Clicks3K
Libor Halik
104

Až se komunisti vrátí, Češi budou vybombardováni z USA či z Anglie

tj. v čase 3. světové války. Tak chápu "Proroctví slepého mládence" ze 14. století, verš 36) "Pomsta přijde přes velkou vodu" (oceán či moře) čili asi z USA, které přes oceán (či Anglie přes moře) Bohemii = Českou republiku zbombardují za to, že zradila smlouvu NATO s USA, s Anglií a znovu se připojila k ruskému typu komunismu. Ten návrat k ruskému typu komunismu v Česku může nastat třeba už při těchto volbách. Komunisti ve vládě pak zařídí např. vystoupení Česka z NATO a pak v čase války nás Američani (tj. vládci homosexuálního neruského typu) potrestají.
Verše dle: Kdo neuteče z České republiky, zahyne!
29) Nová válka vypukne, tato bude nejkratší. (L: tj. 3.světová válka)
30) Národ v Bohemii bude skrze válku zničen a vše v zemi bude v troskách.
31) Lidé zničí Zem (svět) a Země (svět) zničí lidi.
32) Dvakrát bude země Bohemia filtrována, podruhé zůstane jen tolik Čechů, kolik je místa na jedné ruce. (L: asi se tím myslí, že se tzv. dají spočítat 1 rukou; pak by proroctví blahoslaveného Markiewicze, že národ na jihu Polska bude vyhuben ve 3. světové válce celý, pasovalo na současné obyvatelstvo České republiky)
33) Avšak nezavládne mír v Evropě dříve, dokud Praha nebude hromadou trosek.
34) Ale opět v čase kdy kvetou třešně, bude zničena Praha.
35) Slunce bude klesat a země se bude chvět- třást.
36) Pomsta přijde přes velkou vodu (oceán) (L: čili asi z USA Bohemii zbombardují za to, že zradila USA a znovu se připojila ke komunistickému Rusku)
36a) Přes velkou vodu (oceán) přijde válka a železný kůň (L: asi tanky apod.) rozdrtí-rozšlape-zničí zemi Bohemii.
37) Když budou podruhé zrát třešně, vyhnanci z Čech se smutně vrátí ke svým pánům, vrátí se k tkalcovským stavům a k polím.
38) Ale jen málo jich ještě zbyde.
39) A těchto málo se budou navzájem ptát: Kde jsi se skryl, a kde ty?
40) A země Bavorů bude hodně trpět.
41) Ale brzy bude člověk Boha chválit, že to nedopadlo ještě hůře.
42) To všechno nastane, protože když lidé opustili Boha, opustí je Bůh a očistí. (L: tj. očistí od nich zem)
43) Když si budou myslet, že můžou napodobovat Boží tvorbu, jejich konec je tu. (L: typicky ateistické myšlení: Když si budou myslet, že mohou nahradit Boha Stvořitele, např. umělým oplodňováním ve zkumavce a vražděním tzv. přebytečných embryí - dětí, vražděním umělými potraty, jejich konec je tu)
44) Nepotrvá to déle, než je potřeba vyslovit Amen.
45) Divoká štvanice-pronásledování spěchá přes zemi.
46) Ptáci smrti burácí na nebi. (L: tj. rakety-letadla)
47) Ó vy mocní a obrovští, vy budete mít méně než chudý pastevec ovcí.
48) Kdy to přijde? Bude to dlouho trvat a hodně vody proteče Vltavou. (L: tj. od 14. století, kdy bylo proroctví vysloveno) Nikdo z nás nebude vědět něco víc a pastevec vrazí svou hůl do země a řekne: Zde stála Praha. Když to ale přijde, pak to sjede jak blesk do hromady mravenců a neušetří to ani toho pastýře.
49) Na svět přijde nová éra, bude zvána zlatou.
Překlad: djperfect z německého jazyka (L: drobně jsem opravil, zejména gramatické chyby překladu, opravil jsem i vážné obsahové chyby překladu 20.-21.verše)
zdroj: Trilenium - Chronik der Zukunft, Josef Schaller (Trilenium- Kronika budoucnosti-Josef Schaller)

