Clicks2.2K
mk2017
56

Podstawowa różnica pomiędzy tęczą Boga a tęczą ruchu LGBT”.

Sataniści na wzór swego pana, są zwykłymi plagiatorami. O tym ten tekst, który przetłumaczył Jacek:


Geoffrey Grider
I postanowię przymierze moje z wami; a nie będzie zatracone więcej wszelkie ciało wodami potopu; i nie będzie więcej potop na skażenie ziemi. Tedy rzekł Bóg: To jest znak przymierza, który Ja dawam między mną i między wami, i między każdą duszą żywiącą, która jest z wami, w rodzaje wieczne. Łuk mój położyłem na obłoku, który będzie na znak przymierza między mną, i między ziemią” (1 Księga Mojżeszowa 9:11-13, BG).
Czytałem wcześniej o tym, jak firma Skittles zamieniła opakowanie cukierków z „kultową” tęczą na monochromatyczny czarno-biały papierek na cześć uroczystości z paradami LGBT Pride w Londynie w zeszłym tygodniu.
Firma dołączyła do tych uroczystości na początku zeszłego tygodnia dystrybuując limitowaną edycję cukierków w czarno-białych opakowaniach pełnych białych Skittlesów z odciśniętym na nich czarnym „S”. Widziano również w całości białą platformę z logo Sktilles przejeżdżającą wśród tysięcy imprezowiczów uczestniczących w Pride Parade w Londynie. Sprawiło to, że zacząłem myśleć o zasadniczej różnicy między tęczą Bożą a fałszywym tęczowym symbolem ruchu LGBT Pride.

Tęcza, którą Bóg uczynił na niebie jako znak dla Noego składa się z 7 zauważalnych kolorów: czerwonego, pomarańczowego, żółtego, zielonego, niebieskiego, indygo i fioletowego. Cyfra 7 jest ściśle związana z Bogiem i Jego doskonałą kompletnością.
Zwróćmy uwagę na następujące fakty o cyfrze 7:
1. Jest 7 dni tygodnia – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.

2. Jest 7 kontynentów – Afryka, Antarktyda, Azja, Australia i Oceania, Europa, Ameryka Północna i Ameryka Południowa.

3. Imię Boga [„PAN” w przekładzie UBG – przyp. tłum.] pojawia się 7 razy w Biblii Króla Jakuba – Rdz 22:14, Wj 6:3 i 17:15, Sdz 6:24, Ps 83:18, Iż 2:2 i 26:4.

4. Jest 7 kościołów w Księdze Objawienia – w Efezie, Smyrnie, Pergamonie, Tiatyrze, Sardes, Filadelfii i Laodycei.

5. Gama liczy 7 nut – C, D, E, F, G, A, B.

6. Kiedy światło przechodzi przez pryzmat, jest 7 kolorów – trzy kolory główne i cztery drugorzędne, którą to paletę barw określa się czule akronimem „ROYGBIV”.

