Język
Wyświetlenia
2,5 tys.
The Last CATHOLIC 11 2

Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym

Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym
Ściągnij w formacie PDF

zdj. Bibuła
Multimiliarder George Soros został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce. Wraz z Sorosem uhonorowane były organizacje powiązane z Rockefellerami. Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie, chyba że pod pojęciem zasług Prezydent rozumie grabież majątku narodowego naszego kraju i ruinę dla milionów Polaków.
Jak pisze Nasz Dziennik, Soros „Po utworzeniu rządu Mazowieckiego lobbował na rzecz planu gospodarczego, który potem – nie wiedzieć czemu – nazwano planem Balcerowicza. Szokowa terapia doprowadziła do wielu nieprawidłowości i afer, upadku całych gałęzi przemysłu i bezrobocia na ogromną skalę”. Za tymi słowami kryje się nędza, choroby, dewiacja i śmierć.
Nie dość, że to dzięki Sorosowi Polacy lądują na ulicach gdyż nie są w stanie spłacać długów, to Polska jest w ruinach, jeśli chodzi o kulturę, sztukę, moralność i wszystko to co można nazwać osiągnięciami cywlizacyjnymi. Taka sytuacja jest zresztą nie tylko w Polsce, w innych krajach jest nawet gorzej, na co miliony ludzi zaczyna gwałtownie reagować. I George Soros ma w tym niewątpliwe „zasługi”.
Należy się przyjrzeć bliżej tej postaci, bowiem polskie ścierwomedia nie odważą się na publikowanie prawdy o jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Sytuacja do złudzenia przypomina tę z nazistowskich Niemiec, gdy żaden z publikatorów nie zdobyłby się na krytykę Hitlera, gdyż oznaczało by to śmierć w obozie koncentracyjnym. Naszym ścierwodziennikarzom nie grozi jeszcze śmierć, jeśli już to śmierć kariery – ale widać to wystarczy by nie wychylali swoich pysków spoza wyznaczonych ram. Nawet „Niezależna”, która pretenduje do miana mediów niezależnych, w swojej krytyce Sorosa ograniczyła się do określenia go jako „spekulanta” czy „kontrowersyjnego”.
A co z „ludobójcą”, „gestpowskim donosicielem” czy „zbrodniarzem wojennym”?
Dlaczego Nasz Dziennik czy Niezależna obawia się użycia tych określeń, funkcjonujących przecież w stosunku do Sorosa na międzynarodowym forum?
Zwróćmy uwagę jakie rady daje nam Soros by ratować Europę.
- „Jesteśmy na złym kursie, tak więc podam sposoby jakie mogą go zmienić” – mówi Soros na konferencji w Berlinie 30 października.
- „Kryzys w Europie zmienił ją w coś całkiem innego, niż fantastyczna sprawa o jakiej mówią psychologowie, niż pożądany cel, który ludzie sobie wyobrażają.
Ja sobie ją wyobrażałem jako społeczeństwo otwarte, stworzone z wielu państw, które poświęciły część swojej niezależności dla wspólnego dobra – unię, która nie byłaby zdominowana przez jedno z nich. Ale państwa członkowskie podzieliły się na dwie klasy – kredytodawców i dłużników, gdzie te pierwsze rządzą. Niemcy jako największe z państw udzielających kredytów zajmuje pozycję dominującą. Ale też ponosi największe ryzyko z uwagi na finansowanie tego długu, co się odzwierciedla w koszcie kredytu w całej ekonomii. Usadowiło to dłużników na spirali deflacyjnej oraz spowodowało, że nie mogą już być konkurencyjne w stosunku do krajów udzielających kredytów”.
Analiza jak na razie poprawna. Ale wg. Sorosa nie było to zamierzone, jest to tylko wynik błędów w polityce. Niemcy nie miały nigdy zamiaru osiągać pozycji dominanta, a co gorzej, teraz nie chcą ratować Unii w tym krytycznym momencie.
I tu się kryje cel wystąpienia Sorosa. Otóż Niemcy faktycznie nie chcą realizować bezmyślnie planów globalnych bankierów, których Soros jest przecież ambasadorem. Dlatego też ostrzega on Niemcy i daje rady jak powinny się zachować by nie zostać ukaranymi. Sądzę, że podobne ostrzeżenia dostał ś.p. Lech Kaczyński gdy raz ze Sławomirem Skrzypkiem sprzeciwiali się planom udupienia finansowego Polski w kolejnych długach (patrz: „Dlaczego zginal prezes NBP Slawomir Skrzypek?” „Zamach z różą” ).
„Tragedią Unii Europejskiej jest to, że Niemcy chcą niewiele zrobić by ją ratować” – oświadczył pompatycznie George Soros. Ale jest wg. niego nadzieja, gdyż ostatnie posunięcia mają na celu korekcję błędów. Chodzi o stworzenie unii bankowej, o kórej była mowa w czerwcu, która zagwarantuje nielimitowaną interwencję Banku Europejskiego w rynki obligacji krajów członkowskich (OMD). Oznacza to zwiększenie stabilności Euro, może być punktem przełomowym dla Sorosa. Jest to jednak niewystarczające. Sorosowi chodzi głównie o tzw. bailouty krajów zadłużonych, a właściwie banków tych krajów. Wg. Sorosa Niemcy powinny skupić całą swoją energię na spłaceniu długów tych banków, a przypomnijmy, że są to banki są prywatne. Czyli dziesiątki milionów Niemców i mieszkańców innych krajów europejskich ma poświecić cały swój czas i energię na dofinansowanie miliarderów, którymi są bankierzy!
To właśnie te banki są przyczyną tragedii milionów, gdyż to one zadłużyły kraje w niemożlwie do spłacenia długi. A Soros chce im przyznać kolejne miliardy!