Dle proroctví z r.1972 připisovaného athoskému starci Josifu Vatopedskému, 3. světová válka bude probíhat tak, že nejprve Rusko dobyje území Turecka a Iránu a neočekávaně se pak ocitne před izraelským Jeruzalémem. Pak USA, Japonsko a Německo zaútočí na Rusko a budou do doby než nastanou záplavy a zemětřesení v USA, porážet Rusko. Pravděpodobně tehdy USA se sobě podřízeným Německem rozdrtí - pobijí české obyvatelstvo na území Bohemie, čili dnešní České republiky. Na nás Čechy i moravské Čechy dle verše 36) z Proroctví slepého mládence "Pomsta přijde přes velkou vodu", čili ne od vojsk z Ruska. Armáda opět komunistického Ruska dobyje pak téměř celou Evropu po odchodu USA z evropského a blízkovýchodního bojiště kvůli záplavám a zemětřesení v USA. Dle vícera starých křesťanských proroctví dobyté národy Evropy však nebudou většinou zcela vyhubeny, na rozdíl od nejateističtějšího obyvatelstva České republiky, latinsky Bohemie a nejhomosexuálnějších zemí severu Evropy. I ve Fatimě bylo prorokováno, že jen některé národy budou anihilovány - vyhubeny.
"Válka bude rošířena po celé zeměkouli a tak krvavá, že národ, nacházející se na jihu Polska, uprostřed ní úplně vyhyne." Proroctví z 3.5.1863, z času největšího krvaného povstání Poláků proti okupujícímu je Rusku, zapsal kněz Bronisław Markiewicz, který založil 2 řeholní kongregace sv. archanděla Michaela, kongregaci mužskou a ženskou. Blahořečen byl papežem Benediktem XVI. Zdroj: Bój bezkrwawy - Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, 4.vydání, Michalineum 2006, (celé proroctví str.65-67)
www.michalineum.pl/oferta.php
Mieczysław Stachura, „Wszedł między lud”, wyd. Michalineum, Marki-Struga 1995, ss. 7-61
Public domain
Katolíci Pozor! Slová arcibiskupa J. Oroscha: „Podporiť kandidátku za ultraliberálnu stranu je ťažký hriech“ platia aj v druhom kole. Predstavitelia cirkví sa stretli s podpredsedom EK Marošom Šefčovičom
To, že došlo k zasvěcení (
Text celého zasvěcování České republiky PM Fatimské z 7.10.2017
) dle mého přesvědčení odmaskovalo to, že "Proroctví slepého mládence" ze 14. století a proroctví Josefa Naara z r.1863 nebyla proroctvími od Ducha Svatého. Byly satanovými věštbami zamaskovanými do jakoby Božího obalu. Kdyby byly skutečnými proroctvími, nedošlo by k zasvěcení PMarii r.2017. Skutečné …More
To, že došlo k zasvěcení (
Text celého zasvěcování České republiky PM Fatimské z 7.10.2017
) dle mého přesvědčení odmaskovalo to, že "Proroctví slepého mládence" ze 14. století a proroctví Josefa Naara z r.1863 nebyla proroctvími od Ducha Svatého. Byly satanovými věštbami zamaskovanými do jakoby Božího obalu. Kdyby byly skutečnými proroctvími, nedošlo by k zasvěcení PMarii r.2017. Skutečné proroctví od Boha jde zrušit jen a pouze POKÁNÍM. K pokání v České republice NEdošlo. Došlo ZATÍM pouze k zasvěcení, které však OTEVÍRÁ lidská SRDCE PRO BUDOUCÍ POKÁNÍ. Pro @Mates5485 @Rapture @johanika @apredsasatoci
Rapture and one more user like this.
Rapture likes this.
apredsasatoci likes this.
Rapture
Libor ,však predsa Česko je zasvätené Panne Márii, tie proroctva si protirečia, nemyslíte?
Mates5485
Rapture
pred 36 minútami

Nevieš čítať,že to je rok 2013? Vtedy ešte nebolo zasvätené logicky a teraz je už 2019 a už je zasvätené.
Libor Halik likes this.
Rapture
Takže keď je zasvätené ako obstojí vo vo vojne?,
johanika
Tu zasvätenie nepomôže. Prebuďme sa, dokedy si myslíme, že Pán Boh bude mať s nami trpezlivosť? Veď my ľudia sa správame horšie ako za dôb Sodomy a Gomory. Nemáme nijaké zábrany, s úsmevom porušujeme Božie prikázania... Dúhové pochody, verejné výsmechy z Boha a všetkých, ktorí v Neho veria (viď Kemka u nás), LGBTI... a my sa tu skrývame za Zasvätenie? Nájde sa v Prahe alebo Bratislave 10 …More
Tu zasvätenie nepomôže. Prebuďme sa, dokedy si myslíme, že Pán Boh bude mať s nami trpezlivosť? Veď my ľudia sa správame horšie ako za dôb Sodomy a Gomory. Nemáme nijaké zábrany, s úsmevom porušujeme Božie prikázania... Dúhové pochody, verejné výsmechy z Boha a všetkých, ktorí v Neho veria (viď Kemka u nás), LGBTI... a my sa tu skrývame za Zasvätenie? Nájde sa v Prahe alebo Bratislave 10 spravodlivých?????????
apredsasatoci likes this.
Rapture
@johanika tiež si to myslím,
Ježiš povedal že jeho druhý príchod bude vyzerať ako za dní Noeho....
sv Apoštol Pavol to presne opisuje
TULÁK
Ale ano.Měli vzít, co se jim nabízelo hned z kraje a ani nedutat.Opravdu naivkové ti naši duchovní.Když jsem něco napsala, bylo zle, že jsem snad nepřející nebo co.Myslím to dobře.Celý život si říkám, že lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.Ten se chystá k odletu.Nemám z toho radost.Nechtěla bych, aby se kostely přeměnily v nějaká doupata.To už by nás opravdu Pán Bůh musel potrestat.Jak jsem …More
Ale ano.Měli vzít, co se jim nabízelo hned z kraje a ani nedutat.Opravdu naivkové ti naši duchovní.Když jsem něco napsala, bylo zle, že jsem snad nepřející nebo co.Myslím to dobře.Celý život si říkám, že lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.Ten se chystá k odletu.Nemám z toho radost.Nechtěla bych, aby se kostely přeměnily v nějaká doupata.To už by nás opravdu Pán Bůh musel potrestat.Jak jsem psala, restituce v takovém rozsahu lidi neschválí.Ani se nikdo příliš neobtěžoval jim vysvětlit situaci.Lůzou je nazvali.Takhle se s lidmi nejedná přeci.Naši kardinálové by měli z hluboka dýchat a hlavně se modlit, než promluví.To je vždycky kalamita.Chytala jsem se za hlavu, jak se nechal kardinál Duka vytočit v rádiu.Trochu rozvahy by neškodilo.
Zoša
kostelník 17.10.2013 18:01:50
To je pravé učení Ježíšovo:
Nestarejte se o den příští!
Hledejte nejprve království Boží!

