Мова
Перегляди
21
uk.news

У Франції опубліковано інтерв'ю з загадковим єпископом Х

Католицька церква (нібито) завжди вітала гомосексуалістів в семінаріях та підрозділах, щоб дозволяти їм "насолоджуватися практично природним розвитком".

Таку думку було опубліковано від імені невідомого французького єпископа в книзі-інтерв'ю "Одкровення єпископа Х", виданого модерністським порталом golias-editions.fr. Немає ніяких доказів реального існування єпископа Х.

Єпископ Х вважає "помилкою" той факт, що гомосексуальність вважається "моральним порушенням". Він говорить про те, що "ні секунди не сумнівається" в можливості (незаконного) висвячування жінок в діаконіс.

На думку єпископа Х, священики такої споконвічної віри "представляють вчорашній день" і "не мають ніякого сенсу в сучасних реаліях", навіть незважаючи на те, що сучасні єпископи стикаються з низкою поразок.

Він хоче відмовитися від церковного шати, коміра і інших предметів, які "поділяють нас", навіть незважаючи на те, що їх давно немає на території Франції, католицька церква якої просто зникла без сліду.

Нарешті, єпископ Х виступає на підтримку абортів, погоджуючись з тим, що він все ще вважає ембріона "людиною", навіть незважаючи на те, що у ембріона (як і у новонародженого) "відсутня свідомість".

Більш того, єпископ Х заявляє, що "людина" і "свідомість" - це абсолютно різні речі.

#newsVrtpymigft