7. Układ okresowy pierwiastków liczy 7 poziomów – siedem poziomów okresowości.
Co więcej, jest 7 tajemnic danych apostołowi Pawłowi, 7 chrztów ogniem, 7 wskrzeszeń jak i cały szereg innych siódemek.
Wielokrotności 7 również znajdziemy w narracji biblijnej: proroctwo o 70 tygodniach z Księgi Daniela 9:24 dotyczy 490 lat (7 × 7 × 10). Księga Jeremiasza 29:10 zawierała przepowiednie o tym, że niewola babilońska potrwa 70 lat (7 pomnożone przez 10). Zgodnie z Księgą Kapłańską 25:8 Rok Jubileuszowy miał rozpoczynać się po upłynięciu każdego 49. roku (7 × 7).
Czy zaczynacie mieć to wyobrażenie? Cyfra 7 w Biblii jak i w naturze pokazuje kompletność i doskonałość naszego Niebieskiego Ojca.
Z drugiej strony 6 tak dobrze już nie wypada. Cyfra ta po raz pierwszy wspomniana jest w związku z powodzią Noego, a po raz ostatni pisze się o niej przy okazji znamienia bestii i bitwy Armagedonu. Są to wszystko wyroki za grzech. Znamię bestii zawiera trzy szóstki, co jest całkowitym osądem grzechu.
Jak wiele kolorów liczy tęcza na fladze GLBT Pride? Zgadliście – 6.
Gilbert Baker, artysta i transwestyta, po raz pierwszy stworzył tęczową flagę w 1978 r. Jego flaga tak naprawdę na początku liczyła 8 kolorów – jaskraworóżowy, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, turkusowy, indygo/niebieski i fioletowy, ale stopniowo traciła paski dopóki nie stała się szcześciokolorowa i w takiej postaci jest najczęściej dziś używana. Mówi on, że każdy z tych kolorów ma swoje znaczenie. Jaskraworóżowy symbolizuje seks, czerwień – życie, pomarańczowy – leczenie, żółty – światło słoneczne, zielony – naturę, turkusowy – sztukę, indygo odpowiada harmonii, zaś fioletowy – duchowi.
Flaga straciła swój jaskraworóżowy pasek, gdy Baker poprosił firmę Paramount Flag Company o możliwość ich produkcji na skalę masową, ale materiał ten był zbyt rzadko spotykany i za drogi, by zawrzeć go we fladze. Z flagi zniknął pasek w kolorze indygo przed Parady z okazji obchodów Dnia Geja w 1979 r. Komitet organizujący tę imprezę chciał podzielić ją na pół tak, by każda część powiewała na słupach po obu stronach rynku, stała się więc ona flagą z sześcioma paskami. Baker mówi, że flaga ucementowała się jako symbol międzynarodowy w 1994 r., gdy wykonał długą na ponad kilometr flagę z okazji 25-lecia zamieszek w Stonewall.
Co do tej kwestii dumy… Zawsze było to dla mnie, wierzącego biblijnie, rzeczą dziwną, że ruch LGBT określił swój ruch mianem ruchu „Pride” [ang. pycha, duma – przyp. tłum.]. Biblia mówi, że wszystkie „dzieci pychy” mają nad sobą wyznaczonego króla, by nad nimi panował, a królem tym jest diabeł, ukazany jako Lewiatan w Księdze Joba:
Nawet na to, co wzniosłe, spogląda z góry; on, król wszystkich dumnych zwierząt” [w Biblii Króla Jakuba nie występuje tu określenie „dumne zwierzęta”, a „dzieci pychy”- przyp. tłum.]. No i tak, to 6. miejsce w Biblii, gdzie pojawia się słowo „pycha”. Tak tylko mówię…”

Dziękuję za tłumaczenie w imię Jezusa.
wacula likes this.
zlodziejskie LGBT , chcieli ukrasc Bozy znak ;.Przymierze Pana Boga z Ziemia.
Dlatego im nie wyszlo.
wacula likes this.
ZBM
Przede wszystkim tęcza Boga jest tęczą prawdziwą a nie sztuczną.
wacula and one more user like this.
wacula likes this.
mk2017 likes this.
Laudetur Jesus Christus et Maria Immaculata ! and one more user like this.
PiotrM likes this.
Bos016
Diabeł wszystko małpuje.
wacula likes this.
Bos016 and 2 more users like this.
Bos016 likes this.
Radek33 likes this.
Jota-jotka likes this.
wacula
No i dlatego plemię żmijowe zawsze się będzie się upodabniać do dzieł Boskich aby zwieść wiernych od BOGA
mk2017
Znamię bestii zawiera trzy szóstki, co jest całkowitym osądem grzechu.
Jak wiele kolorów liczy tęcza na fladze LGBT Pride? Zgadliście – 6.
Tęcza, którą Bóg uczynił na niebie jako znak dla Noego składa się z 7 zauważalnych kolorów: czerwonego, pomarańczowego, żółtego, zielonego, niebieskiego, indygo i fioletowego. Cyfra 7 jest ściśle związana z Bogiem i Jego doskonałą kompletnością.
Bos016 and 2 more users like this.
Bos016 likes this.
Weronika....S likes this.
wacula likes this.