Język
Wyświetlenia
1,7 tys.
ŚW.FILOMENA 1

JEZUS: Wąż przekazuje antychrystowi specjalne orędzia, które on starannie dokumentuje / JESUS: The serpent gives the antichrist special messages, which he documents carefully

środa, 16 października 2013 roku, godz. 23.27

Moja szczerze umiłowana córko, najbardziej nieświęta trójca, składająca się z trzech Moich wrogów: fałszywego proroka, antychrysta i smoka, to jest szatana, powstanie teraz, sprzeciwiając się Trójcy Przenajświętszej.

Wiedzcie, że mają oni wiele tysięcy oddanych uczniów i w miarę przybliżania się tego czasu będzie się odbywało wiele tajnych i nikczemnych ceremonii ku czci węża.

Wąż jest tak bardzo ostrożny, żeby nie ujawnić swojego prawdziwego oblicza, że jego rzeczywiste niegodziwe zamiary wobec każdego dziecka Bożego są ukrywane, a on sam przedstawia się swoim nielicznym wybrańcom jako uroczy, piękny książę, ukazując się przed nimi w najbardziej uwodzicielski sposób. Tak jak Ja nawiązuję kontakt z Moimi własnymi wybranymi prorokami, tak też wąż przekazuje antychrystowi specjalne orędzia, które on starannie dokumentuje i dzieli się nimi ze swoją hierarchią na ziemi.

Te orędzia zawierają instrukcje zbezczeszczenia Mojego Kościoła w ramach przygotowań do objęcia tronu przez antychrysta i oszukania świata, by ten uwierzył, że jest on Chrystusem, Zbawicielem świata.

Strzeżcie się wy wszyscy, którzy odrzucacie to ostrzeżenie. Wkrótce wielu z Moich uczniów, którzy Mnie kochają, ale którzy nie wierzą w te Orędzia, napotka wielkie niebezpieczeństwo. Rozpoczął się plan odciągnięcia was ode Mnie i jeśli nie pozostaniecie ostrożni i czujni, będziecie zwabieni do jaskini ciemności.

On, antychryst, będzie naśladował wszystkie aspekty Mojej Boskości, o których dowie się od węża. Wąż obserwował Moje Ukrzyżowanie i tylko on ma wiedzę co do szczegółów, które towarzyszyły temu strasznemu wydarzeniu. On będzie Mnie wyśmiewał, pouczając swoje oddane sługi, jak na nowo utworzyć, w odwróconej postaci, rytuały w Moim Kościele. Wezmą Moje Słowo i dodadzą do Niego nowe ohydne części, żeby oddać cześć bestii, a wielu nie pojmie znaczenia tego.

Zajmowanie się diabłem i oddanie się do jego dyspozycji doprowadzi was do wielkich utrapień. Gdy będziecie powtarzali te podłe słowa, które on podsuwa, to otworzycie na niego swoje dusze. Gdy będziecie go uwielbiali poprzez ubóstwianie antychrysta, gdy ten dumnie z arogancją będzie się przed wami puszył, to przyjmiecie go do swoich serc, zamiast Mnie.

Wszystko, czego was uczyłem, zostanie odwrócone tyłem do przodu, do góry nogami i lewą stroną na wierzch. Ponieważ tak wielu nie rozumie naprawdę Mojego Nauczania i tak niewielu z was uważnie słucha Ewangelii w odniesieniu do wydarzeń, które prowadzą do Mojego Powtórnego Przyjścia, to nadal będziecie zdezorientowani.

O, jak bardzo rozrywa Mi Serce ujawnianie tych wiadomości. Jak bardzo pragnę, abyście nie musieli tak cierpieć. Ale obiecuję, że złagodzę wasz ból, a jego panowanie, kiedy ono już nastąpi, będzie krótkie.

Okażę Moje Miłosierdzie tym duszom, które są niewinnie wciągane w tę parodię Mojej Boskości. Niestety, ci, którzy wierzą, że będą królowali w raju obiecanym im przez zwodziciela, przekonają się, że zostaną wrzuceni do jeziora ognia, gdzie będą cierpieli przez wieczność. Nikt im nie pomoże, ponieważ połkną kłamstwa mające na celu zdobycie ich zaufania, co spowoduje utratę wielu dusz, które ślepo podążą za ich fałszywą doktryną.

Módlcie się o Miłosierdzie dla tych, którzy zostaną oszukani przez króla ciemności.

Wasz Jezus

Original text: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/the-serpent-giv…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-10-16-23-2…

____________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Rabin Nir Ben Artzi (izraelski kabalista): „Żydzi radujcie się! Bardzo szybko Moshiach (Antychryst) ujawni się wszystkim!„ / Rabbi Ben Artzi: “Jews, be happy! Very soon, the Messiah (Antichrist) will be revealed to everyone!”

BÓG OJCIEC: Antychryst jest gotowy do ujawnienia się / GOD THE FATHER: The antichrist is now ready to reveal himself

JEZUS: antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie/ JESUS: Antichrist will make himself known as the man of peace, who will create the most ambitious peace plan in the Middle East

JEZUS: Świat będzie wyśpiewywał chwałę antychrystowi. Gdy tylko wprowadzi on pokój - fałszywy pokój - pośród wojen, które sam pomógł rozpętać ...

Matka Zbawienia: W ukryciu planowana jest wojna atomowa z udziałem Iranu / Mother of Salvation: Pray that Nuclear War can be averted in Iran

JEZUS CHRYSTUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS CHRYSTUS: Wiele narodów musi otrzymać Księgę Prawdy, aby mogły przygotować się do Mojego Powtórnego Przyjścia

Ta Pieczęć została wspomniana w Piśmie Świętym: Pieczęć Boga Żywego

Pieczęć Boga Żywego - do pobrania (PDF)

JEZUS CHRYSTUS: Intelektualna pycha, zaślepiła was na prawdę wiedzy duchowej

RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1846


🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

I POSŁUCHAJ:


POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w FŻP - AKTUALNOŚCI Z IZRAELA: Niebezpieczeństwo wybuchu wojny jest związane z ekspansją obecności ….