Język
Wyświetlenia
1,5 tys.
Ewangelista 9 11

Oświadczenie Polski Niepodległej w sprawie ks. Kneblewskiego i Gajzety


Dnia 19 maja 2017 rok
Oświadczenie w sprawie wywiadu z ks. prałatem Kneblewskim opublikowanego na łamach tygodnika „Polska Niepodległa”
„Wyborcza” spadła na dno szamba i kopie dalej
Bydgoski oddział „Gazety Wyborczej” spadł do poziomu Jerzego Urbana i jego spektakli kłamstw. Dziennikarz tej słabnącej gazety, zachowujący się, jakby był chory z nienawiści wobec Kościoła, w po raz kolejny w iście komunistycznym stylu zaatakował osobę ks. prałata Romana Kneblewskigo z Bydgoszczy. Tym razem ks. prałat Roman Kneblewski został zaatakowany za wywiad opublikowany w naszym tygodniku.

Z uwagi na fakt, że "Wyborcza" do swoich oszczerstw i jawnej mowy nienawiści wykorzystała rozmowę zamieszoną na naszych łamach i nasz tygodnik jako taki, postanowiliśmy obnażyć kłamstwo, jakiego się dopuścił bydgoski oddział dziennika z Czerskiej.
Przede wszystkim oświadczamy, że nikt z "Gazety Wyborczej" nie skontaktował się z nami i nie zapytał o okoliczności udzielenia i publikacji wywiadu z ks. prałatem Romanem Kneblewskim.
W związku z powyższym oświadczamy, że:

1) to nie ks. prałat Kneblewski udał się do nas, tylko my poprosiliśmy o wywiad, którego zechciał nam udzielić.
2) rozmowa ta miała miejsce przed spotkaniem ks. Kneblewskiego ze zwierzchnikiem i zanim ks. biskup Tyrawa zakazał ks. Kneblewskiemu publicznych wypowiedzi na tematy polityczne,
3) rozmawiając z biskupem Janem Tyrawą, ks. Kneblewski uprzedził go, że udzielił wywiadu, który został już przekazany redakcji do publikacji i zastrzegł, że wywiad się ukaże, a ksiądz biskup zaakceptował tę sytuację.
Nie znamy jeszcze decyzji ks. prałata Kneblewskiego i nie wiemy, czy zdecyduje się podjąć kroki prawne wobec redakcji bydgoskiego oddziału "Gazety Wyborczej" ale informujemy, że my rozważamy taką możliwość.
Nie wyrażamy zgody, aby z powodu swoich niezaspokojonych lewackich frustracji oddział "Gazety Wyborczej" używał nazwy naszego tygodnika do publikowania całkowicie nieprawdziwych informacji i zwykłego szczucia na kapłana, który najwyraźniej z powodu przyciągania setek wiernych do kościoła, stanowi zagrożenie dla lewackiego światopoglądu redakcji Gazety Wyborczej.
Najwyraźniej też sama redakcja "Wyborczej" oznaczając kłamliwy, pełen mowy nienawiści i daleki od obiektywizmu tekst jako "felieton" miała obawy, co do jego prawdziwości i uznała, że opublikuje go pod "bezpieczniejszą" nazwą. Jednak nawet felieton nie może zawierać kłamstw, stąd czujemy się w obowiązku wskazać te, których dopuściła się "Gazeta Wyborcza". Kwestię oszczerstw i mowy nienawiści wobec nas na razie pomijamy, ale także rozważymy podjęcie i wobec niej stosownych działań.
Redakcja „Polski Niepodległej”
Tymoteusz
@Etrusc
„Do sądu ze szmatławcem z czerskiej, niech szechter płaci !!”

Jeśli już ktoś miałby zapłacić, to jedynie Agora i ewentualnie George Soros.

Adaś Szechter Michnik ma 70 lat, pożyje jeszcze jakieś 10 lat maksimum i przyjdzie mu odpowiedzieć za ok. 60 lat nienawiści, kłamstw podgrzewaną WIECZNOŚCIĄ...
Ewangelista wspomniał ten post w Oświadczenie Polski Niepodległej w sprawie ks. Kneblewskiego i Gajzety.
etrusc
Do sądu ze szmatławcem z czerskiej, niech szechter płaci !!
Czeslaw Lipka
„Wyborcza” spadła na dno szamba i kopie dalej ///////////hi hi hi hihi hi tak adas szechter spadl na dno szamba i tam plywa a a gdzie wujo sorosz co no gdzie jestes woju no gdzie
Ewangelista
@kovanecky Proszę polubić i pomóc dostać się materiałowi na główną.
kovanecky
Gwniana Wyborcza tak samo jak jej amerykańska psipsiułka New York Times, nie służy do czytania, kupujących tych szmatławców po prostu nie ma. Są to jedynie tuby propagandowe które cytują swoje wypociny sobie wzajemnie, aby wyglądało mądrze i światowo. I są jeszcze tacy którym to pasuje.
Ewangelista
Lajkujcie i polecajcie - niech się ludzie dowiedzą z pierwszej strony.
Anty_modernista
Są jeszcze dobrzy ludzie na tym łez padole.