Clicks1.7K
magdach
3

MODLEME SE ZA OTCE KARDINÁLA DOMINIKA DUKU! HROZÍ MU AKTUÁLNĚ, ŽE BUDE JIŽ ČTVRTÝM (!) ZA POSLEDNÍ DNY ZEDNOSATANISTY ZAVRAŽDĚNÝM KARDINÁLEM! V RÁMCI VATIKÁNSKÉHO KOSENÍ!!! NEDOVOLME TO MODLITBOU!! (Aneb ptejte se biskupa Holuba…)

MODLEME SE ZA OTCE KARDINÁLA DOMINIKA DUKU! HROZÍ MU AKTUÁLNĚ, ŽE BUDE JIŽ ČTVRTÝM (!) ZA POSLEDNÍ DNY ZEDNOSATANISTY ZAVRAŽDĚNÝM KARDINÁLEM! V RÁMCI VATIKÁNSKÉHO KOSENÍ!!! NEDOVOLME TO MODLITBOU!! (Aneb ptejte se biskupa Holuba…)

Papež František má, jak známo, připraveny 4 kandidáty na nové kardinály. Teď se nebudu zamýšlet nad tím, proč právě 4 jsou nyní nějakým způsobem nutní k úplnému zednosatanistickému vítězství ve Vatikánu (!!!)

Počítejte se mnou: 3 kardinály věrné Pánu Bohu (!) zednosatanisti pracující pro Vatikán už zkosili! Zavraždili!! (2 z Dubií a 1 tuto sobotu…:-( (Portugalský biskup z Porta, otec de Santos, věrný ctitel Panny Marie Fatimské, byl zednosatanistickým vražedným „bonusem“ ve snaze převzít kontrolu nad hlavní mezinárodní mší ve Fátimě 13. září skrze jejich náhradníka, vyslaného papežského nuncia! petrabostlova.wordpress.com/…/tato-pout-ma-pr…
Jelikož právě otec de Santos měl být hlavním celebrantem této hlavní mezinárodní mše svaté ve výročí 100 let od fatimského zjevení!)
Nejspíš, aby to nebylo příliš nápadné, zednosatanisti nebudou usilovat zavraždit všechny kardinály z Dubií (!), v každém případě však půjde o kardinály stojící na Boží straně, na které mají spadeno!

Otec kardinál Duka nejen svou veřejnou prezentací za poslední rok a půl, ale možná i především, co úžasného předvedl předevčírem na národní mši svaté v portugalské Fátimě, je v hledáčku vatikánských zednosatanistů nyní číslo 1!

petrabostlova.wordpress.com/…/zjeveni-panny-m…

petrabostlova.wordpress.com/…/narodni-pout-fa…

MOC SE ZA KARDINÁLA DUKU MODLEME, TAK, JAK TO CHCE PANNA MARIA!

Otec kardinál Duka je v bezprostředním nebezpečí!!

Možná už i dnes, ve spojitosti předávání sochy Panny Marie Fatimské k její pouti po ČR ve stavovítské katedrále v Praze! Od 17 hodin…

MODLEME SE (stále)

Petra Bostlová za Mariánské společenství

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…/modleme-se-za-o…
snakee
zednáři jsou původci myšlenek této psychicky choré pání
warez
to je nepravdepodobné. O Dukovi sa tiež hovorí, že patrí do nejakej lóže. Vrana vrane oči nevykole. Ale to nie je podstatné.
A) nejakou veľkou pán kardinál pravovernosťou nevyniká
B) pápež si môže vymenovať toľko kardinálov, koľko chce, nepotrebuje, aby niektorý z nich zomrel.
ľubica and 2 more users like this.
ľubica likes this.
Chaver likes this.
Libor Halik likes this.
Tymián
Magdach nechajte tých slobodomurarov. Možno ani netušia o tom čo tu píšete.
Chaver and one more user like this.
Chaver likes this.
aobubo likes this.