Clicks1.1K
Anty_modernista
114

UJAWNIAMY! Tajne rozmowy z Izraelem! Politycy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury izraelskiego wywiadu!

Rząd PiS nie jest w łatwej sytuacji, ale musi pamiętać, że uleganie szantażowi, nawet niewypowiedzianemu głośno, przykro się kończy dla szantażowanego. Jak to Winston Churchill skomentował podpisanie w 1938 r. porozumień monachijskich oddających Niemcom Czechosłowację? Mieli do wyboru wojnę i hańbę. Wybrali hańbę, a wojnę i tak dostaną.

Izraelskie tajne służby traktują Polskę jak półkolonię. Prowadzą u nas niemal jawnie działania operacyjne, czyli inwigilują interesujące ich osoby. Teraz w tajemnicy politycy żydowscy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury Mosadu (izraelskiego wywiadu) w Europie. Jak ustaliliśmy, ma ona powstać w rejonie budowanego właśnie Centralnego Portu Komunikacyjnego. Do tej pory tylko Amerykanie w Polsce mogli liczyć na takie traktowanie. Mają oni specjalną jednostkę w stolicy, tzw. Stację Warszawa, i kilka mniejszych lokali w większych miastach Polski oraz stacje nasłuchowe. Pytanie: co takiego może Polsce zaoferować Izrael, żeby zrównoważyć ryzyko narażania się na odwet i zamachy ze strony islamskich terrorystów, którzy bez wątpienia swoje porachunki z Mosadem zaczną załatwiać w Polsce. A nasz kraj i Polacy za granicą dodatkowo staną się celem odwetu muzułmanów.

Najnowocześniejsze lotnisko w Europie

W czwartek 10 maja Sejm przyjął specustawę, dzięki której będzie można rozpocząć budowę nowego międzykontynentalnego lotniska – Centralnego Portu Komunikacyjnego. Określa ona warunki i zasady realizowania tej inwestycji. Nowy port lotniczy powstanie w rejonie Stanisławowa, niedaleko Grodziska Mazowieckiego, przy autostradzie A2 i w pobliżu jednej z ważniejszych i bardziej uczęszczanych tras kolejowych łączących Warszawę i Łódź. Lotnisko będzie oddalone od stolicy o jakieś 40 km. Ma to być jedno z największych i najnowocześniejszych lotnisk w Europie. Założono, że początkowo będzie ono obsługiwało do 45 mln pasażerów rocznie. Docelowo jednak ma obsługiwać nawet do 100 mln pasażerów rocznie. Jak się zakłada, prace przygotowawcze potrwają do 2019 r., a potem ruszy budowa portu, której ukończenie przewiduje się na 2027 r. Na pewno Centralny Port Komunikacyjny będzie jednym z najważniejszych punktów na mapie lotniczej nie tylko Europy, ale i całego świata. Będzie łącznikiem (hubem) między wszystkimi kontynentami. Jego budową mocno interesują się nawet chińskie tajne służby. Ale nie może to specjalnie dziwić, ponieważ Chińczycy chcą już dzisiaj uwzględnić go w swoich planach. Ale to Izraelczycy wiążą z budową polskiego hubu największe plany.

Tajne rozmowy tajnych służb

Jak co roku 12 kwietnia na terenie byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz już po raz 30. odbył się Marsz Żywych, który jest świadectwem pamięci o wszystkich Żydach zamordowanych przez Niemców. Tegorocznemu marszowi przewodniczyli prezydenci Polski i Izraela, Andrzej Duda i Re’uven Rivlin. Temu ostatniemu towarzyszyła specjalna delegacja złożona z szefa sztabu izraelskiej armii generała Gadi Eizenkota i szefów najważniejszych izraelskich służb: Mosadu, Yossi Cohen, agencji bezpieczeństwa Shin Bet (Shabak) – Nadav Argman oraz izraelskiej policji Roni Ashleikh.

Mosad to izraelska służba wywiadowcza uznawana za jedną z najskuteczniejszych na świecie. Boją się jej wszyscy. Niewiele mu ustępuje Shin Bet – druga izraelska służba odpowiedzialna za kontrwywiad i bezpieczeństwo wewnętrzne Izraela. O skuteczności izraelskiej policji i jej bezpardonowych działaniach też wiele razy mogliśmy usłyszeć.
W każdym razie oficjalnie szefowie izraelskich służb przybyli do Polski, aby uczcić pamięć zamordowanych w czasie wojny Żydów. Faktycznie odbyli specjalny „rekonesans” do Polski, którego celem były rozmowy na najwyższym możliwym szczeblu. Chodziło o przekonanie Polski do pomysłu założenia największej „filii” Mosadu w Polsce. Doszło do spotkania z przedstawicielami naszych służb, którego miejsce i czas zostały objęte na prośbę strony izraelskiej najwyższą klauzulą tajności. Taka formuła była również najlepszym rozwiązaniem dla strony polskiej. Dla rządu PiS fakt i temat prowadzonych z Izraelem rozmów jest bardzo niewygodny. Zresztą tę wizytę poprzedziło wiele rozmów, które Polacy prowadzili z przedstawicielami jednostki Kaisarut, działającej w ramach Mosadu, zajmującej się operacjami politycznymi i łącznością z zaprzyjaźnionymi służbami. Rozmowy na temat bazy dla Mosadu trwają przynajmniej od ponad roku.

