Jazyk
Zobrazení
250
PetraB 7

CHCEME SNAD TAKOVÉHO PREMIÉRA NAŠÍ ZEMĚ?! ŽE NE? TAK NEVOLTE ZEMANA! VOLTE TOPOLÁNKA! TEN BABIŠE, JAKO JEDINÝ Z PREZIDENTSKÝCH KANDIDÁTŮ, POLITICKY ÚPLNĚ SEJME!! Aneb Topolánek na Hrad, Babiš pod zámek! Modleme se ostošest...

TOPOLÁNEK NA HRAD! BABIŠ POD ZÁMEK. Modleme se ostošest…

Ze zednosatanistického oběžníku: od autora Andreje Babiše, slovenského uzurpátora naší země!

———- Původní e-mail ———-
Od: baba@hell.com
Komu:
Datum: 9. 1. 2018
Předmět: Vítězství je naše

„AVE SATANAS 666!!!

Dnešním dnem jsme zvítězili, porazili Hospodina, získali Rosh Mittal a rozbili pomocí čarodějnic Mariánské společenství. Šestkrát jemu sláva. OI SATAN!

Zítra bude hlasování o důvěře vládě. Uděláme si ho, jak chceme. Potřebujeme do vlády bratry z ČSSD a KDU-ČSL. Proto zítra neprojde, vše je dohodnuto, bratři z KSČM nezvednou ruku.

Pak ale musíme zrušit Kalouskovy nápady na vydání mé osoby k policejnímu stíhání. To je důležité. Kdyby sem byl vydaný, nastane chýba v systému, lebo sa taky může stát, že Kalousek vyvlastní Čapí hnízdo a prídeme o celosvetovo významný templ. Ved bol postavený za peniaze ludí. Kalousek ho chce pronajmout ortodoxnej církvi, viete aká by to bola potupa pre Satana. Prečo ortodoxným, prečo nie našej katolickej církvi?
Kalusku, vyzývám tě vrať se poctivo do SOČR a začni slúžit Satanovi, lebo máš len problémy.

Po mojem nevydání uděláme koaličnú vládu ANO, ČSSD, KDU a bude hotové.
Pripravil som prezidentské volby: Zeman prvý, je teraz náš. Do druhého kola mu pustíme Horáčka nebo Drahoša. Som skor za Horáčka, ešte sa rozhodnem a napokon vyhraje Zeman a keby zlobil, tak vyhraje Drahoš alebo Horáček.

Topolánka držte dole dva razy za prvými. Lebo je nebezpečný, už teraz sebral Zemanovi 20 %, teraz má Zeman 40% a Topolánek 25 % viete čo by to znamenalo. Topolánek ako prezident jmenuje předsedu vlády (čl. 62/a+čl. 68/2 + čl. 68/4)
jmenuje další členy vlády (čl. 62/a+čl. 68/2+4+5)
odvolává předsedu vlády
odvolává další členy vlády (čl.62/a+čl. 68/5 + čl. 74)
odvolává vládu (čl. 62/a+čl. 75)
přijímá demisi předsedy vlády (čl. 62/a+čl. 73/1)
přijímá demisi členů vlády (čl. 62/a+čl. 73/1)
přijímá demisi vlády (čl. 62/a+čl. 73/2)

Ty koxo on normálne ma može kedykolvek odvolat! A možem si stěžovat na Ústavnom súde, a to trvá mesiace. Takže Topolánka nebrat. A ešte aj toho Hanniga, tomu sme nasadila bratra Adamitu, kompromitoval ho nacismom a fašismom.

Teraz sme dostali úžasný bič, predstavte si, že sme zadlžili kardinálne člena Mariánského spoločenstva částkou 28 000 korun. A viete kto teraz služí omšu na Čapáku? No áno člen Mariánského spoločenstva, aj ked ožratý ako sviňa.
Kostelbábu odloupneme od Bostlivej, Kosteldědka tiež, sestru Fifinu cez odstranenie z Prahy, sestru Clarinu cez nemoc, brata Ajtína cez policiu, dáme mu samovazbu a mojho krajana vyženeme cez dron preč na Slovensko. Ešte len nevieme čo s tou Magdičkou a ako zlomit oltár v Plananech a teraz nám definitivnu likvidaciu Mariánského spoločenstva blokuje silný oltár tej ich Marie u Baby Pragy.
Baba Praga povedala vo svojom vidění, že Mariánské spoločenstvo padne, ak nedokončí prácu do úplnku. Vieme o co ide. Pracujem na tom.

SATAN porazil hospodina

Bába (Andrej Babiš, toho času, ještě, na svobodě,,,)
bratr KK“

Jásáte předčasně, pane Babiši…(O tom nevím nic, že by naše Mariánské společenství bylo rozbité...atd.)

O TO VĚTŠÍ BUDE HOSPODINOVO VÍTĚZSTVÍ A JEHO OSLAVA! HALELUJAH! SLÁVA JEMU VĚČNĚ!

Pán Ježíš žehnej podle Jeho vůle

Petra Bostlová, představená Mariánského společenství

zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…/topolanek-na-hr…
Napsat komentář
Hoki
On měl Churchill své mouchy a předválečné neúspěchy, které se ale převrstvily tím, že vyhrál na pozici kterou měl, válku.... Hezká fazona není vše, byť i ta se žel prodává, stejně jako jisté charisma.... Snad proto má Zeman dvě brady a bradavici a pan Drahoš brýle, které mají nulu dioptrií :) Dle jeho vlastních slov je nosí, aby ho lidé poznali atd. Doporučuji si dohledat živý rozhovor s ním... … Více
Samson1
Nedávno jsme na jedné rodinné oslavě řešili možná místně nevhodné, ale přesto aktuální téma – prezidentské volby. Kamarádi a přátelé na oslavě jsou různého politického smýšlení, tudíž padaly různé názory, ale nakonec se vesměs všichni dohodli, že potřebujeme důstojného, reprezentativně vyhlížejícího a politicky korektního kandidáta. Tedy pravděpodobně Drahoše.
Nedalo mi to a zeptala jsem se ostat… Více
PetraB se to líbí.