Jak byste mohli najít království Boží, když nevíte, co to je? Nevíte, co máte hledat.
A přitom stačí nestarat se o den příští a věřit. Věřit a nepochybovat.
Rapture likes this.
Zoša
nebo:

Evanjelium podľa Matúša - kapitola 6

24 Nik nemôže slúžiť dvom pánom; pretože buď jedného bude nenávidieť a druhého milovať, alebo jedného sa bude pridŕžať a druhým bude opovrhovať. Nemôžete slúžiť aj Bohu aj mamone.
One more comment from Zoša
Zoša
Pán Ježíš Kristus učí něco jiného, než před očima národa předvádějí vaši pastýři
v souvislosti s mamonem!

Evanjelium podľa Lukáša - kapitola 6

29 Tomu, kto ťa udrie po líci, nadstav aj druhé. A tomu, kto ti berie plášť, neodopri ani šaty.
TULÁK
Když se tam mluví o komunistech a těch třešních, napadla mě souvislost, že je mají ve znaku.Někdo psal, že socialisti jsou komunisti nabarvení narůžovo a o lidech ANO nikdo pořádně neví, co mají za lubem.Říkala jsem si, že to tak dopadne a škoda, že církev nepřijala majetky hned a pořád se jí něco nezdálo.Kdo chce víc, nemá pak nic.První je, že se strany sešly právě kvůli těm majetkům církve.…More
Když se tam mluví o komunistech a těch třešních, napadla mě souvislost, že je mají ve znaku.Někdo psal, že socialisti jsou komunisti nabarvení narůžovo a o lidech ANO nikdo pořádně neví, co mají za lubem.Říkala jsem si, že to tak dopadne a škoda, že církev nepřijala majetky hned a pořád se jí něco nezdálo.Kdo chce víc, nemá pak nic.První je, že se strany sešly právě kvůli těm majetkům církve.Dokonce o referendu se uvažuje.
Libor Halik
Volby odhalily ďábelský oheň husitských Čech. Ve volbách komunisti nemají na Slovensku šanci, řekl Fico premiér. Jsou tak maličtí. Říká v 1,25 minutě o té komunistické straně Volby odhalily ďábelský oheň husitských Čech Protože na Slovensku ateistů od r.1989 ubývá, zatímco v České republice dle sčítání lidu přibývá. Oheň husitského zla z Čech i Moravy nevyprchal. Verš 21) V Bohemii ale tajný …More
Volby odhalily ďábelský oheň husitských Čech. Ve volbách komunisti nemají na Slovensku šanci, řekl Fico premiér. Jsou tak maličtí. Říká v 1,25 minutě o té komunistické straně Volby odhalily ďábelský oheň husitských Čech Protože na Slovensku ateistů od r.1989 ubývá, zatímco v České republice dle sčítání lidu přibývá. Oheň husitského zla z Čech i Moravy nevyprchal. Verš 21) V Bohemii ale tajný oheň nezhasne-neodejde, dle "Proroctví slepého mládence" z Prahy (14.století) Kdo neuteče z České republiky, zahyne!
tores
Ale no tak, taťko. Nečil se. S takovou musíš chodit jen na vlastní děti.

aobubo 26.10.2013 22:25:01 Pořad odbíháte kamsi mimo .Měníte téma jedno za druhým...s takovou se nikam nedojde, ale to zřejmě ani nechcete, tak si tu lebedte dál.
TULÁK
Koblihy ho stály 62 milionu.Přiznejte se, kdo šel dvakrát.www.novinky.cz/domaci/317439-babis-je…
aobubo
Pořad odbíháte kamsi mimo .Měníte téma jedno za druhým...s takovou se nikam nedojde, ale to zřejmě ani nechcete, tak si tu lebedte dál.A mimochodem já k chazarům mám opravdu daleko.
Víte, nikdo nepochybuje o Ježíšových slovech, to jen vnucujete, když už nejste schopni odpovědět.Já vas neukousnu, za to, že nevíte jak odpovídat a ještě jedno, co to že cpete své projekce na katolicky web, když …More
Pořad odbíháte kamsi mimo .Měníte téma jedno za druhým...s takovou se nikam nedojde, ale to zřejmě ani nechcete, tak si tu lebedte dál.A mimochodem já k chazarům mám opravdu daleko.
Víte, nikdo nepochybuje o Ježíšových slovech, to jen vnucujete, když už nejste schopni odpovědět.Já vas neukousnu, za to, že nevíte jak odpovídat a ještě jedno, co to že cpete své projekce na katolicky web, když vůbec nejste katolíky Katolicky web a kdo přispívá jsou ti co kní nepatří a nebo z ní odešli...asi megafor haha
Kallistratos likes this.
alino
Presne,... neprizná si vinu, napomenutie odmieta, buduje na piesku.
Muž bláznivý, svoj život stavia na ľudských predsudkoch.
Kto mu teda pomôže?
Písmo Svaté nečíta, radšej sa tu bude prieť,
Otče otvor mu oči!
voda44