Propozycja nie do odrzucenia

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy od oficerów jednej z naszych służb, którzy uczestniczyli w przygotowaniu tego spotkania, „oferta” Izraelczyków zawierała trzy kwestie. Chcą dostępu w czasie rzeczywistym (tzw. on-line) do danych o przybywających do Polski obywateli krajów Bliskiego Wschodu lub osób pochodzących z tych rejonów, ale posługujących się europejskimi paszportami. A także do informacji polskich służb, co owi goście faktycznie robią w czasie pobytu Polsce.
Druga kwestia dotyczyła właśnie Centralnego Portu Komunikacyjnego, jaki zamierzamy w przyszłości zbudować. Otóż Mosad chce ulokować na nim swoją tajną ekspozyturę, która będzie funkcjonowała najprawdopodobniej pod szyldem jakiejś firmy z branży lotniczej. W tym wypadku dla izraelskich służb liczy się najbardziej dostęp do wszystkich systemów takiego lotniska i możliwość filtrowania pasażerów, jacy będą przez nie przepływali. Przez nasz nowy port będzie przetaczało się rocznie prawie 100 mln pasażerów, oznacza to, że Mosad miałby informacje o owych 100 mln. Taka wiedza ma ogromną wartość.

Trzecia kwestia to oferta podobna do tej, jaką po zamachu z 11 września 2001 r. otrzymaliśmy od Amerykanów i którą wówczas przyjęliśmy. Otóż Izraelczycy też chcą wydzierżawić od nas jakiś ustronny teren do swojej wyłącznej dyspozycji na jakiś czas. Nie ukrywali, że sprawa jest nawet pilna i byliby w stanie za to dobrze zapłacić.

Izraelskie służby wybrały dobry moment na złożenie stronie polskiej propozycji „współpracy”. Nasze obecne relacje z Izraelem nie są najlepsze. Jest tak za sprawą z jednej strony roszczeń wysuwanych przez żydowskie organizacje do majątku po zamordowanych w Holokauście obywatelach Polski żydowskiego pochodzenia, którzy nie zostawili spadkobierców. USA obecnie wspierają tę bezprawną akcję windykacyjną słynną ustawą 447. Z drugiej strony mamy nowelizację ustawy o IPN, która rozpętała burzę wokół Polski – padło wiele niesprawiedliwych zarzutów pod naszym adresem, że jesteśmy antysemitami i braliśmy czynny udział w zagładzie Żydów w czasie II wojny światowej.

W takiej właśnie sytuacji przyjeżdżają do nas szefowie izraelskich służb i składają ofertę współpracy z nami. Powstaje pytanie, czy sami bynajmniej nie stoją za tym, że stworzono okoliczności, które z ich punktu widzenia wykluczają odrzucenie przez Polskę propozycji Izraela. Jeżeli tak się stanie, to zapewne wzrośnie siła ataku medialnego na Polskę, a i roszczenia finansowe zaczną być głośniej artykułowane. Rząd PiS nie jest w łatwej sytuacji, ale musi pamiętać, że uleganie szantażowi, nawet niewypowiedzianemu głośno, przykro się kończy dla szantażowanego. Jak to Winston Churchill skomentował podpisanie w 1938 r. porozumień monachijskich oddających Niemcom Czechosłowację? Mieli do wyboru wojnę i hańbę. Wybrali hańbę, a wojnę i tak dostaną.

Dr Leszek Pietrzak – analityk, historyk, publicysta, były pracownik Urzędu Ochrony Państwa (UOP), Instytutu Pamięci Narodowej (IPN) i Biura Bezpieczeństwa Narodowego (BBN). Był m.in. autorem raportów BBN dla śp. prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

warszawskagazeta.pl/…/5701-ujawniamy-…
Tymoteusz
@Anty_modernista :
„znaczy zdecyduj się: albo idziesz za Panem Jezusem albo za diabłem. Niezdecydowanie nie przejdzie!”

Proszę na przyszłość moje komentarze czytać troszkę dokładniej...
Agata.B
Po to sie PISowcy dostali na karkach Polaków do władzy żeby wspierać Żydów.Ciekawe ilu z nich ma paszporty izraelskie,ale tego się nie dowiemy bo to ich słodka tajemnica
Anty_modernista
Tymoteusz
„A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust.” (Ap 3, 16).
znaczy zdecyduj się: albo idziesz za Panem Jezusem albo za diabłem. Niezdecydowanie nie przejdzie!
Tymoteusz
VRS i Anty_modernista;

„Obyś był zimny albo gorący!” (Ap 3, 15).
„A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust.” (Ap 3, 16).