Nie łudźmy się, Soros jest jednak tylko mationetką, choć posiada duzą wiedzę. Widać to w tym „przemówieniu” – po sposobie czytania, ale też po sformułowaniach. Sorosowi przemówienia piszą zespoły ekspertów banksterskich z najlepszymi psychologami włącznie. Delegowano go jako tego „geniusza”, który ma się stać bohaterem, a za którym w cieniu stoją sanhedryny prawdziwych „mędrców”.
Operacje psy-op jakimi są wystawienia „geniusza” doskonale sprawdzono i to nadal działa. Takimi „geniuszami” byli w przeszłości m.in. Einstein (plagiatujący odkrycia innych naukowców), Lenin (delegowany do zniszczenia Rosji), Hitler (udający wodza, a naprawdę realizujący rozkazy bankierów) czy większość prezydentów USA.
W Polsce mieliśmy i mamy Geremków, Balcerowiczów, Kwaśniewskich, Tusków, Komorowskich i wielu innych piastujących funkcje „robocze”. Ś.p Lech Kaczyński chciał faktycznie rządzić, to skończył na przedziurawionych kolanach, zmasakrowany zapewne w którejś z baz CIA… podobnie zresztą jak Kaddafi.
Tak naprawdę, George Soros jest agentem Rotszyldów i Rockefellerów. Ma za to zresztą nieźle płacone, także i środkami odmładzającymi. Wg. Executive Intelligence Review (LaRouche) za zniszczenie brytyjskiego funta i włoskiego lira zarobił 12 miliardów dolarów. Udzielane mu są pożyczki na wyjątkowych warunkach, dzięki czemu nie ma dla niego konkurencji. Powiązany z kręgami Rotszydów ma za zadanie zniszczenie niemieckiego Bundesbank, co wyraźnie się odzwierciedla w jego przemowie z 30 października.
W swojej książce „Underwriting Democracy” Soros podsumowuje swoją terapię szokową zastosowaną w Polsce.
Widać tu wyraźnie bezwględność poczynań Sorosa, którego jedynym celem było rozgrabienie naszego państwa, oczywiście w białych rękawiczkach jako „uzdrowiciel”:
- Najważniejsze było pokazać, że transformacja polityczna może poskutkować w poprawie ekonomii.
- Soros przygotował trzy założenia planu ekonomicznego: stabilizację monetarną, zmiany strukturalne oraz reorganizację długu. Uważał, że lepiej jak się połączy te założenia niż realizuje osobno.
- Przedstawił te plany prof. Geremkowi i Trzeciakowskiemu, którzy byli nim zafascynowani. Połączył swe siły z prof. Jeremy Sachsem z Harvardu, i zasponsorował ten program poprzez Fundację Batorego. MFW to zaaprobował i 1 stycznia 1990 roku rozpoczęto realizację tego planu. Polacy cierpieli, ale byli zdecydowani by to przebrnąć. Inflacja została zredukowana, choć w tkwiła jeszcze długo w wynikach, gdyż zmiany strukturalne wchodzą powoli.
- Produkcja spadła o 30%, ale zatrudnienie tylko o 3%. Dało to wzrost marginesu dochodu, przy utrzymaniu zatrudnienia.
Po 20 latach widać efekty tych „zmian strukturalnych”. Państwo straciło wszystko co wypracowało społeczeństo w ciężkich czasach komuny. Grabież i dewastacja objęła cały przemysł, transport, komunikację, ale nie tylko – dotyka także i kultury, oświaty, mediów, a nawet religii. W planach jest zagarnięcie całej przestrzeni życiowej Polaków, z lasami, parkami narodowymi i wydmami włącznie. Tak by nawet ulice nie były nasze i by móc łatwo pozbawić nas życia, jako bezdomnych upitych denaturatem kaleków.
Na pozycje ważnych agentów Rotszyldów jak Soros czy Maurice Strong nie każdy się nadaje. Takie osoby muszą być zdegenerowane do cna, są to dosłownie wampiry w ludzkim ciele – bez empatii i uczuć wyższych. Ci ludzie nie mogą mieć skrupułów, muszą wykonywać krwawe rozkazy, których efektem jest często śmierć milionów ludzi. George Soros sam przyznaje się w wywiadzie dla Steve’a Krofta z CBS, że jeszcze jako 14-letni żydowski chłopak był nazistowskim kolaborantem i pomagał denucjnować swoich rodaków. Tłumaczył by to jeszcze jego młody wiek, ale Soros nie ma wcale żadnych wyrzutów sumienia!
Kroftowi powiedział, że: „To było jak rynek. Jeśli ja bym tego nie zrobił, to zrobili by inni”.
Takiemu człowiekowi 12 listopada 2012 roku Prezydent RP Bronisław Komorowski dał jedno z najwyższych odznaczeń państwowych.
Materiały:
SOROS: How To Save The European Union
Niezależna: Komorowski odznaczył George’a Sorosa
Nasz Dziennik: „Order dla Sorosa”
Bibuła: Komorowski odznaczył George’a Sorosa Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP
War Criminal George Soros’s War On The Open Society
George Soros: Nazi war criminal
George Soros as a Rothschild agent
George Soros- Bankster, Nazi Collaborator and Psychopath
Agata.B
Niektórzy rzadzący antypolacy wybrani przez Polaków i antypolaków,oraz niektórzy antypolacy i antykatolicy w sutannach rozgrywaja Polaków katolików czyli 1050 letni Naród Polski jak dzieci bładzace we mgle -------------------"Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie, chyba że pod pojęciem zasług Prezydent rozumie grabież majątku narodowego … Więcej
ZBM wspomniał ten post w Prezydent RP Andrzej Duda niezwłocznie winien odebrać Sorosowi nadany przez Bula Komorowskiego ….
m.rekinek
Kalita 21:13

