Clicks1.5K
pl.news
31

Pontyfikat musi zostać oczyszczony ze "zwiększonego bałwochwalstwa"

Po papieży Franciszku instytucje papieskie trzeba będzie oczyścić ze "zwiększonego bałwochwalstwa" ostatnich pontyfikatów, pisze o. John Hunwicke na LiturgicalNotes.blogspot.com 16 marca.

Musi znów stać się Posługą Piotrową, którą może wykonywać "bez codziennych katastrof" zwykły grzeszny człowiek ze zwykłymi ludzkimi upadkami łagodzonymi przez Łaskę Bożą, dodaje Hunwicke.

Podkreśla też, że władza papieska nie jest "osobista" ani "indywidualna" czy w jakiś sposób "kapryśna".

"Kolejny papież będzie musiał pamiętać, że musi przekazać Wielką Tradycję bez zmącenia".

Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsXilfsvnzua
Matka Boża mówi, że na szczycie Kościoła nie będzie Wikariusza Chrystusa, a wikariusz szatana.----i to jest a ludziska dalej krzecza -----ojcze swiety---a powinni krzyczec ojcze z piekla rodem sztanie--
slawek 1 and one more user like this.
slawek 1 likes this.
W przesłaniu z La Salette, Matka Boża powiedziała o trzech poziomach korupcji kleru, kończąc słowami: „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta„, zaś w Fatimie powiedziała: „Szatanowi uda się wejść na szczyt Kościoła„.---i to sie juz dokonalo
slawek 1 and one more user like this.
slawek 1 likes this.
Zgadza się, bez bałwochwalstwa. I nawet postępowanie papieży należy konfrontować z wiarą i moralnością, bo to nie aktorzy na scenie. Niestety bałwochwalstwo ostatnio szczególnie na czasie.
mk2017 likes this.