My, którzyśmy się tu wypowiadamy jesteśmy gorący (po obu stronach barykady), więc mamy szansę na niebo...
Anty_modernista
Tymoteusz Nie sądzę by stęczyciele żydów i innych antychrystów dostali się do Nieba ale daj Boże.
Quas Primas likes this.
olek19801 likes this.
ZBM
Rząd PiSowski zamiast polityki uprawia polityczny hazard. Jest już całkowicie uzależniony od jednoplemiennch bandytów. Bezpieczeństwo Polaków upatruje tylko w obsłudze tych bandytów a nie w obronie narodowej. Dla uprawiania swego hazardu zamienił nawet Akademię Obrony Narodowej w Akademię Sztuki Wojennej. Rząd PiSowski nie uznaje polskiego interesu narodowego, polskiej racji stanu, która nie …More
Rząd PiSowski zamiast polityki uprawia polityczny hazard. Jest już całkowicie uzależniony od jednoplemiennch bandytów. Bezpieczeństwo Polaków upatruje tylko w obsłudze tych bandytów a nie w obronie narodowej. Dla uprawiania swego hazardu zamienił nawet Akademię Obrony Narodowej w Akademię Sztuki Wojennej. Rząd PiSowski nie uznaje polskiego interesu narodowego, polskiej racji stanu, która nie będzie dostosowana do interesu bandytów. Bandyci natomiast potrzebują głównie polskiego terytorium, polskich bogactw i polskiego mięsa armatniego.
olek19801 likes this.
Tymoteusz
@Quas Primas - dziękuję bardzo za odpowiedź.

Czyli Anty_modernista nie mieści się w polityce Glorii.tv (jak zresztą wielu innych).

Szanuję mitycznego na tym portalu słynnego Parvusa ze względu na to, że jest gorący i naprawdę się stara.
Obyśmy wszyscy razem spotkali się w niebie...

Oczywiście inne Osoby tak samo szanuję, choć mogę z niektórymi z Nich również się nie zgadzać w poglądach na …More
@Quas Primas - dziękuję bardzo za odpowiedź.

Czyli Anty_modernista nie mieści się w polityce Glorii.tv (jak zresztą wielu innych).

Szanuję mitycznego na tym portalu słynnego Parvusa ze względu na to, że jest gorący i naprawdę się stara.
Obyśmy wszyscy razem spotkali się w niebie...

Oczywiście inne Osoby tak samo szanuję, choć mogę z niektórymi z Nich również się nie zgadzać w poglądach na wiarę katolicką...
Quas Primas
Parvus KASUJE tego usera. On działa na niego jak płachta na byka. Parvus go nie cierpi, więc go kasuje. Zrobił to już chyba z kilkadziesiąt razy, a Stefan po prostu wymyśla sobie coraz to dziwniejszy nick a parvus się wścieka!!!
---------------------------------
Tymoteusz 29 minuty temu

Uwaga ! opętany wysłannik diabła sebol znowu nadaje

Anty_modernista - O co chodzi?, gdyż chciałem wejść …More
Parvus KASUJE tego usera. On działa na niego jak płachta na byka. Parvus go nie cierpi, więc go kasuje. Zrobił to już chyba z kilkadziesiąt razy, a Stefan po prostu wymyśla sobie coraz to dziwniejszy nick a parvus się wścieka!!!
---------------------------------
Tymoteusz 29 minuty temu

Uwaga ! opętany wysłannik diabła sebol znowu nadaje

Anty_modernista - O co chodzi?, gdyż chciałem wejść na tę stronę po trzech godzinach od wpisu, ale okazało się, że ta strona została skasowana...
Anty_modernista likes this.
Tymoteusz
Uwaga ! opętany wysłannik diabła sebol znowu nadaje

Anty_modernista - O co chodzi?, gdyż chciałem wejść na tę stronę po trzech godzinach od wpisu, ale okazało się, że ta strona została skasowana...
Jak się opierasz narodowi wybranemu to cię ukrzyżują. Jak mu ulegasz to cię zjedzą. Historycznie problem ten był rozwiązywany przez wypędzenia - mało realne w naszej sytuacji.
Borkowska96 and 2 more users like this.
Borkowska96 likes this.
Quas Primas likes this.
Tymoteusz likes this.
mk2017 and one more user like this.
mk2017 likes this.
m.rekinek likes this.
Anty_modernista
Uwaga ! opętany wysłannik diabła sebol znowu nadaje
To jeszcze może być gorzej ???
przecież juz mają wszystko łącznie z prezydentem i Parlamentem Polin .
---
Apetyt lewiatana rośnie w miarę jedzenia
Borkowska96 likes this.