Język
Wyświetlenia
1,2 tys.
ewaboryk 1 3

Uwaga, kumulacja! Marsze dla Życia i Rodziny przejdą w niedzielę przez 62 polskie miasta

fot. You Tube / Polonia Christiana

10 czerwca ulicami aż 62 polskich miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Pokażmy, że w Polsce dużo więcej osób opowiada się za życiem niż za cywilizacją śmierci. Będzie pięknie, wesoło i kolorowo. Przyjdź i ty! Weź swoją rodzinę i bądźmy tam wszyscy razem!

Kobiety, mężczyźni i dzieci, mamy i ojcowie, babcie i dziadkowie, młodzi i starsi przyjdą mówić i świadczyć o tym, co dla nich ważne i jakiej przyszłości chcą dla siebie oraz kolejnych pokoleń. Przyszłości opartej na wierze, miłości, życiu i rodzinie. Nie czekaj, aż ktoś upomni się o te wartości w Twoim imieniu, wyjdź z domu, działaj, bądź kroplą, która drąży skałę.

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku Marsze dla Życia i Rodziny odbędą się zarówno w większych, jak i w mniejszych miastach. Od Gdańska po Żywiec, od Głogowa po Lublin niech cała Polska pokaże, jakie wartości wyznają jej mieszkańcy. Do tej pory odbyło się w naszym kraju już 36 marszów, a tylko 10 czerwca przejdzie ich aż 62. Na tym jednak nie koniec. W czerwcu odbędzie się jeszcze 14 marszów, w tym 17 czerwca - w Krakowie – na który już teraz serdecznie zapraszamy!

Marsze dla Życia i Rodziny to największe wydarzenie o charakterze pro life w Polsce. Od 13 lat wychodzimy na ulice, by powiedzieć publicznie „tak” dla życia. Koordynatorem akcji jest Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny.

Nie czekaj! Działaj! Spotkajmy się tam wszyscy razem!

Read more: www.pch24.pl/uwaga--kumulacj…
predex
Kp[ina z logiki i życia.

Ruszcie sie wreszczcie na posłów, oni przetrzymuja ustawę antymorderczą dzieci polskich już kilka miesiecy, biorą krew naszych dzieci na siebie ale i na nas, jak długo Bóg wytrzyma to zabijanie dzieci.