Jazyk
Pozretia
1,1 tis.
Peter(skala) 17 2

Warning pre "Varning"

Prvé posolstvo Panny Márie v Garabandale zo dňa 4. júla 1961, tak ako ho dievčatá na Jej žiadosť tlmočili 18. októbra 1961 znelo:

"Musíme konať viac pokánia a podstupovať veľa obetí. Musíme často navštevovať Najsvätejšiu Sviatosť Oltárnu. Ale predovšetkým musíme byť veľmi dobrí, pretože ak nie sme, budeme potrestaní. Pohár sa už napĺňa a ak nezmeníte svoje životy, príde veľký trest."

Panna Mária deťom oznámila príchod VAROVANIA. Conchita obsah spísala a odovzdala i s podrobným vysvetlením otcovi Laffineurovi, francúzskemu kňazovi. Dievčatá sa k obsahu vyjadrovali aj neskôr.

Conchita: "Je to akoby trest, aby sa dobrí priblížili viac k Bohu a ostatní aby boli upozornení. Z čoho varovanie pozostáva, nemôžem prezradiť. Bude to niečo..., čo ide priamo od Boha a odohrá sa na nebi. Bude to viditeľné na celom svete, na ktoromkoľvek mieste. Pocítia to všetci ľudia a budú mať strach. Bude to trvať len krátko. Varovanie bude pre každého akoby vnútorné zjavenie jeho hriechov, nech už je veriaci, alebo neveriaci.

Všetky národy to budú cítiť naraz. Nikto nebude môcť pred ním ujsť. Aj ked sa zamkneš do svojej izby a zavrieš okná, nebudeš môcť pred ním ujsť. Najlepšie by bolo v tom okamihu byť v kostole, Ježiš by nám dal silu lepšie to znášať. Varovanie bude ako očistenie pred zázrakom. Bude to nadprirodzený úkaz a veda ho nebude vedieť vysvetliť. Tí, ktorí nepoznajú Krista, uveria, že prichádza od Boha.
Verím, že nie je možné, aby svet bol taký zatvrdnutý, žeby sa nemohol zmeniť. Všetci, nezávisle od toho, kde sa v tom čase budú nachádzať, budú sami so svojím svedomím priamo pred Bohom. Vtedy uvidia všetky svoje hriechy, ako aj ich príčiny. Každý uvidí znamenie, milosť alebo trest vo svojom vnútri. Všetci to pocítime rôzne, lebo to bude závisieť od nášho svedomia. Varovanie bude veľmi osobné, preto budeme reagovať odlišne. Najdôležitejšie bude, aby sme rozpoznali svoje vlastné hriechy a ich zlé následky. Musíme byť vždy pripravení mať dušu v pokoji a neviazať sa tak veľmi na tento svet.
"
www.magnificat.sk/…/zjav_011garaban…
Napísať komentár
Peter (skala) vsetko od Terezy Neumanovej je v obrazku zjavim sa ludstvu.Na konci prispevku je video jej stigiem.
Myslim, ze chcela napisat ze veris viac cloveku ako Bohu.

Terezu Neumannovu sem pridam zajtra..
Peter(skala)
zaba pred 8 hodinami
Pro Peter(skala): Ten úryvek ze zjevení z Garabandalu, který jste sem dal o události Varování, je ale v plném souladu s irským poselstvím MBM, které je ovšem mnohem podrobnější a vybaveno mnoha modlitbami týkajícími se nastávajících časů.

skôr by som povedal, že MBM len povedala to, čo už bolo povedane v Garabandale ale dodala niečo ine, čo je v rozpore s Božou … Viac
Peter(skala)
alica111 pred 6 hodinami
A ty, Peter, si sa tiež chytil do siete.

keby mi to povedal, človek ktorý spolupracuje s Božími prorokmi, čiže je v jednote s nimi a tak aj s Bohom, tak by som sa opýtal prečo?

...ale ked to je presne naopak, tak sa môžem vôbec pýtať?
Aku odpoved by som asi mal čakať?
Azda rečnicku alebo "šak ty vieš!?"
Peter(skala)
Pravda bude skryta pred 1 hodinou

Doplnim,ze Varovanie potvrdzuje i stigmatizovana Tereza Neumannova v liste z roku 1946.

kde sa to dá prečitať?
Sv.Edmund zil v rokoch 1540-1581 a zomrel mucennickou smrtou,bol rozstvrteny.
Proroctvo zjavené sv.Edmundovi od Boha Stvoriteľa:
“Ja som nariadil veľký deň, v ktorom hrozný Rozsudok odhalí svedomie všetkých ľudí a oni budú skúšaný bez ohľadu na to, aké je ich náboženstvo. Tento deň bude dňom zmeny … “

Jezis Kristus sv.Faustine 1905-1938 : Kym pridem ako spravodlivy sudca, najpr pridem ako … Viac
Mira393
Uvidí se zda i Garabandal je pravda nebo podvrh, je ale pravdou že už je to přes 1/2 století dokonce některá z děvčat z Garabandalu nežije......
Sv Faustina a sv Edmund. .

A ten smiech moze prejst..pretoze kniha so 7pecatami je predpovedana v Janovom Zjaveni..
alica111
A ty, Peter, si sa tiež chytil do siete.
alica111
Vy, kteří tvrdíte, že mluvíte v mém jménu a odsuzujete tato poselství světu, vězte: Nemáte, a ani jste si nevyžádali mé svolení, veřejně odmítnout toho, kdo tvrdí být vybranou duší. Když prohlásíte tato poselství za nepravdivá, tak říkáte, že jsou lživá. Lži mohou přicházet jen od Satana. Tato má svatá poselství světu vás varují před strašnými lžemi, kterými on, Satan, krmí všechny Boží děti. … Viac
alica111
Pravda bude skryta pred 5 hodinami
? Davas mu Varovanie, ze Varovanie sa stane, cize dalsie potvrdenie jeho prispevkov..

Svätci sa nemylili, pride to..

A ktorých svätcov máš konkrétne na mysli?
zaba
Pro Peter(skala): Ten úryvek ze zjevení z Garabandalu, který jste sem dal o události Varování, je ale v plném souladu s irským poselstvím MBM, které je ovšem mnohem podrobnější a vybaveno mnoha modlitbami týkajícími se nastávajících časů. Před 7-5 byla tato poselství tvrdě odmítnuta, protože vizionář byl neznámý a předpovídal věci, které mnozí nechtějí slyšet (především o ukončení pontifikátu … Viac
Pravda bude skryta sa to páči. 
Peter(skala)
Pravda bude skryta pred 10 minútami
? Davas mu Varovanie, ze Varovanie sa stane, cize dalsie potvrdenie jeho prispevkov..

Svätci sa nemylili, pride to..

to máš pravdu, že svätí sa nemýlia, len falošní ...
koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/falosni-proroci/
? Davas mu Varovanie, ze Varovanie sa stane, cize dalsie potvrdenie jeho prispevkov..

Svätci sa nemylili, pride to..