ottovonzittau 26.10.2013 22:11:16
Aobubo, kdy už poznáš, že na diskuzi nestačíš? Chazarský původ nezaručuje chytrost automaticky.
tores
Zajímavý výrok. Říkal jsem si, co mi to "kumu" má říkat… A tak jsem trochu zagůglil…
www.kumu.ee/en

Samson1 26.10.2013 22:00:04
Vedle jseš ty. Kumu chybí argumenty, nahrazuje urážkou.
Vilém
UVNITŘ ČLOVĚKA SVĚTLA, SVĚTLO JEST A ON SVÍTÍ CELÉMU SVĚTU ...
KDYŽ NESVÍTÍ, STANE SE TEMNOTOU ...

POKOJNÉ NOCI.
aobubo
Arogance, ignoranství a sobeckost jsou projevy pýchy.
Pokud chcete adekvátně vyjádrit smysl vašich slov, tak se prosím zdržte opakování frází bez vysvětlení.Bush junior také rád používá fraze co se v jedne větě opakují několikrát.Brainstorming si ponechte pro sebe, ale zde zapalte šedou kůru mozkovou racte mluvit jasně, zatím to vypadá, že se to jednostranně zvrhne k nadavkám a urážkám...tedy …More
Arogance, ignoranství a sobeckost jsou projevy pýchy.
Pokud chcete adekvátně vyjádrit smysl vašich slov, tak se prosím zdržte opakování frází bez vysvětlení.Bush junior také rád používá fraze co se v jedne větě opakují několikrát.Brainstorming si ponechte pro sebe, ale zde zapalte šedou kůru mozkovou racte mluvit jasně, zatím to vypadá, že se to jednostranně zvrhne k nadavkám a urážkám...tedy kde chybí moudrost,tam kvete hloupost..ktera se naparuje
Kallistratos likes this.
voda44
Děti světa mají uši a neslyší, mají oči a nevidí atd...
voda44
Samson1 26.10.2013 22:00:04
Vedle jseš ty. Kumu chybí argumenty, nahrazuje urážkou.
ottovonzittau 26.10.2013 21:57:39
Aobubo je vedle, jako ty, maniaku

Argumenty pro děti světa nezabírají!
One more comment from voda44
voda44
V Getsemanech sám Pán Ježíš se modlí ..buď vůle Tvá...
Je to postoj Božích synů, který druzí nemohou pochopit!
Samson1
Vedle jseš ty. Kumu chybí argumenty, nahrazuje urážkou.
ottovonzittau 26.10.2013 21:57:39
Aobubo je vedle, jako ty, maniaku
Samson1
Tak já nevolil ani jednoho. Ti druzí snad budou mluvit i za Boží zájmy. Když né, má se připomínat.
One more comment from Samson1
Samson1
Nevím jak jsi to poznal. Myslím, že aobubo v má těchto věcech správné poznání a postoj.
aobubo
Zda se že tu mame vidoucího experta ....
Modlitba není magie Otto
voda44
Samsone, svoji "pověst" zde na GTV máš pošramocenou a stále přiléváš olej do ohně.
Vidím tě jako povýšeného, bezduchého, tělo plné tělesnosti schovávající se za
citace z PS.

M
Samson1
Proste začkoli ve jménu mém, váš Nebeský Otec vám dá. No pokorný přidá, né jak já, ale jak chceš Ty.
Vilém
PROSÍM, NASLOUCHEJTE.

