Clicks683

JEZUS: Raduj się, Moja Armio, bo jesteś błogosławiona, będąc wybrana do tego chwalebnego zadania

JESUS: Rejoice My Army for you are blessed to have been chosen for this glorious task

poniedziałek, 11 czerwca 2012 roku, godz. 16.30

Moja szczerze umiłowana córko, już wkrótce dusze rozpalone Mocą Ducha Świętego dzięki tym Orędziom, zgromadzą się we wszystkich narodach jako jedno. Połączą się, by zgodnie głosić Moje Słowo, tak aby każda zagubiona dusza mogła zostać wyrwana ze szponów bestii.

Reszta Mojego Kościoła szybko się zbierze i rozrośnie się po świecie, a modlitwa połączy ich razem jako jeden święty Kościół. Ześlę pomoc każdemu z Moich dwóch kościołów, Moich Dwóch Świadków na ziemi. Wtedy powstaną i będą odważnie głosić Prawdę w każdym zakątku świata.

Mój Głos rozlegnie się jak grzmot, a tym, którzy naprawdę Mnie kochają, nie uda się Mnie nie rozpoznać. Łaski Ducha Świętego będą rozpalać dusze Moich żołnierzy, a oni będą maszerować naprzód i pomagać Mi ratować ludzkość.

Raduj się, Moja Armio, bo jesteś błogosławiona, będąc wybrana do tego chwalebnego zadania. Dzięki miłości do Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela, pomożecie Mi zbawić waszych biednych braci i siostry, którzy są utraceni na rzecz złego ducha. Przyjdźcie teraz, Moi wyznawcy, i pozwólcie Mi prowadzić was przez gęstwinę krzewów ciernistych do Światła Mojego Nowego Królestwa na ziemi.

Nigdy się nie lękajcie Mojej Ręki, bo nieustraszenie prowadzę was teraz do walki z antychrystem. Pamiętajcie, to jest wojna, która zostanie wygrana przez Resztę Mojego Kościoła na ziemi. Pamiętajcie również, że liczba dusz, które mogą być ocalone, będzie zależeć od siły waszej wiary, waszej hojności ducha i gotowości do cierpienia w Moje Święte Imię.

Kocham was. Błogosławię was. Daję wam Łaski, których teraz potrzebujecie, aby podjąć swoją zbroję i maszerować do Życia Wiecznego.

Wasz umiłowany Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/remember-this-i…
za: jezusdoludzkosci.pl/2012-06-11-16-3…

_______________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

JEZUS: Błagam was, Moi uczniowie, abyście ostrzegali ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY


UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
ŚW.FILOMENA likes this.
Kapłani, którzy zwalczają te Orędzia, będą przymuszeni na nowo je rozważyć, kiedy ta straszliwa prawda wyjdzie na jaw. Prawda Mojego Słowa, tobie przekazywanego, Moja córko, nareszcie powoli zacznie do nich docierać. O, jakże będą szlochać z żalu, kiedy sobie uświadomią, że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Który — z Błogosławieństwem Mojego Ojca — drobiazgowo ujawniam ci proroctwa końca czasów. - …More
Kapłani, którzy zwalczają te Orędzia, będą przymuszeni na nowo je rozważyć, kiedy ta straszliwa prawda wyjdzie na jaw. Prawda Mojego Słowa, tobie przekazywanego, Moja córko, nareszcie powoli zacznie do nich docierać. O, jakże będą szlochać z żalu, kiedy sobie uświadomią, że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Który — z Błogosławieństwem Mojego Ojca — drobiazgowo ujawniam ci proroctwa końca czasów. - JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze