Język
Wyświetlenia
3,9 tys.
pl.news 48 2

Biskup odprawia Mszę przed kamerami w sali gimnastycznej

Biskup Innsbrucku (Austria), Hermann Gletter, zatwardziały modernista, przewodniczył 20 stycznia Mszy w nowym rycie, transmitowanej przez niemiecką państwową telewizję ZDF z sali gimnastycznej gimnazjum zakonnic.

Na uroczystości uczniowie z wyższych klas otrzymali mikrofon i stwierdzili, że "przygotowują stół".

Później rozdali sobie komunię (wideo poniżej).

#newsWvuvfopejn

Istnieje prawdopodobieństwo iż na tej "mszy" nie była dokonana konsekracja i była ona nieważna. Podstawą do wysnucia takiego wniosku jest wątpliwa intencja celebransa. Jego intencją raczej nie było to co robi Kościół.
Całe wydarzenie do obejrzenia tutaj: www.zdf.de/…/katholischer-go…
wacula
Jeden z misjonarzy opowiada tak. Była to prawdziwie Msza misyjna afrykańska, w części odprawiana w ich języku udział miejscowych wiernych w ich Mszy świętej, w dżungli. Na rozesłanie i chrzest błogosławieństwo mianowaliśmy wiele dzieci małymi misjonarzami .I takie miejsca mszy św. bywają nie tylko w ociekającym złotem i drogimi rzeźbami w EUROPIE I SĄ ŚW. BO TAM JEST TEŻ CHRYSTUS na bambusowym… Więcej
tekla
Uczniowie dostali w miseczkach opłatek (bo chyba nie Komunię?), żeby rozdać.
Tango1
Obawiam się, że dostali konsekrowane Hostie.
Jego intencją raczej była PAMIĄTKA i UCZTA a nie OFIARA KRZYŻA-niekatolicka Msza. Raczej protestancka .
wacula
justyna pietrasiak Nie tylko w kościele msza święta jest ważna ALE w lesie [msza polowa] a nawet w domu u chorego w więzieniu a kiedyś nawet w kosmosie i też będzie WAŻNA .Ponieważ Jezus Chrystus przychodzi w każdym miejscu kiedy jest wzywany w eucharystii i dlatego Dzieje Apostolskie mówią o wzywaniu imienia Jezusa, aby był On poznawany i kochany w każdym czasie, w każdym miejscu i w każdej … Więcej
Gojga
Ohyda i spustoszenie. Co to? Piknik?
Christe eleison!
Raczej spożywają ja dla swojego potępienia. Bóg nie da z siebie szydzić.
januszz
z braku kościoła,dobra i taka msza
Raczej z braku wiary w realna obecność Jezusa Chrystusa pod postaciami chleba i wina. Ps. Czy tak by się pan zachował WIERZĄC ,że jest to SAM BÓG STWORZYCIEL ?!
Gdzie są hierarchowie kościoła ,przecież to świętokradztwo i powinna być nałożona na tego Kapłana ekskomunika .Nie wiem czy to prawda czy to możliwe ?
Quas Primas
wacula -Koń by się uśmiał z tego, co ty wypisujesz.
wacula
Quas Primas No coś tak spanikowała na raz ,pewnie BOISZ się PRAWDY ewangelicznej a tak nawiasem mówiąc Przestań do mnie pisać ponieważ mnie zablokowałaś CZY TO JASNE
Quas Primas
Ty też jesteś trollem i zasługujesz tak jak inni trolle na piekło (jesli się nie nawrócisz). Popierasz zawsze zło!
---------------------------------
wacula 13 minuty temu

ELOHIM.TAK wielu będzie Cię poniżać lżyć bo przy tobie stoi Duch prawdy
Quas Primas
Przez konsekrację są pewnie ważne, ale wszystkie novusowe są niegodziwe.
-----------------------------------------
wacula 9 minuty temu

