Clicks27
uk.news

Єпископ заявляє, що Ватикан підтримує його в боротьбі проти Тридентської меси

Суворі випробування для віруючих італійського міста Кремона почалися в березні 2009 року, коли більше сотні з них попросили провести латинську месу, але 79-річний Данте Лафранконі, який займав пост єпископа в той час, відмовився.

Роки йшли, в справу втрутилася комісія Ecclesia Dei, а священики усвідомили, що меса буквально втратила життєвий сенс.

Нарешті, сорок католиків вирішили взяти все в свої руки і почали проводити щомісячну Латинську месу в закритій каплиці. Всього через два місяці новий єпископ, 61-річний Антоніо Наполіоні, зробив все, щоб припинити їх діяльність.

У січні 2017 року віруючі повідомили Наполіоні, що вони знайшли церкву і священика, який готовий проводити месу, але Наполіоні відмовив їм.

Навесні 2018 року ще один священик почав проводити месу за старим обрядом. Це привернуло близько 60 прихожан, більшість яких представляли інтереси молоді. Проте, в лютому 2019 року Наполіоні заборонив подібну активність, виступаючи всупереч положенням Summorum Pontificium від Бенедикта XVI.

В ході останньої зустрічі з прихожанами Наполіоні заявив, що він ніколи не допустить Латинську месу в своїй єпархії, а також додав, що його підтримує Ватикан.

Тепер слово за Ватиканом.

#newsEsuplichld