Jazyk
Zobrazení
1,1 tis.
Libor Halik 1 1

Lidé dlužící bankám přijdou o vše, jako v r.1929-1939 celosvětově

Mezinárodní banky jsou NEPŘÁTELÉ naprosté většiny lidí. Státy jsou propojené, proto to bude celosvětová ekonomická krize. Jak předpověděl muž, který vysvobodil s Kristovou pomocí řadu narkomanů ze závislosti, D. Wilkerson r.1973: "Ekonomická krize začne v Německu (Evropě), roztáhne se přes Japonsko a celý svět a nakonec dorazí i do USA." Dle něj to má nastat ještě před 3. světovou válkou.
23.12.2018 ekonom Valentin Katasonov: FED je pro Trumpa mnohem větší problém než Čína. 19. prosince, navzdory doporučeních Trumpa, počtvrté v roce 2018 byl nárůst klíčové sazby FEDem. Trump to kategoricky nechtěl. Daňová reforma dle odhadů Trumpa dala podnikům více peněz ve výši 1,5 bilionu dolarů, ale zvýšení sazeb může "sníst" všechno a nebude tam žádné zrychlení ekonomického rozvoje země. Předseda FEDu přidal palivo do ohně a řekl, že FED bude i nadále prodávat cenné papíry ze svého portfolia, které byly zahájeny koncem loňského roku, a každý měsíc bude prodávat papíry v hodnotě 50 miliard dolarů. Trump reagoval s dalším příspěvkem na Twitteru: "Zastavte tuto akci s 50 miliardami! 22. prosince Bloomberg oznámil zprávu: "po posledním navýšení klíčové sazby" americký prezident Donald Trump zvažuje možnost odstoupení předsedy Fedu Jerome Powella.
Před 105 lety 23. prosince 1913 byl přijat zákon o FEDu (USA soukromé centrální bance).
Burzovní panika 1929 a následná krize byla vyvolána FEDem. O tom píše zejména William F. Engdal.
Pokles indexů na burzách v prosinci 2018 je to, co bylo naposledy pozorováno v roce 1931! Zdá se, že 2019 bude horší pro akciový trh v USA než 2008.
Krize trvala 1929-1939.
Vedoucí Evropské centrální banky (ECB) Mario Draghi uvedl, že příští rok se ECB již nebude zabývat nákupem cenných papírů. Účastníci finančního trhu se obávají, že ECB bude následovat kroky FEDu a zahájí prodej akumulovaných cenných papírů. Někteří odborníci mají podezření, že Federální rezervní banka USA (FED) ve spolupráci s dalšími klíčovými centrálními bankami připravuje grandiózní globální krizi.

L: Ještě 17.10.2018 informoval Bloomberg o plánu ECB Draghiho zvednout úrokové sazby eura z dnešních pod nulou až v lednu r. 2020 dle této mapky:
www.bloomberg.com/tosv2.html
L: Možná jen blufovali, klamali a udělají to mnohem dříve a mnohem razantněji - jako USA centrální banka FED, či ještě víc?

Rothschildova slova: "Dejte mi příležitost tisknout peníze a je mi jedno, kdo píše, jaké zákony."
R. 1811 USA prezident Thomas Jefferson řekl: "Pokud by Američané někdy dovolili bankám ovládat vydávání své měny, nejprve inflací a pak deflací, banky a korporace, které se kolem nich objeví, připraví lidi o veškerý majetek.
Dne 19. prosince 2018 se FED Open Market Committee rozhodl zvýšit základní sazbu o čtvrtinu procentního bodu na 2,25-2,50%. Na tak vysoké úrovni byla klíčová sazba naposledy před více než deseti lety. Když se americká ekonomika začala dostávat do finanční krize, klíčovou sazbu na počátku roku 2008 výrazně snížila z 4,25% na 0-0,25% a zůstala na této téměř nulové úrovni do konce roku 2015.
Více rusky na — Фонд стратегической культуры www.fondsk.ru/…/federalnyj-reze…
Валентин КАТАСОНОВ | 23.12.2018 Федеральный резерв и Дональд Трамп – кто в доме хозяин?
ФРС для Трампа – «намного большая проблема, чем Китай»

Veřejná doména
Libor Halik zmínil tento příspěvek v R.2019, či 2020 přijdou o majetek národy, firmy a domácnosti.
Rapture
4 (KAT) A keď sa zjaví Kristus, váš život, vtedy sa aj vy zjavíte s ním v sláve.
Slová sv apoštola Pavla , viete o čom tu hovorí?@Libor Halik