Clicks59
uk.news

L'Osservatore Romano пропонує язичництво під соусом "неповороткої доктрини"

11 вересня Ватиканське видання L'Osservatore Romano, яке перетворилося в одного з головних супротивників всіх католиків, опублікувало інтерв'ю з прихильником синоду в Амазонії, єзуїтом з Колумбії, Альфредо Ферро Медіна.

Ферро є координатором організації "Pan-amazonian Jesuit Service". Інтерв'ю провів Марсело Фігероа, який є протестантом і редактором аргентинської версії L'Osservatore Romano.

На думку Ферро, однією з головних проблем церкви є спосіб реалізації "євангелізації". Проте, в його розумінні "євангелізація" - це не проповідування Євангелія, а участь "в міжкультурному та міжрелігійному діалозі" (заради самого "діалогу").

Він зазначає, що "закінчилися часи", коли людина "могла піддаватися неповороткої доктрині". Під "неповороткою доктриною" він розуміє католицьку віру. Виходить, що язичництво, соціалізм, гей пропаганда і розмови про природу не є "неповороткою доктриною".

Ферро продовжує свої скарги, кажучи про те, що "ми" наполягали на використанні "західних обрядів" (які були знищені кілька десятиліть тому), не беручи до уваги "символи та традиції корінних народів". Остання заява є евфемізмом для язичництва.

Ферро передрікає, що Папа Франциск буде активно підтримувати синод в Амазонії, тому що він хоче "підтримати зміни і трансформацію церкви в Амазонії", які "обов'язково" відіб'ються на єдиній церкві в цілому.

#newsNksronvphi