Jazyk
Pozretia
1,1 tis.
Coburg 6 2

Zrada Vatikánu na Európe

Vatikán: Stojíme plne za migračným paktom OSN

ICMC v Ženeve: „Bezpečné, riadené a pravidelné prisťahovalectvo, je ziskom pre všetkým zúčastnených.“
Vatikán sa na vypracovaní migračného paktu podieľal plánom s 20 bodmi s konkrétnymi návrhmi.


Rím, 28.11.2018 (KAP) 024 246 - Jezuita Michael Czerny, zodpovedný za otázky migrantov vo Vatikáne povedal, že jeho štáb je „absolútne za tento pakt“. Označil ako ideologicky skreslené prezentovanie a „lož“, že migračný pakt má umožniť neobmedzené prisťahovalectvo. Páter Czerny zdôraznil, že západné štáty sú demograficky na prisťahovalectvo odkázané a povedal:
Pritom nejde o otvorenie hraníc pre všetkých, ale o to, v migračnej politike tie dobré veci, ktoré už robíme, vykonávať lepšie a koordinovanejšie. Vatikán sa na vypracovaní migračného paktu podieľal plánom s 20 bodmi s konkrétnymi návrhmi.“
Ako príklady uviedol páter Czerny požiadavku, aby sa rodiny nerozdeľovali a aby sa uznávali diplomy a nároky na dôchodky.

Medzinárodní katolícki experti na migráciu takisto propagujú prijatie migračného paktu OSN:
„Pre jednotlivé štáty niet dôvodu pakt nepodpísať, keďže pôvodné krajiny, krajiny tranzitu aj cieľové krajiny migrantov z toho profitujú. V otázke migrácie nie je v dohľade nijaké jasné riešenie. Pôsobia tu mnohé rozličné agendy a priority. Bolo by extrémne hlúpe podceňovať zložitosť a pravdepodobnosť mnohých chybných krokov a úderov. No dohoda predstavuje súčasne malý krok vpred, ktorý dovolí aj ďalšie kroky,“ vyhlásila prezidentka Medzinárodnej katolíckej komisie pre migrantov (ICMC), Anne Gallagherová, v stredu novinárom v Ríme.

Politický vedúci ICMC so sídlom v Ženeve, Stephane Jaquemet, istých politikov obvinil, že vyvolávajú nálady v téme migrácie a povedal:
„Oproti r. 2015 klesol počet prisťahovalcov do Európy na desatinu, napriek tomu sa stále ešte hovorí o kríze. Keď príde 100 000 migrantov cez Stredozemné more, tak by som nehovoril o kríze. Bezpečné, riadené a pravidelné prisťahovalectvo, je ziskom pre všetkým zúčastnených.“ A ešte varoval pred „toxickým používaním jazyka“.

K správam, že stále viac štátov sa stavia proti paktu sa Jaquemet vyslovil, že doteraz len USA, Maďarsko a Rakúsko jasne vyhlásili, že pakt nepodpíšu a povedal:
„Na stretnutí 10. a 11. decembra v Maroku počítam s viac ako 170 zúčastnenými štátmi, ak sa má pakt schváliť. Formálne bude pakt prijatý až o týždeň neskôr na OSN v New Yorku. Neúčasť v Marrákeši preto neznamená nijaké odmietnutie. „Každá krajina môže do klubu vstúpiť neskôr, je to otvorený proces,“ ako vyhlásil Jaquemet.
Ako prvý úspech migračného paktu hodnotil Jaquemet, že:
„Vo viacročnom procese príprav sa po prvý raz konala pravá diskusia o migrácii na úrovni EÚ. Pritom krajiny s protichodnými postojmi našli cestu ku konštruktívnemu dialógu. A priestor našli aj hlasy z občianskej spoločnosti. Takže v Marrákeši je zastúpených aj 500 mimovládnych organizácií.“
Napísať komentár
warez
smutné čítanie - Musíme sa modliť, aby Pán Boh dal svojej Cirkvi v budúcnosti katolíckeho pápeža. A aby to bolo čím skôr.
Napísať komentár
alica111
Neboj, pôjdu odtiaľ svinským cvalom.
Napísať komentár
Caesar
No Vatikan je ovladaný sorosovcami a slobodomurármi. Najvacsí znak toho bola ucast na diabolskom bilderbergu:
Parolin, H.E. Pietro (VAT), Cardinal and Secretary of State
www.bilderbergmeetings.org/participants2018.html
www.bezpolitickekorektnosti.cz
ktfnews.com/vaticans-paroli…
Napísať komentár
Detektiv
Jezuita Czerny je vůl, ale dá se Vatikán vinit za to, že má mezi sebou také blbce?
Napísať komentár
apredsasatoci
arcibiskup marcel lefebvre - rodiny se musi branit.

Jak je možné, že se vedoucí osobnosti odvolávají na křesťanské náboženství a ve stejnou dobu každou autoritu ve státě ničí? Jde přece naopak o to, aby autorita oněch dvou přirozených společností božského práva, jejichž působení zde na zemi je velkého významu: rodiny a občanské společnosti byla obnovena. Obzvlášť rodina trpí v poslední době … Viac
Napísať komentár
apredsasatoci
strom poznas podla ovocia. vatikan s Kristom uz davno nema nic spolocne!!!
Napísať komentár