Clicks2.5K
osdamen

ludzkie mięso w McDonaldach.

Jecie smaczne McNuggetsy, albo jeszcze smaczniejszego McBurgera? Jeśli tak, to może zbierze się wam w końcu na wymioty.
Tak a propos, zarzuty, że piszę o okropnych rzeczach proszę sobie wsadzić w tę część ciała, której oczy nie widzą, bo większość informacji, które publikuję ma potwierdzenie w postaci faktów. A ludzie nie mogą dalej żyć w ułudzie, bo wszyscy skończymy jak żydzi idący pod „prysznic”.
Faktem jest np., że McDonald używa żywności genetycznie modyfikowanej i składników syntetycznych, które nie powinny się znaleźć na żadnym talerzu. Słynny dr Mercola pisze m.in., że McNuggety zwierają tylko 50% miesa kurczaka, a reszta to konserwanty i wypełniacze. Taki dimethylpolysiloxane (ang.) jest konserwantem przeciw spienianiu się na bazie … krzemu. Robotami to jeszcze nie jesteśmy, ale ktoś widać tak sądzi. Konserwant TBHQ (ang. Tertiary butylhydroquinone) jest tak silny, że kilka gramów zabije człowieka. Takich składników jest znacznie więcej, po szczegóły odsyłam do artykułu.
Dr Mercola uważa, że to co jest serwowane w McDonaldzie nie powinno być określone mianem jedzenia.
www.healthyfoodteam.com/human-meat-foun…
Z tym „jedzeniem” może być jednak gorzej, znacznie gorzej.
Ponad rok temu w magazynie Huzler ukazał się wstrząsający artykuł na temat inspekcji jakie przeprowadzono w fabryce mięsa McDonalda w Oklahomie. Powodem, dla którego przeprowadzono inspekcję były doniesienia na temat możliwego użycia mięsa robaków jako wypełniacza, a także szokujące zeznania dźwiękowe, w których oskarżono McDonalda o używanie mięsa ludzkiego w swoich produktach.
W dalszym dochodzeniu, w którym wzięło udział kilku inspektorów podobno wyszło, że w lodówkach fabryki mięsa McDonalda w Oklahomie znaleziono mięso ludzkie i koninę. Także w samochodach dostawczych z burgerami do punktów McDonalda znaleziono ludzkie mięso. Istnieją doniesienia, w których podano, że 90% restauracji McDonlada w USA sprzedaje ludzkie mięso, a 65% koninę.
Agent FBI Lloyd Harrison oświadczył Huzlerowi, że „najgorsze jest to, że nie jest to tylko ludzkie mięso. Jest to mięso dzieci. Części ciała jakie znaleziono w różnych fabrykach na terenie USA są za małe by należeć do dorosłych. To naprawdę jest okropne”.
Artykuł dalej przypomina skąd się wziął kanibalizm, przypominając kilka przypadków współczesnych kanibali, z Jeffreyem Dahmerem na czele. Przypomnę, że jedna z jego ofiar była wzorem rzeźby, którą z dumą się obnosi brat szefa sztabu wyborczego Johny Podesty, Tom.
McDonald nie odniósł się ponoć do tych zarzutów – jak długo używane jest mięso ludzkie i skąd pochodzi. Prowadzone są podobno dalsze dokładne śledztwa, choć jak widzimy nikt tego nie komentuje w mediach.
Podejrzewam jednak, że jeśli ta historia jest prawdziwa, to mogła się stać ona przyczynkiem do akcji służb specjalnych USA wymierzonych przeciwko tzw. „elitom”, co w efekcie przyniosło zwycięstwo (jeszcze niepewne) Donalda Trumpa. Nikt o zdrowych zmysłach nie pozostawi takiej sprawy bez reakcji. Zarówno w służbach, jak i w wojsku na pewno jest sporo normalnych ludzi, którzy widząc z jaką swołoczą mamy do czynienia idą na całość.
Oj, zaczyna się robić naprawdę ciekawie…
www.monitor-polski.pl/huzler-ludzkie-…

Materiały:
Human Meat Found in McDonald’s Meat Factory www.huzlers.com/mcdonalds-expos…
www.healthyfoodteam.com/human-meat-foun…
Zob. też filmy:
SHOCKING & HORRIBLE: Human Meat Found in McDonald’s Meat Factory
Human Meat Found In McDonald’s Meat Factory
Mcdonalds – Human Flesh
PEOPLE BURGERS: HUMAN MEAT FOUND IN MCDONALD’S MEAT FACTORY