Język
Wyświetlenia
2 tys.
ŚW.FILOMENA 1 1

MATKA ZBAWIENIA: Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie

MOTHER OF SALVATION: Soon the antichrist will appear and his rise to fame will start in Jerusalem

czwartek, 25 lipca 2013 roku, godz. 18.52

Moje dziecko, jest ważne, aby Moje dzieci nie traciły odwagi w obliczu bólu, z jakim będą musiały się zmierzyć, gdy Kościół Mojego Syna zostanie wyrzucony na dzikie pustkowie.

Jestem Niewiastą z Księgi Apokalipsy, obleczoną w słońce, która porodziła Dziecię. Tym Dziecięciem jest Jezus. Mistyczne Ciało Mojego Syna, Jezusa, to Jego Kościół na ziemi. Kościół Mojego Syna jest okradany i niedługo Jego Ciała już w nim nie będzie. To spustoszenie złamie serca tym, którzy przestrzegają Nauczania Mojego Syna. Ci, którzy nie będą mieli się gdzie zwrócić, zobaczą, że zostali wypędzeni z budowli, w których do teraz przechowywana jest Najświętsza Eucharystia. Gdy jednak zostaną oni wyrzuceni i nie okaże się im wiele miłosierdzia, zostaną napełnieni Duchem Świętym. Oznacza to, że będą prowadzeni i będą nieustępliwie prowadzić Armię Reszty, która składa się z tych, którzy są wierni Bogu.

Pozostali, ślepi na Prawdę, podążą za fałszywym prorokiem w zamęt. Ich serca zostaną oszukane, a wkrótce, gdy fałszywy prorok będzie już u wrót śmierci, będą szlochać. Ale potem będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud. Powiedzą, że jest obdarzony wielką, nadprzyrodzoną mocą z Nieba i upadną przed nim na twarze, by go adorować. Będzie kochany i uwielbiany przez tych, którzy nie widzą.

Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie. Gdy pojawi się publicznie, wszystko szybko się zmieni w Kościele Mojego Syna. Zostaną wprowadzone nowe zasady. Zostaną narzucone nowe relikwie, zmiany w szatach liturgicznych noszonych przez kapłanów i wiele nowych rozporządzeń. Początkowo ludzie powiedzą, że wszystkie te zmiany wynikają z konieczności bycia pokornym. Lecz podczas wprowadzania tej obrzydliwości do kościołów chrześcijańskich rozpocznie się prześladowanie. Zdobywając się na odwagę sprzeciwienia się tym satanistycznym rytuałom, zostaniecie uznani za heretyków – awanturników.

Wielu kardynałów, biskupów, księży, zakonnic i zwykłych ludzi zostanie ekskomunikowanych, jeśli nie zastosują się do nowych przepisów albo nie będą adorować fałszywego proroka. Na tym etapie musicie szukać miejsc schronienia, które zostaną utworzone, abyście mogli w pokoju czcić Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Księża nadal muszą sprawować sakramenty i udzielać Moim dzieciom Najświętszej Eucharystii.

Nigdy nie wolno wam poddać się oszustwu, a będą nalegać, byście w nim uczestniczyli. Ci, którzy to zrobią, stracą swoje dusze na rzecz złego ducha.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/just-as-if-a-mi…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-07-25-18-5…

_____________________________________________________________________________________

PROSZĘ, ZOBACZ:

Saudyjski książę: Musimy zawrzeć porozumienie pokojowe, aby zapewnić wszystkim stabilność i utrzymywać normalne stosunki

Światowe media spekulują o możliwej śmierci Muhammeda bin Salmana

Pogrzeb Księcia Muhammada bin Salmana |ALSAUDIA TV|Official

MUHAMMAD BIN SALMAN ŻYJE - TO WIDEO JEST DOWODEM - (CZY JEGO ŚMIERTELNA RANA ZOSTAŁA ULECZONA?)

Matka Zbawienia: Gdyby Mój Syn dał się ponownie poznać w ciele i przyciągał uwagę, oni by Go zabili. Antychryst zostanie jednak serdecznie przyjęty na świecie i błędnie uznany za Jezusa Chrystusa

SAUDYJSKI DZIENNIKARZ: Jeśli Netanjahu pozytywnie odpowie na wezwanie Josefa Jony i zaakceptuje saudyjski plan pokojowy, to "Mohammad bin Salman go nie zawiedzie"

BÓG OJCIEC: Antychryst stworzy fałszywy pokój w państwie Izrael, łącząc je z Palestyną w nieprawdopodobnym sojuszu ...

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

JEZUS: Antychryst z pomocą wrogów Boga szybko doprowadzi do wojny między dwoma narodami kierowanymi przez dwóch upartych i silnych przywódców

WIZERUNEK ANTYCHRYSTA WEDŁUG KARTY ILLUMINATI

Sensacyjny list Sanhedrynu wzywającego Arabów do przyjęcia ich roli w Trzeciej Świątyni
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Matka Zbawienia: Antychryst użyje swoich tak zwanych stygmatów jako sposobu na przekonanie świata, ….