Język
Wyświetlenia
1,7 tys.
ŚW.FILOMENA 1 1

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! MATKA BOŻA PROSI: Módlcie się o Moją ochronę nad całym światem

MATKA BOŻA: Moje dziecko, musisz poprosić Moje dzieci o modlitwę do Mnie, abym mogła je okryć w tych czasach Moim najświętszym płaszczem. ... Módlcie się teraz, jak nie modliliście się nigdy wcześniej.

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.


Z soboty na niedzielę, tj. z 17/18. 02. 2018r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części różańca świętego. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy modlić się też o ochronę Matki Bożej nad całym światem i okrycie wszystkich dzieci Bożych Jej najświętszym płaszczem.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia o dowolnej porze, jeśli jednak chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą sobotę o północy. Łączymy się wtedy duchowo. Więcej szczegółów na temat orędzi Maryi i samego czuwania znajdziesz poniżej:

Maryja Panna: Módlcie się o Moją ochronę nad całym światem

Matka Zbawienia: Kiedy odmawiacie Mój Różaniec, możecie pomóc ratować swój naród

NOCNE RÓŻAŃCOWE CZUWANIA MODLITEWNE - AKCJA OGÓLNOŚWIATOWA

NA ŻYWO: KAPLICA WIECZYSTEJ ADORACJI


___________________________________________________________________________________________

SERDECZNIE ZAPRASZAM - Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! PAN JEZUS PROSI: Wzywam całą ludzkość, by modliła się za Izrael. Największa obrzydliwość wobec Żydów od czasów holokaustu jest planowana w ukryciu
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w . Z soboty na niedzielę, tj. z 17/18. 02. 2018r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiaj….
ŚW.FILOMENA
NIE LEKCEWAŻ PRÓŚB MARYI, LECZ Z RADOŚCIĄ JE WYPEŁNIAJ ...