Język
Wyświetlenia
1,7 tys.
ŚW.FILOMENA

PŁONĄ LASY W POBLIŻU FATIMY

Z CYKLU: NIE LEKCEWAŻ ZNAKÓW OD BOGA, LECZ NAUCZ SIĘ JE DOSTRZEGAĆ


Apokaliptyczne pożary lasów w Vieira de Leiria, 60 km od Fatimy (Central Portal) Zdjęcie pochodzi z ostatniej niedzieli, 15 października.

za: www.dn.pt/…/a-imagem-que-se…

_________________________________________________________________________________________

Trzydniowa żałoba narodowa w Portugalii.
Rośnie liczba ofiar śmiertelnych pożarów.


W związku ze śmiercią 36 osób, na skutek szalejących od niedzieli pożarów, rząd Antonia Costy ogłosił trzydniową żałobę narodową w Portugalii. Liczba ofiar może wzrosnąć z uwagi na trwające poszukiwania zaginionych oraz dużą liczbę ciężko rannych.

Jak poinformował Costa, trzydniowa żałoba narodowa będzie obowiązywała od wtorku. Premier przypomniał, że to druga na przestrzeni czterech ostatnich miesięcy żałoba narodowa związana z pożarami.

Władze obrony cywilnej podały, że na terenie kraju ponad cztery tysiące strażaków walczy w poniedziałek wieczorem z ponad 150 pożarami trawiącymi lasy i grunty rolne w różnych regionach kraju. Najtrudniejsza sytuacja panuje w dystryktach Viseu, Coimbra, Guarda i Castelo Branco, gdzie zarejestrowano największą liczbę ofiar spośród wszystkich 36 dotychczas potwierdzonych.

Przedstawiciele gmin środkowej i północnej Portugalii twierdzą, że podana przez obronę cywilną liczba rannych - ok. 60 osób - "wydaje się zaniżona". Ujawnili liczne przypadki zatruć dymem oraz zranień w trakcie obrony domostw przed ogniem.

Wiele osób z powodu zamkniętych dróg i braku połączeń telekomunikacyjnych wciąż uznawanych jest za zaginione. Mamy takie przypadki także w naszej miejscowości - powiedział Jose Pinto, burmistrz Pampilhosa da Serra, gdzie żywioł wdarł się do miasta, niszcząc w poniedziałek kilkaset domów.

Liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć

Eksperci ds. bezpieczeństwa przewidują, że liczba ofiar śmiertelnych może wzrosnąć nie tylko w związku z licznymi zaginięciami, ale także z powodu bardzo ciężkiego stanu 15 hospitalizowanych osób.

W tym roku na terenie Portugalii zginęło w efekcie pożarów 90 osób, a ponad 350 zostało rannych.

Czytaj więcej na: www.rmf24.pl/…/news-trzydniowa…

________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

MATKA BOŻA: Prezentując światu wielkie oszustwo, wykorzystają proroctwa z Fatimy, aby sprofanować Mój wizerunek. ...

Logo papieskiej wizyty w Fatimie bez wizerunku Matki Bożej

Franciszek-Bergoglio zakpił sobie z Fatimy w rytuałach które wyglądały dziwnie mrocznie i posępnie, a naprawdę „satanistycznie”

NAJPILNIEJ STRZEŻONA TAJEMNICA FATIMY

JEZUS CHRYSTUS: Ostatnia tajemnica fatimska nie została przekazana światu, ponieważ ujawniała prawdę o nikczemnej sekcie szatana wchodzącej do Watykanu

JEZUS: Kary są częścią Bożych planów odnowienia ziemi, których celem jest zarówno oczyszczenie grzeszników, jak i ziemi, po której stąpacie. Dopiero wtedy, gdy ziemia zostanie oczyszczona, może nastąpić Moje Powtórne Przyjście

MATKA ZBAWIENIA: Płaczę nad nimi krwawymi Łzami i ciężko Mi na sercu

Cud słońca w Nigerii 13.10.2017r.
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w NASTĘPNY CUD: Z POŻARU OCALAŁA MOZAIKA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ.