Мова
Перегляди
39
uk.news

Істерія навколо ганьби - молодий священик покінчив життя самогубством

18 вересня 38-річний о. Жан-Батист Себе з архієпархії Руана (Франція), покінчив життя самогубством після того, як його звинуватили в сексуальних домаганнях по відношенню до дорослої жінки, які мали місце три роки тому. При цьому, олігархічні ЗМІ Франції продовжують називати її "молодою дівчиною".

Священик, який повісився на горищі власного церкви, не отримав ніякого покарання або звинувачення.

Під час прес-конференції архієпископ Руана Лебран повідомив, що він розмовляв з Себе за день до смерті, і той зізнався в скоєнні гріха. Швидше за все, його дії не мали ознак кримінального злочину.

О. Себе був старшим священиком. У 2005 році він отримав свій духовний сан, і виявився в зруйнованому приході Руана, який йому вдалося оживити після правління лібералів. Він брав участь в роботі Scout d'Europe, а також викладав в Institut Catholique, написав докторську роботу про Хансе Урс фон Бальтазару.

Минулої суботи, за три дні до своєї смерті, він читав проповідь для сотень учасників Scout d'Europe: "Візьміть хрест і йдіть за мною". Самогубство Себе - це результат роботи церкви, яка перетворила сексуальну розбещеність в смертний гріх.

Саме в архієпархії Руана був убитий о. Жак Хемел, який став жертвою мусульманина, який увірвався під час проведення меси в липні 2016 року.

#newsDfnvgychnk
Написати коментар
uk.news згадав цей пост в Другий молодий священик з Франції наклав на себе руки.