A msze święte są odprawiane na stadionach na boiskach statkach na morzu internecie TV i tak dalej I KAŻDA JEST ŚWIĘTA WAŻNA.
Msza jest ważna o ile były do niej użyte odpowiednie substancje w odpowiednich proporcjach ( wino i chleb) oraz intencja kapłana - OFIAROWYWAŁ BOGU OJCU SYNA czy odprawiał PAMIĄTKĘ tej ofiary. Tak więc możemy być na Mszy "św" i nie przyjmować Pana Jezusa - bo tam go nie ma.
wacula
A msze święte są odprawiane na stadionach na boiskach statkach na morzu internecie TV i tak dalej I KAŻDA JEST ŚWIĘTA WAŻNA.
Weronika....S
Komu to się tak podoba, to niech sobie zje smaczny obiad z psiej miski, obiad bowiem będzie ten sam.
wacula
Weronika....S Nie tylko w kościele msza święta jest ważna nawet w domu u chorego w więzieniu a kiedyś nawet w kosmosie i też będzie WAŻNA
Weronika....S
w niebie będziemy mieć Chrystusa twarzą w twarz, co daj Boże każdemu.
Kotikeram
Papieski konfesjonał w więzieniu w Panamie. Nabożeństwo pokutne i spowiedź w więzieniu to wyraz bliskości Papieża z tymi, którzy nie mogą uczestniczyć w spotkaniu w Panamie. 150 konfesjonałów do tzw. Parku Pojednania wykonanych zostało przez 35 więźniów z panamskiego zakładu karnego La Joya.
Kotikeram
Franciszek lansuje modlitewną kampanię „Clic To Pray”. „Sieć może również dopomóc modlić się razem” – mówił Papież Franciszek zachęcając do wspólnej z nim modlitwy dzięki aplikacji „Clic To Pray”. Znajduje się ona na oficjalnej platformie Światowej Sieci Modlitewnej Papieża, gdzie Franciszek wstawiać będzie intencje i prośby o modlitwę za misję Kościoła. SUPER!
wacula
Kotikeram A na tym polega wiara chrystusowa na dzieleniu się chleba z wszystkimi.A to jest zawarte w apostolstwie każdego papieża i Franciszka też poprzez media satelity itd.CO oczywiście moi oponenci nie zgadzają się ze mną całkowicie . Szukają argumentów i uzasadnień, tak aby całkowicie marginalizować to, co nazywamy też EKUMENIĄ-KK
wacula
HOOI II Tak te rzeczy grzeszne i plugawy istnieją poza kościołem .A Istnieje przede wszystkim osobowy żyjący Bóg. Istnieją też czyste duchy, stworzone przez Boga. Jedne z nich trwają przy Bogu, odznaczają się miłością, inne upadłe i zbuntowane kierują się nienawiścią do Stwórcy i każdego Jego stworzenia. Do tych zbuntowanych duchów należy szatan. Dobre duchy nazywa się aniołami.Ci natomiast co … Więcej
Dzień Pański 17 Uprzykrzyliście się Panu swymi mowami, a pytacie się jeszcze: Czym się uprzykrzyliśmy? Tym, że mówicie: Każdy człowiek źle czyniący jest [jednak] miły oczom Pana, a w takich ludziach ma On upodobanie. Albo [mówicie]: Gdzież jest Bóg, sprawiedliwy sędzia?
Księga Malachiasza
Quas Primas
Ty też jesteś trollem zasługującym na piekło. W każdym twoim komentarzu jest zło i popieranie zła i bluźnierstw.
-----------------------------------
ELOHIM. 2 minuty temu

Jako Dobry Pasterz poszedł szukać zaginionych owiec. Brawo dla Biskupa! Maranatha
ELOHIM.
Jako Dobry Pasterz poszedł szukać zaginionych owiec. Brawo dla Biskupa! Maranatha
wacula
ELOHIM.TAK wielu będzie Cię poniżać lżyć bo przy tobie stoi Duch prawdy Chrystusa
8 Wy zaś zboczyliście z drogi, wielu doprowadziliście do sprzeniewierzenia się Prawu, zerwaliście przymierze Lewiego, mówi Pan Zastępów. 9 A przeto z mojej woli jesteście lekceważeni i macie małe znaczenie wśród całego ludu, ponieważ nie trzymacie się moich dróg i stronniczo udzielacie pouczeń.
Księga Malachiasza
icowałek
Boże przecież to tragedia !!!
jacek61
Po co ten biskup? Może uczniowie już sami sobie odprawią modernistyczną mszę?