Jazyk
Pozretia
745
csk.news 1 1

Najvyšší Sudca Kavanaugh už zradil

Najvyšší Súd USA v pondelok odmietol snahu zablokovať financovanie siete potratov Planned Parenthood.

Odmietik diskutovať o dvoch súdnych stanoviskách nižších súdov, ktoré tvrdia, že štáty porušujú federálne zákony pri ukončení zmlúv Medicaid s Planned Parenthood.

Bolo by potrebné, aby štyria sudcovia súhlasili s vypočutím tejto otázky, ale iba traja sudcovia - Thomas, Alito a Gorsuch - hlasovali za prípad.

Hlavný Sudca Roberts - vysoko cenený pro-život, vymenovaný za sudcu v roku 2005 - a novozvolený Sudca Brett Kavanaugh hlasoval na súde za frakciu pro-smrti.

CreativeMinorityReport.com komentuje, "Po tom, ako všetci tlačia a bojovali pre-život, aby sa ubezpečil, Kavanaugh sa umiestnil na Najvyššom Súde USA, ako by sme nemohli očakávať, že budú čo najskôr podrazení?"

Obrázok: Brett Kavanaugh, Donald Trump, #newsVffrlwigou
Libor Halik
Líbí se mi, že se informuje o REALITĚ, ale ta realita je STRAŠNÁ: Hlavný Sudca Roberts - vysoko cenený pro-život, vymenovaný za sudcu v roku 2005 - a novozvolený Sudca Brett Kavanaugh hlasoval na súde za frakciu pro-smrti. L: Obával jsem se zrady, už když jsem četl, jak Kongres a Trump podepsali peníze pro potratářské organizace letos. Soudci to doplnili. Boží SOUD nad USA visí!!!! a bude … Viac