Język
Wyświetlenia
1 tys.
ŚW.FILOMENA 1

Matka Zbawienia: Wrogowie Boga będą popełniać straszne świętokradztwa, aż zbezczeszczą tabernakula

Mother of Salvation: The enemies of God will commit terrible sacrileges until they have desecrated the Tabernacles

poniedziałek, 25 listopada 2013 roku, godz. 17.25

Moje dziecko, gdy Kościół Mojego Syna zostanie przechwycony, seria wydarzeń, które nastąpią, będzie dokładnie taka sama jak te, które miały miejsce podczas Jego Ukrzyżowania.

Rozlegnie się ogłuszający odgłos, gdy wrogowie Boga przejmą Jego Ciało i zbezczeszczą Je. Będą się cieszyli i wykrzykiwali wielkie deklaracje pośród wielkiego aplauzu dla oszustów, których będzie słychać wszędzie, ponieważ będzie to okazją do zjednania wielu zajadłych przeciwników i dawnych wrogów Kościoła Mojego Syna.

Z ich ust wyleją się wszelkiego rodzaju nowe oświadczenia dotyczące znaczenia świętego Słowa Mojego Syna. Zostanie wykorzystane każde kłamstwo – tak sprytnie zakamuflowane, by nabrało sensu – aby zachęcić dzieci Boże do tego nowego odnowionego kościoła. Każdy grzech zostanie usprawiedliwiony, aby radośnie przyjmować do świątyni Boga coraz więcej ludzi z zewnątrz, aż w końcu w jej murach wystąpi całkowite zamieszanie.

Podczas burzenia, cegła po cegle, Kościoła Mojego Syna Reszta Mojego Syna będzie zmuszona do ucieczki z niego.
Każdy argument, każdy gest i każdy rodzaj obrony przedstawiony przez tych, którzy pozostaną wierni Kościołowi Mojego Syna, zostanie odrzucony. To będzie ciche ukrzyżowanie, podobnie jak to, które Mój Syn znosił, gdy cierpiał jedynie z jękiem.

Głosy tych, którzy nadal będą głosili Prawdę, nie wywołają żadnego zainteresowania mediów. Żadnej uwagi. Nawet jeśli uda im się wyrazić swoje opinie publicznie, to będą w tym demonizowani.

Przynaglam wszystkich, którzy kochają Mojego Syna i którzy rozumieją, że te znaki zostały przepowiedziane, by nadal służyli Mojemu Synowi. Wielu księży, zamiast walczyć za wiarę i pozostawać wiernymi Mojemu Synowi, odejdzie. Inni się nie poddadzą i będą zapewniali Pokarm Życia wszystkim, którzy będą szukali prawdziwej Obecności Mojego Syna.

Wrogowie Boga będą popełniać straszne świętokradztwa, aż zbezczeszczą tabernakula. Kiedy to osiągną, wtedy przygotują tron, na którym zasiądzie antychryst.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby ci z was, którzy znają Prawdę, byli w stanie pocieszyć tych, którzy będą bardzo cierpieli z powodu ujawniającego się przed wami największego odstępstwa, jakie kiedykolwiek trawiło Kościół Mojego Syna, Jezusa Chrystusa.

Mój smutek jest wielki, a Moje Serce przygniata ciężar z powodu tego nikczemnego oszustwa, przed którym nie uchronią się nawet ci, którzy szczerze kochają Mojego Syna. Ich cierpienie będzie największe ze wszystkich.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/mother-of-salva…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-11-25-17-2…

_________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Maryja Niepokalana bez nóg, które depczą węża

JEZUS: Kiedy symbole satanistyczne zostaną umieszczone w kościołach, będą one działać swą mocą na niewinnych ...

JEZUS: Tak jak satanistyczny kult łączy się z symbolami, tak samo ci Moi zdrajcy będą drwili ze Mnie, umieszczając te nikczemne symbole diabła przede Mną

JEZUS CHRYSTUS: Zostanie wprowadzony Krzyż w nowej formie. Ta nowa ohyda nie będzie opierać się na prostym krzyżu. Będzie ona natomiast dyskretnie odwzorowywać łeb bestii.

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Matka Zbawienia: Zmienią hostie do Komunii Świętej i znaczenie Najświętszej Eucharystii.