Wyświetlenia360
olo13jcb
1

SZATAŃSKIE POMIOTY U BRAM !!!!!

!!! PRZERAŻAJĄCE !!!! - SZATAŃSKIE POMIOTY U BRAM !!!!!

APAGE SATANAS !!!!!


Powstał czeski dokument „Świat Daniela” kreujący pozytywny wizerunek pedofilii i pedofilów.( SIC! )

„Świat Daniela” to film o 25 letnim czeskim pedofilu, który kilka lat temu publicznie ujawnił swoją orientacje seksualną – od tego czasu nie spotkała go w Czechach żadna przykrość. Daniel jest studentem literatury, autorem sztuk teatralnych i bajek dla dzieci, które są transmitowane w czeskim radiu. Według Daniela ma on prawo kochać małych chłopców i spędzać czas w ich towarzystwie.

Daniel akceptuje swoją orientacje seksualną. Pedofil znalazł wsparcie na forach dla pedofilów. Wsparcie kolegów pedofilów wyzwoliło go od wstydu ze swoich skłonności. Kontakty towarzyskie z innymi pedofilami pozwoliły Danielowi zaakceptować swoją seksualną tożsamość. Widzowie towarzyszą Danielowi w spotkaniach z innymi pedofilami, podczas których przeprani by zachować anonimowość pedofile dzielą się swoimi doświadczeniami w relacjach z dziećmi, miłości do dzieci i tym jak dzieci podniecają ich seksualnie. Z filmu kreującego pozytywny wizerunek pedofilów wynika, że pedofile to osoby nie groźne.

Widzowie poznają mamę i brata pedofila akceptujących orientacje Daniela, jego licznych równie tolerancyjnych przyjaciół.(SIC!)

Na ścianach pokoju młodego pedofila widzą zdjęcia małych chłopców. Pedofil zakochany jest w kilkuletnim chłopcu. Za wiedzą rodziców raz na miesiąc Daniel odwiedza swojego małego przyjaciela. Rodzice zabronili tylko pedofilowi spędzającemu czas z ich synkiem na relacje seksualne. Wraz z kolegami pedofilami Daniel ogląda na Youtube piosenki śpiewane przez małych chłopców i dzieci bawiące się na placu zabaw.

Widzowie dokumentu są świadkami badania w gabinecie seksuologa. W czasie badania lekarz potwierdza, że Daniel ma erekcje na widok małych chłopców. Seksuolog zachęca Daniela by ten odbywał stosunki seksualne z chłopcami powyżej lat 16 co jest w Czechach legalne (warto pamiętać, że Polsce legalne są stosunki seksualne z dziećmi powyżej lat 15). Pedofil zostaje uprzedzony, że karalne jest korzystanie z prostytucji osób poniżej lat 18, i oglądanie pedofilskiej pornografii. Daniel zostaje też zachęcony do onanizmu i rozważenia kuracji farmakologicznej likwidującej popęd.

W ostatnich scenach filmu Daniel spotyka się z organizatorem czeskiej parady pederastów. Organizator nie widzi przeciwwskazań do udziału Daniela i innych pedofilów w paradzie. I tak grono czeskich pedofilów z swoim transparentem idzie w licznej czeskiej paradzie pederastów. Daniel potem występuje jako prelegent na konferencji naukowej opowiadając o swojej tożsamości seksualnej i prawie do spotkań z dziećmi.

Z napisów końcowych widzowie dowiedzą się, że pedofilia ma występować nawet u 5% populacji , a 90% sprawców zachowań seksualnych wobec dzieci nie jest pedofilami.

Jan Bodakowski

prawy.pl/9373-ksiadz-z-t…
olo13jcb