Clicks144
olek19801

Menedżer parady równości próbował umówić się z 14-latkiem, obiecując "nauczyć go wszystkiego" o sado-maso…Szwecja !!

Cze 18, 2019 https:/dzienniknarodowy.pl/menedzer-parady-rownosci-probowal-umowic-sie-14-latkiem-obiecujac-nauczyc-go-wszystkiego-o-sado-maso/

Fikcyjne konto 14-letniego chłopca, założone przez dziennikarzy śledczych szwedzkiego dziennika “Svenska Dagbladet” w celu zbadania rozprzestrzeniania się pedofilii w szwedzkiej społeczności LGBT, otrzymało ponad 100 propozycji seksualnych, m.in. od „kluczowej osoby w społeczności parady Stockholm Pride” i urzędnika MSZ.

Nieujawniony z nazwiska menedżer największego przemarszu LGBT w kraju, według gazety mówił o seksie BDSM z chłopcem i obiecał „nauczyć go wszystkiego”. Zadawał też intymne pytania dotyczące seksu i określił siebie jako „dominującego”, wyrażając jednocześnie swoje pragnienie poznania chłopca w celach seksualnych. Mężczyzna poprosił także „Davida” o wysłanie zdjęć i filmów jego nagiego ciała. BDSM to skrótowiec pochodzący od słów „związanie” i „dyscyplina” (ang. bondage & discipline, B&D), „dominacja” i „uległość” (ang. domination & submission, D&s, D/s), sadyzm i masochizm (ang. sadism & masochism, S&M).

– Zarząd i kierownictwo sztokholmskiej Pride nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem wymienionym w artykule a Stockholm Pride – zareagowali na doniesienia gazety organizatorzy.
“Svenska Dagbladet” zidentyfikowała innego mężczyznę, który próbował spotkać się z „Davidem” na placu Sergels Torg jako wysokiego urzędnika w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, które jednak odmówiło skomentowania tych informacji.

Szwecja ma najwięcej festiwali LGBT na jednego mieszkańca na świecie, z ponad 30 różnymi świętami w całym kraju. Największą i najbardziej znaną jest Stockholm Pride
największe święto LGBT w Skandynawii od 1998 r. Szwedzka społeczność LGBT cieszy się poparciem czołowych polityków i partii politycznych, najwyższych urzędników, a nawet kluczowych instytucji, takich jak Siły Zbrojne, który w ubiegłym roku zorganizowało kampanię pro-LGBT.
za: svd.se
friatider.se
=-===============

(18+) Publiczna egzekucja trzech pedofilów
Podstawową formą egzekucji w Jemenie jest rozstrzeliwanie, choć kamienowanie, ukamienowanie, powieszenie i ścięcie głowy są również dozwolone.
Zbrodnicze trio zostało skazane za zabójstwo małego Mosada Saleha al-Mothany. Jemeńscy policjanci zmusili trójkę morderców – ubraną w niebieskie kombinezony – by położyli się twarzą na macie, a tłum zgromadzony na publicznym placu w Sanie wiwatował. Policjanci oddali w korpus każdego ze skazanych po pięć strzałów. Zwłoki powieszono potem wysoko przy użyciu dźwigu, gdzie zostały do następnego ranka, aby wszyscy mogli je zobaczyć – i jako ostrzeżenie dla innych.

https:/dzienniknarodowy.pl/nagranie-publicznej-egzekzeh-edofilow-cieszy-sie-duzym-zainteresowaniem-internautow-wide/
Zmieniony ( 19.06.2019. )

za dakowski.pl