Clicks50
lt.news

Dvasios tėvas Nicolini tęsia manipuliacinį karą prieš celibatą

Bolonijos dvasios tėvas Giovanni Nicolini nepaneigė paties patvirtinto fakto, verčiau priskyrė „gandui“ pranešimą, jog Amazonės diakonai imituoja ir dar kitaip „simuliuoja“ Šventąsias Mišias, o Popiežius Pranciškus su tokiais veiksmais net sutinka.

Nicolini žodžiais turima omenyje, jog Pranciškus yra užkietėjęs apostatas. Vis dėlto, Vatikanas niekada šių gandų nepaneigė.

Rugsėjo 17-ąją Nicolini portale LaNuovaBq.it teigė: „Aš nenurodžiau jokio tam tikro įvykio, bet verčiau gandus“. Tai neįtikėtina, nes Nicolini originali paskyra turėjo visas tikslias šių įvykių detales.

Dvasininkas taip pat pripažino, jog savo pareiškimą paviešino, nes nori pirmyn pastūmėti celibato panaikinimo idėją. Nicolini yra gerai žinomo manipuliacinio strategijos modelio sekėjas:

• Pirma: Jis pateikė itin žeidžiančius pareiškimus, įskaitant ir tai, jog Pranciškus atitolo nuo Tikėjimo.

• Antra: Dvasininkas sušvelnino savo tvirtinimus šių visiškai nepaneigdamas.

• Trečia: Šių klaidinančių veiksmų intencija yra pripratinti tikinčiuosius prie pačių prieštaringiausių ir papiktinančių pareiškimų.

• Ketvirta: Dabar bet kokie Bažnyčios piktnaudžiavimai gali būti laisvai viešinami - per pastabas, išnašas, vienkartinio atvejo išmones ar tiesiog tuo pačiu ir toleruojant, ir smerkiant išnaudojimus.

Šitaip nuo II-ojo Vatikano susirinkimo pristatomo beveik visos „reformos“, įskirtinai Komunijos skirstymą į rankas, kontraceptines priemones, abortą, skyrybas ir homoseksualų santykius bei sanguliavimą.

#newsIsmwhapklb