V TOMTO SVĚTĚ TI, KTEŘÍ SI ŠATY OBLÉKAJÍ JSOU VYBRANĚJŠÍ, NEŽ -LI ŠATY ...
AVŠAK V KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉM JSOU PRÁVĚ ONY ŠATY VYBRANĚJŠÍ NEŽ -LI TI, KTEŘÍ SI JE OBLÉKAJÍ ...
Samson1
Znám tvé skutky – nejsi studený ani horký. Kéž bys byl studený anebo horký! 16Ale že jsi vlažný a ani studený ani horký, vyplivnu tě ze svých úst. 17Říkáš totiž: Jsem bohatý, zbohatl jsem a nic nepotřebuji – a nevíš, že jsi ubohý a politováníhodný, nuzný, slepý a nahý. 18Radím ti, aby sis ode mě koupil zlato přetavené v ohni, abys byl bohatý, a bílé roucho, abys byl oblečen a neukazovala se …More
Znám tvé skutky – nejsi studený ani horký. Kéž bys byl studený anebo horký! 16Ale že jsi vlažný a ani studený ani horký, vyplivnu tě ze svých úst. 17Říkáš totiž: Jsem bohatý, zbohatl jsem a nic nepotřebuji – a nevíš, že jsi ubohý a politováníhodný, nuzný, slepý a nahý. 18Radím ti, aby sis ode mě koupil zlato přetavené v ohni, abys byl bohatý, a bílé roucho, abys byl oblečen a neukazovala se hanba tvé nahoty; a své oči pomaž mastí, abys viděl. 19Já všechny, které miluji, kárám a vychovávám. Rozhorli se tedy a čiň pokání.
20Hle, stojím u dveří a tluču. Kdokoli uslyší můj hlas a otevře mi dveře, vejdu k němu a budu s ním večeřet a on se mnou.
Samson1
Nechci používat toresovy výrazy a ottovonzittaa, kteří se jako Boží děti učí duchovním zákonům a proti všem pravidlům jiné osočují a častují soudy, měří a váží, soudí člověka. Nemusíš zastávat mé názory, ale neurážej. Soud patří Bohu a radím ti, abys si šel koupit mast na oči, abys viděl, jak je psáno ve zj. sv. Jana.
Samsone, erotický maniaku, ty nemůžeš posuzovat, jaké kdo má názory. Máš dost …More
Nechci používat toresovy výrazy a ottovonzittaa, kteří se jako Boží děti učí duchovním zákonům a proti všem pravidlům jiné osočují a častují soudy, měří a váží, soudí člověka. Nemusíš zastávat mé názory, ale neurážej. Soud patří Bohu a radím ti, abys si šel koupit mast na oči, abys viděl, jak je psáno ve zj. sv. Jana.
Samsone, erotický maniaku, ty nemůžeš posuzovat, jaké kdo má názory. Máš dost problémů sám se sebou. Jestli se ti něco nelíbí, můžeš argumentovat, ale ne odsuzovat.
Vilém
TAKTÉŽ, KDO NAŠEL SVĚT A ZBOHATL, AŤ SE SVĚTA ZŘEKNE ...

A TO JEST TAKÉ MÁ ODPOVĚĎ OHLEDNĚ VOLEBNÍ KAMPANĚ ...
aobubo
Když se modlíš také nevíš co se změní, jestli modlitba je vyslyšena či zda Boží vúle to chce.A přesto se modlíme, protože věříme, máme naději a pokud se nase úmysly míjí s Božím plánem, tak nás Pán díky své dobrotě a díky naší upřimnosti k Němu navede na ten spravný úmysl.Projevy změn vidíme očima či nějak fyzicky poznáme...tedy tělo je reálné ...potřebuje jíst, pit, spát...atd..a právě kolikrat …More
Když se modlíš také nevíš co se změní, jestli modlitba je vyslyšena či zda Boží vúle to chce.A přesto se modlíme, protože věříme, máme naději a pokud se nase úmysly míjí s Božím plánem, tak nás Pán díky své dobrotě a díky naší upřimnosti k Němu navede na ten spravný úmysl.Projevy změn vidíme očima či nějak fyzicky poznáme...tedy tělo je reálné ...potřebuje jíst, pit, spát...atd..a právě kolikrat denně se modlíme za své potřeby a máme je...nepadá nam ale nic do huby samo o sobě...pracujeme na tom aby jsme mohli jíst, pít atd...a Bůhnám žehná ..moc dobře ví co potřebujeme a jak mi sami musíme přiložit ruku k dílu abychom nepomřely hlady, tak sami se můžeme přičinit svým tělem a hlavně duchem na stavu svého okolí.Vesměs vse začíná v rodině a pak se to jen rozpíná, ale to né my ale Bůh ve všem je, pokud mu dáme prostor.
Kallistratos likes this.
Vilém
DEJTE CÍSAŘOVI CÍSAŘOVO, DEJTE BOHU, CO JEST BOŽÍ A CO JEST MÉ, TO DEJTE MĚ ...
Samson1
Myslím, že k volbám byly pastýřské listy a tam bylo o odpovědnosti jít k volbám
Samson1
Ottovonzittau má divné názory. Přestaň psát, máš špatné názory, mluvíš sám za sebe.

V jeho šlépějích
11Milovaní, jsme tu jen cizinci a přistěhovalci, a tak vás vyzývám: Zdržujte se tělesných žádostí, jež ohrožují duši, 12a veďte mezi pohany poctivý život. Místo aby vás pomlouvali jako zločince, ať raději oslavují Boha v den navštívení, protože viděli vaše dobré skutky.
13Kvůli Pánu se podřizujte…More
Ottovonzittau má divné názory. Přestaň psát, máš špatné názory, mluvíš sám za sebe.

