Język
Wyświetlenia
134
Agnus 3 1

Ostrzeżenia, których nie rozumieliśmy. Stary wykład Pani dr Ewy Kurek w klubie Ronina.

Wykład Pani dr Ewy Kurek wygłoszony w klubie Ronina w 2015. Najważniejsze słowa ostatnich lat. Słowa, których wtedy nie rozumieliśmy, Słowa, które w zestawieniu z tym, co dzieje się dzisiaj tłumaczą nam, jak naiwni byliśmy jako naród Polski w stosunkach z żydami i wtedy i dzisiaj. Jak się teraz okazuje, getto warszawskie było pomysłem żydowskim i z założenia było autonomią żydowską wynegocjowaną od niemieckich okupantów Polski i to przez samych żydów. Po co ? Aby izolować się od Polaków. Polaków, którzy już wtedy byli masowo mordowani. Te i inne fakty były dla nas na wyciągnięcie ręki ale kto słucha mądrzejszych od siebie? Czy za taką nonszalancję przyjdzie nam teraz słono zapłacić? To wstrząsające, jak bardzo żydom i ich kolaborantom i obecnym i komunistycznym i internacjonalistycznym udało się zakłamać naszą własną historię. Stąd moje pytanie, mając dzisiejsze doświadczenia z żydami czy warto było oddać Polskie istnienia w zamian za żydowskie?

sredniowieczniak
Opublikowany 10 lut 2018

getto warszawskie było pomysłem żydowskim i z założenia było autonomią żydowską wynegocjowaną od niemieckich okupantów Polski i to przez samych żydów. Po co ? Aby izolować się od Polaków. Polaków, którzy już wtedy byli masowo mordowani.
chemikus


Czy za taką nonszalancję przyjdzie nam teraz słono zapłacić? To wstrząsające, jak bardzo żydom i ich kolaborantom i obecnym i komunistycznym i internacjonalistycznym udało się zakłamać naszą własną historię. Stąd moje pytanie, mając dzisiejsze doświadczenia z żydami czy warto było oddać Polskie istnienia w zamian za żydowskie?
chemikus
Posłuchałem dziś w Telewizji Trwam Jonny Danielsa. Na zadawane pytania przez słuchaczy odpowiadał kłamstwami, które demaskuje często pani Ewa Kurek.
=====================================================

Najważniejsze słowa ostatnich lat. Słowa, których wtedy nie rozumieliśmy, Słowa, które w zestawieniu z tym, co dzieje się dzisiaj tłumaczą nam, jak naiwni byliśmy jako naród Polski w …
Więcej