží aktivizovať odpor proti škótskej vláde. Podľa odporcov je takto stavaná povinná sexuálna výchova “v rozpore s náboženskou slobodou, slobodou svedomia a slobodou prejavu.”

Podľa odporcov akákoľvek opozícia je médiami nazývaná “homofóbna” a hovoria o nej ako o nenávistnom prejave. “Máme do činenia s výborne rozbehnutou propagandou, ktorá sa týka nielen Škótska, ale aj iných národov,” konštatuje združenie katolíckych rodín.

Všetky školy v Škótsku sú povinné vyučovať podľa novej legislatívy “rovnosť a inklúziu,” čo je termín používaný pre výučbu ideológie genderizmu.
dalila
Už také články ani nečítam, lebo neviem kde sa nachádza dno
Havkacik likes this.
Havkacik
K tomu napíšem len snád tolko že je to neuveriteľné, ozaj neuveriteľné ako sa diabol a jeho pomocníci infiltrujú už aj na deti, ako chcú aj najmenších skaziť a zahubiť ich dušičky, nikdy v živote by som toto kedysi napríklad pred 20 rokmi nepovedal, neuveritelne, smutne a zaroven tragicke, toto sú jasne znaky Satana a jeho prisluhovačov, všetko normálne je nenormálne a naopak, Boh určil vztah …More
K tomu napíšem len snád tolko že je to neuveriteľné, ozaj neuveriteľné ako sa diabol a jeho pomocníci infiltrujú už aj na deti, ako chcú aj najmenších skaziť a zahubiť ich dušičky, nikdy v živote by som toto kedysi napríklad pred 20 rokmi nepovedal, neuveritelne, smutne a zaroven tragicke, toto sú jasne znaky Satana a jeho prisluhovačov, všetko normálne je nenormálne a naopak, Boh určil vztah muž, žena, dieta a nikdy to inak nebude a kto učí inak tak ide proti Bohu a to je veľmi zle, veľmi ľutujem tie chudák pomýlené detičky ale viem že majú tak ako aj my všetci vpísaný boží zákon do srdca, čiže vieme čo je normálne a čo nie.
František 69 and one more user like this.
František 69 likes this.
Monika G likes this.
Havkacik likes this.