m.rekinek czemu mnie blokujesz?

---------------------------------------------------------

Zawsze robię to z bólem serca a scenariusz jest za każdym razem ten sam. Najpierw pojawiają się Twoje liczne komentarze pod moim medium, może zbyt liczne i niekoniecznie na temat ale to jestem w stanie zaakceptować, następnie niestety pojawia się Twój komentarz z bluzgami i wulgaryzmami, … Więcej
Agata.B
Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie, chyba że pod pojęciem zasług Prezydent rozumie grabież majątku narodowego naszego kraju i ruinę dla milionów Polaków.
Jak pisze Nasz Dziennik, Soros „Po utworzeniu rządu Mazowieckiego lobbował na rzecz planu gospodarczego, który potem – nie wiedzieć czemu – nazwano planem Balcerowicza. Szokowa terapia doprowadził… Więcej
m.rekinek
George Soros sam przyznaje się w wywiadzie dla Steve’a Krofta z CBS, że jeszcze jako 14-letni żydowski chłopak był nazistowskim kolaborantem i pomagał denucjnować swoich rodaków. Tłumaczył by to jeszcze jego młody wiek, ale Soros nie ma wcale żadnych wyrzutów sumienia!
Kroftowi powiedział, że: „To było jak rynek. Jeśli ja bym tego nie zrobił, to zrobili by inni”.
Takiemu człowiekowi 12 listop… Więcej
Agata.B
-PRZERAŻAJĄCE.
--------------------------------
"Nie dość, że to dzięki Sorosowi Polacy lądują na ulicach gdyż nie są w stanie spłacać długów, to Polska jest w ruinach, jeśli chodzi o kulturę, sztukę, moralność i wszystko to co można nazwać osiągnięciami cywlizacyjnymi. Taka sytuacja jest zresztą nie tylko w Polsce, w innych krajach jest nawet gorzej, na co miliony ludzi zaczyna gwałtownie … Więcej
Agata.B
"Sytuacja do złudzenia przypomina tę z nazistowskich Niemiec, gdy żaden z publikatorów nie zdobyłby się na krytykę Hitlera, gdyż oznaczało by to śmierć w obozie koncentracyjnym.Naszym dziennikarzom nie grozi jeszcze śmierć, jeśli już to śmierć kariery – ale widać to wystarczy by nie wychylali swoich pysków spoza wyznaczonych ram."
Rafał_Ovile
Za dobre karze i za złe wynagradza. Odwróciły się bieguny dobra i zła u odchodzącego na szczęście Prezydenta.
ZBM
Na taki gest mógł się zdobyć tylko prezydent, który nie szanuje własnego narodu.
The Last CATHOLIC
kolejny żyd wart odnotowania ,w celu zrozumienia powiązań żydo masońskich w Polsce