V jeho šlépějích
11Milovaní, jsme tu jen cizinci a přistěhovalci, a tak vás vyzývám: Zdržujte se tělesných žádostí, jež ohrožují duši, 12a veďte mezi pohany poctivý život. Místo aby vás pomlouvali jako zločince, ať raději oslavují Boha v den navštívení, protože viděli vaše dobré skutky.
13Kvůli Pánu se podřizujte veškerému lidskému zřízení, ať už císaři jakožto hlavě státu 14nebo těm, které pověřil trestat zločince a odměňovat ty, kdo jednají dobře. 15Vždyť Boží vůle je, abyste svým dobrým jednáním umlčovali hloupé řeči nevědomých. 16Žijte jako svobodní lidé, ne ovšem jako ti, kdo údajnou svobodou zastírají vlastní špatnost, ale jako Boží služebníci. 17Všechny ctěte, sourozence milujte, před Bohem mějte bázeň, k císaři úctu.
18Služebníci, s nejvyšší vážností se podřizujte svým pánům – nejenom dobrým a vlídným, ale i zlým.
superiel
917 Česká republika
134 Slovensko
16 Kanada
16 Spojené státy americké
13 Velká Británie
4 Čína
3 Maďarsko
3 Indie
2 Rusko
1 Kongo
1 Španělsko
1 Irsko
1 Írán
1 Japonsko
1 Panama
1 Polsko
1 Vatikán
Bacha, sleduje Vás berGOGlio!
aobubo
Křesťané jsou plnohodnotnými občany své země a občany nebeského království.Člověk nemůže popřít, že má tělo, že je součástí lidského druhu.Sama Panna Maria s Josefem šli a to velký kus cesty na sčítání lidu.Patříme Bohu , ale zároveň jsme lidé, kteří jdou příkladem,pokud chceme a děláme vše v pokoře.Současnost dává volbu, jakási demokracie, to ale neznamená, pokud člověku záleží na své vlasti, …More
Křesťané jsou plnohodnotnými občany své země a občany nebeského království.Člověk nemůže popřít, že má tělo, že je součástí lidského druhu.Sama Panna Maria s Josefem šli a to velký kus cesty na sčítání lidu.Patříme Bohu , ale zároveň jsme lidé, kteří jdou příkladem,pokud chceme a děláme vše v pokoře.Současnost dává volbu, jakási demokracie, to ale neznamená, pokud člověku záleží na své vlasti, národu, rodině, sousedech a každém, že se nemůže v dobré vůli a pro Boží království zapojit na dění státu, nebo jen malinké obce a to vše lze propojit s evangelizací.Modlíme se za vůdce, za národ všeobecně a to nelze jen obejít nečinně...každý má svou roly.Kněz také má tělo a jak by mohl tu spoustu věcí co dělá dělat bez těla... každý má své schopnosti ...nejsme přízrakem ale živou bytostí co v Bohu dokáže dělat veliké věci a to samozřejmě v těle...a samozřejmě v duchu.
Kallistratos likes this.
aobubo
Tuláku, každý ma právo volit či nevolit, v tom s tebou souhlasím.Škoda,že považuješ jako nátlak nebo snad vydíráním to co jsem ti psal.Podle mne je úplně normální se vyjádřit v tak důležitých věcech jako jsou volby.Argumenty týkající se srbů nepovažuji za dostačující z jednoho důvodu a to toho, že otazka voleb se týká naší země, nikoli srbů.Řeší se místní záležitosti, nikoli mezinárodní.…More
Tuláku, každý ma právo volit či nevolit, v tom s tebou souhlasím.Škoda,že považuješ jako nátlak nebo snad vydíráním to co jsem ti psal.Podle mne je úplně normální se vyjádřit v tak důležitých věcech jako jsou volby.Argumenty týkající se srbů nepovažuji za dostačující z jednoho důvodu a to toho, že otazka voleb se týká naší země, nikoli srbů.Řeší se místní záležitosti, nikoli mezinárodní.Pravoslavní se také né vždy chovaly dobře ke katolíkům.Kdybych rozpytvával všechno, tak bych vždy našel něco co se mi nelíbí a pak tedy co? Od všeho se distancovat? To si nemyslím, protože považuji za zcela normální se podílet na stavu své země.
Pokud jsem tě ale urazil, tak se omlouvám za mou neschopnost se vyjadřovat lépe
Rozhodně ale považuji za hloupost a ignoranství tvrdit, že křesťan nemá co volit, jak jsem někde četl.Takový přístup mi je cizí a nemyslím si, že to je tvůj případ...prostě tě nic neoslovilo...budiž.
Samson1
Ty zase jednáš jako člověk tělesný. Přečti si k poučení třeba uvod do Písně písní, než začněš někoho tímto způsobem označovat. Ty popíráš svými výroky Kristovo lidství, Boha i člověka!!!!!!!
ottovonzittau 26.10.2013 11:11:45
A ještě další upřesnění.
Křesťanské učení nezná duševní a duchovní přitažlivost směrovanou k člověka.
Samson1
Ottovonzittau. Erotická láska je vzájemná duševní a duchovní přitažlivost a je to vtah snoubenecký. Do sexuální oblasti přechází uzavřetím manželské smlouvy. Jedině tam patří sexualita. Já nevím z jaké strany se na to díváš. Jestli jako osoba duchovní a nebo tělesná. Když se dnes řekne erotika, chápu, že lidé světa v tom mají sex a dokonce i pervézní. Ale Píseň písní má obsah vztahu snoubeneckého…More
Ottovonzittau. Erotická láska je vzájemná duševní a duchovní přitažlivost a je to vtah snoubenecký. Do sexuální oblasti přechází uzavřetím manželské smlouvy. Jedině tam patří sexualita. Já nevím z jaké strany se na to díváš. Jestli jako osoba duchovní a nebo tělesná. Když se dnes řekne erotika, chápu, že lidé světa v tom mají sex a dokonce i pervézní. Ale Píseň písní má obsah vztahu snoubeneckého.

