Мова
Перегляди
58
uk.news

Німецький єпископ закликає до благословення смертного гріха

Єпископ Франц-Йозеф Боде з Оснабрюк (Німеччина), який обіймає посаду заступника керівника Німецької єпископальної конференції, хоче використовувати «благословення» для одностатевих пар, які практикують гомосексуальні відносини, що є смертним гріхом, і тягне за собою вічне засудження.

10 січня під час інтерв'ю для Osnabrücker Zeitung, Боде заявив про те, що він хоче зрозуміти потреби і проблеми віруючих та гомосексуалістів, які не розкаялися, щоб «підтримати їх з пасторальної і літургійної точок зору». Він називає фіктивні одностатеві шлюби «політичною реальністю» та таким чином намагається виправдати свої заяви. Варто відзначити, що націоналістичний соціалізм теж був «політичною реальністю».

Боде просить про «диференційований» підхід до оцінки гріховних одностатевих союзів, та нахабно заявляє про те, що Церква і священні писання використовують «недиференційований» підхід до вирішення цього питання. Його пропозиції щодо геїв будуть поступово прийняті єпископами Німеччини, що вплине на подальше руйнування католицької церкви, і зроблять її ще менш привабливою для віруючих.

Зображення: Franz-Josef Bode, © bph, CC BY, #newsXejtternjg
Написати коментар