Jazyk
Pozretia
349
csk.news 3

Kardinál Parolin propaguje masovú imigráciu v knihe sponzorovanej stranou Angely Merkelovej

Kardinál Piero Parolin, Vatikánsky Štátny Tajomník, tvrdil, že "prisťahovalci významným spôsobom prispeli k vzniku veľkých civilizácií v minulosti i v súčasnosti".

Polemicizujúc proti "bariéram a múrom" dodal, že treba riešiť "negatívny príbeh" prisťahovalcov.

Parolín napísal svoje zdvorilé vyhlásenia v predslove k knihe "Imigrácia, porozumenie a návrhy", ktorú vydala Gregoriánska Univerzita v Ríme.

Kniha bola vytvorená s finančnými prostriedkami od Nadácie Konrad Adenauer, ktorá je úzko spojená s Kresťansko-Demokratickou Úniou Angely Merkelovej, nemeckou stranou podporujúcou prisťahovalectvo, homosexuálnu ideológiu a oligarchistický kapitalizmus.

Nadácia je vo veľkej miere financovaná štátom a má rozpočet približne 120 miliónov EUR.

Parolín úplne ignoruje škodlivé dôsledky pre chudobné krajiny, ktoré prostredníctvom emigrácie stratia tie časti obyvateľstva, ktoré najviac potrebujú, zatiaľ čo bohaté krajiny určenia získajú lacných robotníkov, ktorých vzdelanie nemuseli platiť.

Obrázok: Pietro Parolin, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsKjirnwfzoi
Hoki
BRAVO Libor, jako Zdroj Aeronet a hned k tomu dokonalý sociologicko - religionistický posudek celých generací. Už mi jen zbývá projev Oldřicha Kaisera - Ano, já jsem nebývalé skromný ... Libore, inteligentní člověk co má všech pět pohromadě a srdce na pravém místě z vás musí řvát smíchy. Ještě že vám ta Glorie dává prostor, abyste mohl jiné oblbovat a ventilovat své obsese. Myslím si, že je … Viac
Libor Halik
Kardinál Parolin je buď hlupák, nebo spíše zrádce Krista.
Caesar
Dalsí slobodomurár, uz ucast na diabolskom bilderbergu je dokazom, ze slobodomurári ovladaju Vatikan.