Język
Wyświetlenia
511
Anty_modernista 4 1

Muzułmanie przecięli 5-letniego chłopca na pół

O sprawie poinformował anglikański kanonik Andrew White, który służy w parafii św. Jerzego w Badgadzie. Państwo Islamskie zaatakowało chrześcijan w miejscowości Irbil w Iraku.

Na ich drodze stanął także 5-letni chłopiec, syn założyciela wspomnianego kościoła św. Jerzego w Bagdadzie. Islamiści nie wykazali litości dla dziecka. Zamordowali je w wyjątkowo okrutny, bestialski sposób - przecinając jego ciało na pół...
Kanonik White napisał, że na wieść o zamordowaniu dziecka ogarnął go wyjątkowy smutek, osobiście chrzcił bowiem tego chłopca. Tak morduje się chrześcijan na Bliskim Wschodzie. A tymczasem Unia Europejska zajmuje się walką o homoprawa osób LGBT.

To po prostu parodia... Europo, obudź się!!!

mod/Fronda.pl, christianpost.com

www.fronda.pl/a/islamisci-przec…

Patrz także:

„Małe” kalendarium "religii pokoju"

Vaclav Klaus: Nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wyjścia kraju z UE

W Calais znowu gorąco. 150 policjantów powstrzymywało uzbrojonych imigrantów

Wiceszef PE (z SLD) chce wprowadzenia lekcji języka arabskiego w polskich liceach

MSZ Węgier: Dość szantażów! Nie wpuścimy ani jednego imigranta!

Berlin: Są wyroki dla imigrantów, którzy podpalili bezdomnego Polaka

Michał Bilewicz składa skargę do KRRiT. TVP rzekomo rani uczucia religijne muzułmanów

Brytyjczycy sponsorują terrorystów. Lider zamachowców z Londynu żył z zasiłków
Nemo potest duobus dominis servire ! wspomniał ten post w Irlandia: 18-letni Egipcjanin zabił nożem obywatela Japonii i ranił dwie osoby "Prymas" Polski: „….
adan2
Na ich drodze stanął także 5-letni chłopiec, syn założyciela wspomnianego kościoła św. Jerzego w Bagdadzie. Islamiści nie wykazali litości dla dziecka. Zamordowali je w wyjątkowo okrutny, bestialski sposób - przecinając jego ciało na pół...
=====================
ile jeszcze trzeba aby ludzie zrozumieli
Rafał_Ovile
Ostatecznie, istotowym kryterium prawdy o muzułmanach nie jest praktyczne ich postępowanie lecz wyznawana przez nich demoniczna i fałszywa doktryna islamu. Natomiast brak powszechnego rozeznania prawdy czym jest islam przez ludzi zachodu wynika z podmiany myślenia aby teraz podmieniać narody.
Quas Primas
Tak po prawdzie, to nie jest wina tych dzikusów- opętanych demonicznie złoczyńców. To nasza wina! To my (nasi rządzący) nie potrafimy przeciwstawić się psychopatom z Brukseli i samym islamistom!!!