Język
Wyświetlenia
644
pl.news 2

Niemiecki ksiądz poleca młodym ludziom gejowskie opowiadanka

O. Norbert Happe, ksiądz z parafii w Beelen (diecezja Münster, Niemcy), przekazał publicznej bibliotece katolickiej dwa propagandowe opowiadanka gejowskie i obiecał przekazać ich więcej, pisze Die-Glocke.de 14 sierpnia.

Pierwsza z książek, "Two Boys Kissing" (autorstwa homoseksualisty Davida Levitahna) opowiada o dwóch gejach, którzy całują się przez 32 godziny, 12 minut i 10 sekund, by ustanowić nowy rekord świata w długości pocałunku.

Drugi tytuł to niemiecka nowelka Becky Albertalli na temat dwóch homoseksualistów, którzy w swoim otoczeniu przyznają się do gejowskiej orientacji.

Był kiedyś taki czas, że księża polecali inną literaturę. Ma się rozumieć, że Happe nie doświadczy za swoje propozycje żadnych sankcji.

#newsDwlughrwwc
ktozjak Bog
"Happe nie doświadczy za swoje propozycje żadnych sankcji".
Ma sie rozumiec tutaj, na ziemi, pod plaszczykiem papieza Franciszka i masonerii.. Przyjdzie czas ostatecznego rozliczenia, przed Panem Bogiem a tam juz nie bedzie braci fartuszkowych, ich lajdactw i wyslugiwania sie szatanowi.
Weronika..S
Wszyscy, którzy zmieniają naukę Ewangelii, głoszoną przez Chrystusa i Jego apostołów, bez względu na stanowisko w hierarchii, choćby najwyższe, nie są katolickimi kapłanami, gdyż zaciągają ekskomunikę z mocy prawa.