Język

Co Kościół mówi o transseksualistach? Ks. Marek Dziewiecki

Fot. Pixabay, CC0 1. Od strony moralnej transseksualizm nie jest grzechem, lecz przejawem wewnętrznego konfliktu danego człowieka — kobiety czy mężczyzny - z samym sobą. Jest to zwykle konflikt …
Napisz komentarz
Matricaria
Media wypromują nie wiedzieć kogo, potem udają zdziwienie - a temu co znowu odbiło?
Facet w biały dzień chodzi po ulicy i doprasza się by go sprać na kwaśne jabłko i nie ma chętnych,nikt go nie chce tknąć.
Bos016
… Rafalala postanowił wyżyć się na bezbronnym dziecku. Wstrząsające nagranie napaści znalazło się w sieci. Transseksualista idzie za przestraszoną dziewczynką, wyzywając ją i przeklinając.

Najwyższy czas coś z tym zrobić, bo kiedyś transseksualista naprawdę zrobi komuś krzywdę… I jeszcze jedno: ciekawe, czy skandalem zajmie się TVN.

niezalezna.pl/222567-szokujac…
turysta569 lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.
ktozjak Bog
Proby kreowania transsexualistow, homoseksualistow przez "inzynierow" spolecznych, "bogow" XX i XXI wieku siegaja, jak podkreslil to ponizej VRS, poczatku XX wieku. Celuja w tym Zydzi tworzac w ten sposob BUNT przeciw Bogu i naturze, ktora jest Jemu podporzadkowana. To kontynuacja mysli zawartych w "Protokolach Medrcow Syjonu", a wczesniej jeszcze w Talmudzie.
VRS
Termin transseksualizm nielogiczny sam w sobie (skoro nie można zmienić płci biologicznej) zaproponował w latach 20-tych XX w. niemiecki Żyd Hirschfeld, a jak widać z tekstu posoborowie go sobie, podobnie jak tzw. dżender, przyswoiło.
Wcześniej, bo w roku 1914 Hirschfeld zajął się udawadnianiem że sodomia, nazwana nieco wcześniej przez innego Żyda - Kertbenyego (którego poglądy Hirschfeld … Więcej
ktozjak Bog lubi to.