19Projevy tělesnosti jsou zřejmé. Patří sem smilstvo, nečistota, nestydatost, 20modlářství, čarování, nepřátelství, svárlivost, nevraživost, zloba, soupeřivost, roztržky, sekty, 21závidění, opilství, obžerství a další podobné věci. Varuji vás; jak už jsem vám říkal, ti, kdo tohle dělají, nebudou mít podíl na Božím království.
22Ovocem Ducha je pak láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, věrnost, 23mírnost a zdrženlivost. Tomu se žádný zákon nevyrovná. 24Ti, kdo patří Kristu Ježíši, ukřižovali svou tělesnost s jejími vášněmi a sklony. 25Žijeme-li Duchem, pak se Duchem také řiďme. 26Nebuďme ješitní, nesoupeřme spolu a nezáviďme si.
TULÁK
Za první republiky byla strana víceméně katolická, což dnes už není pravda, za těch osmdesát let jsme se výrazně posunuli.

Já ne.
TULÁK
Neopomínám materiální potřeby, aby to tak nevypadalo.Tím spíš by mě zajímalo, kolik berou poslanci KDU, že nepřejí obyčejnému člověku minimální mzdu 10000Kč hrubého za 8 hodin práce?Jak z toho může člověk vyžít?U nás je totiž v současnosti minimální hrubá mzda 8500 Kč hrubého a KDU je proti zvýšení na 10000Kč.Rovněž, čí zájmy hájí prosazováním Eura, když vědí, že to povede ke snížení exportu, …More
Neopomínám materiální potřeby, aby to tak nevypadalo.Tím spíš by mě zajímalo, kolik berou poslanci KDU, že nepřejí obyčejnému člověku minimální mzdu 10000Kč hrubého za 8 hodin práce?Jak z toho může člověk vyžít?U nás je totiž v současnosti minimální hrubá mzda 8500 Kč hrubého a KDU je proti zvýšení na 10000Kč.Rovněž, čí zájmy hájí prosazováním Eura, když vědí, že to povede ke snížení exportu, zvýšení nezaměstnanosti, zadlužení národa?Ještě nedávno se tato strana zabývala, zda nechat v názvu slovo křesťanská.zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx
Nebo tyto názory předsedy strany?

Jaká témata chcete akcentovat, abyste uchopili segment „nekatolických“ voličů?
O tom právě intenzivně debatujeme. Do sněmovních voleb ještě zbývá nějaký čas. Je jasné, že v rodině v tradičním pojetí už spousta lidí nežije. Lidé se rozvádějí, a nevyhýbá se to koneckonců ani členům KDU-ČSL. Stejně tak se dnes už polovina dětí nerodí v manželství, což neznamená, že bychom o samoživitelky nebo o lidi, kteří žijí „na divoko“ neměli zájem.
A v tomhle bude třeba posun, který bude pro mnoho lidí překvapivý. Protože i to jsou lidé, které by KDU-ČSL chtěla oslovit a nabídnout jim svůj program.
Neuvažujete, že byste z názvu vypustili slovo „křesťanská“?
Na tohle téma jsme vedli velice intenzivní debatu. Sám jsem vytvořil určitý argumentář o změně názvu strany. Za první republiky byla strana víceméně katolická, což dnes už není pravda, za těch osmdesát let jsme se výrazně posunuli. Československá strana lidová vůbec nepotřebovala mít v názvu to slovo, to se tam dostalo spíš reminiscencí na německou CDU.
Diskutovali jsme o tom, názory jsou v podstatě dva. Možnost, že bychom se změnili na pouze lidovou stranu, tu zůstává, ale vedení strany tento krok nehodlalo učinit. Letos v prosinci bude však nevolební sjezd, který se bude zabývat změnou stanov. Ta bude velice razantní a změna názvu strany je i součástí stanov.
www.novinky.cz/domaci/275711-belobrad…
Čtete dobře.Bělobradek píše, že mají blízko s ČSSD.To jsem zvědavá, jak budou společně prosazovat zájmy křesťanské.
tores
Kéž by. A to ještě vyhrožoval, že tu věčně nebude.


