Clicks21
uk.news

Папа Франциск залишив кардиналу Дзену лише порожні обіцянки

На початку червня відбулася зустріч, в ході якої Папа Франциск і кардинал Паролін обговорили з гонконгським кардиналом, Йозефом Дзеном, документ, який дозволяє католицьким священикам зареєструватися в розкольницькій церкві, яку контролюють китайські комуністи.

17 липня, в ході бесіди з ChurchMilitant.com, Дзен повідомив, що Папа Франциск запевнив його: "Я обов'язково розберуся з цим і уважно вивчу це питання".

Дзен повернувся до Гонконгу, але так і не отримав жодної відповіді через те, що, на його думку, Папа Франциск "дуже зайнятий". Варто відзначити, що в даний час Папа Франциск працює в полегшеному відпускному режимі.

Дзен підкреслює, що кардинал Паролін добре розуміє жахливу сутність китайських комуністів, "дезінформуючи" Папу Франциска.

Дзен відзначає, що така ситуація призводить до того, що Папа Франциск говорить речі, які "викликають у оточуючих сміх".

Дзен повідомив, що, починаючи з вересня 2018 року, після укладення угоди з Ватиканом, китайська влада почала активно переслідувати істинних католиків.

До цього моменту священики могли вільно проводити меси навіть на території великих міст, незважаючи на те, що це суперечило закону. Після підписання угоди з Ватиканом це стало просто неможливо.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsLumiedhqhd