Clicks36
uk.news

Сестер більше немає. Представник Ватикану намагається виправдатися

Сестра Женев'єва Медєвьель, яка була призначена апостольським представником і знищила французький орден Малих сестер Богоматері, спробувала виправдатися в інтерв'ю, яке було опубліковано на сайті єпархії міста Лаваль (Франція) 9 червня.

Використовуючи розмиті формулювання, вона повідомила, що в 2010 році у Конгрегації з'явилися "важливі питання, які стосувалися використання влади і свободи громадян". Пізніше були виявлені "серйозні розбіжності" між представницями ордена і єпископом Лаваля, Тьєррі Шеррером.

На думку Медєвьель, основною проблемою була "модель управління орденом", яку вона описує, як "невідповідну духу Євангелія".

Медєвьель, яка використовує повсякденний одяг в робочий час, була призначена тимчасовим виконавцем в 2017 році. Вона запевняє всіх у тому, що сестер ніколи не принижували за "стиль їхнього одягу" і дар згори.

Проте, Медєвьель не вдалося знайти спільну мову з сестрами, які обрали нову керівницю, так і не визнану Ватиканом.

Таким чином, вони звернулися з проханням скасувати дану ними обітницю, після чого погодилися на додаткові переговори з Ватиканом, відмовившись від (ліберальних) ідей, запропонованих керівництвом церкви.

В даний час 29 з 35 сестер покинули орден, але продовжують жити в своїх старих будинках.

#newsWmtzjginzs