Samson1 26.10.2013 08:44:43
Úplně krátce.
TULÁK
Aobubo, jestli mezi sebou trpí obhájce humanitárního bombardování, pak takové rozhodně volit nebudu ani pod nátlakem, který se na mě snažíš vyvinout.Byl to další velký klín vražený mezi nás a pravoslavné.Úzká je cesta a po té chci jít.Strany, které se chtějí prosadit, se snaží získat potřebné množství hlasů.Zájmy většiny jsou především materialistické.Co já s nimi mám společného?
Samson1
Zošo, to si vytiskni a dej za rámeček. (už nebudu bombardovat)

Boží děti
Zoša 26.10.2013 08:05:14
ottovonzittau 24.10.2013 15:53:57
Upozorňuji na uživatele Samson1, který opakovaně spojuje slovo eros (tělesný naléhavý pud) s osobou Boha Otce. Tyto scestné myšlenky pocházejí z okruhu homolobby, která se k mé lítosti v naší Církvi uhnízdila. Tato ideodiverze má sloužit k ospravedlnění stejnop…More
Zošo, to si vytiskni a dej za rámeček. (už nebudu bombardovat)

Boží děti
Zoša 26.10.2013 08:05:14
ottovonzittau 24.10.2013 15:53:57
Upozorňuji na uživatele Samson1, který opakovaně spojuje slovo eros (tělesný naléhavý pud) s osobou Boha Otce. Tyto scestné myšlenky pocházejí z okruhu homolobby, která se k mé lítosti v naší Církvi uhnízdila. Tato ideodiverze má sloužit k ospravedlnění stejnopohlavních párů, což Boží děti
Samson1
Úplně krátce. Jde o srdce, srdce člověka a srdce Boží, vzájemný vztah, srdce člověka stvořeného pro Boha, které je schopné Boha pojmout.
Upozorňuji na uživatele Samson1, který opakovaně spojuje slovo eros (tělesný naléhavý pud) s osobou Boha Otce. Tyto scestné myšlenky pocházejí z okruhu homolobby,
3 more comments from Samson1
Samson1
Ještě jednou pro ottovonzittaua. Svatba Beránkova nekončí v posteli, ale věčným svatebním veselím. Akorát máš velice moc přízemní myšlení.

Upozorňuji na uživatele Samson1, který opakovaně spojuje slovo eros (tělesný naléhavý pud) s osobou Boha Otce. Tyto scestné myšlenky pocházejí z okruhu homolobby,
Samson1
Měl bych použít jeden s toresových výrazů na ottovonzittaua, protože eros je duševní a duchovní zalíbení v druhém, mezi mužem a ženou a je to Boží dar. Obrazem též lásky Krista a církve. Nemá snad Beránek nevěstu? Vztah popsaný ve Velepísni lásky.

Upozorňuji na uživatele Samson1, který opakovaně spojuje slovo eros (tělesný naléhavý pud) s osobou Boha Otce. Tyto scestné myšlenky pocházejí z …More
Měl bych použít jeden s toresových výrazů na ottovonzittaua, protože eros je duševní a duchovní zalíbení v druhém, mezi mužem a ženou a je to Boží dar. Obrazem též lásky Krista a církve. Nemá snad Beránek nevěstu? Vztah popsaný ve Velepísni lásky.

Upozorňuji na uživatele Samson1, který opakovaně spojuje slovo eros (tělesný naléhavý pud) s osobou Boha Otce. Tyto scestné myšlenky pocházejí z okruhu homolobby,
Samson1
Zošo, jelikoš jsem zablokovaný pod Božími dětmi jen krátce. Já se obhajovat nebudu, v takových věcech to může udělat jedině Bůh. Jestli je pro Tě a ostatní Velepíseň lásky něčím nečistým, buď si nerozumíme a nebo se věci převrací.Velepíseň lásky je obrazem lásky mezi Hospodinem a Izraelelm a nebo Kristem a církví.

Boží děti
Zoša 26.10.2013 08:05:14
ottovonzittau 24.10.2013 15:53:57
More
Zošo, jelikoš jsem zablokovaný pod Božími dětmi jen krátce. Já se obhajovat nebudu, v takových věcech to může udělat jedině Bůh. Jestli je pro Tě a ostatní Velepíseň lásky něčím nečistým, buď si nerozumíme a nebo se věci převrací.Velepíseň lásky je obrazem lásky mezi Hospodinem a Izraelelm a nebo Kristem a církví.

Boží děti
Zoša 26.10.2013 08:05:14
ottovonzittau 24.10.2013 15:53:57
Upozorňuji na uživatele Samson1, který opakovaně spojuje slovo eros (tělesný naléhavý pud) s osobou Boha Otce. Tyto scestné myšlenky pocházejí z okruhu homolobby, která se k mé lítosti v naší Církvi uhnízdila. Tato ideodiverze má sloužit k ospravedlnění stejnopohlavních párů, což Boží děti nikdy nemohou
tores
Výborná modlitba, pařezi. Jen škoda, že si ji dnes vykládá každý po svém a nekatolicky. Mladí, kteří jsou zranitelní, potřebují ochranu… hlavně ti, kteří nebyli vedeni papežem k úctě k mrtvým poutníkům, kteří zemřeli ve vlaku na cestě do Compostelly. Těch mi je z celého srdce líto.