Перегляди26
uk.news

Зіпсоване правосуддя: безневинна черниця чахне в тюрмі

15 лютого портал UcaNews.com повідомив, що 58-річний єпископ Теодор Маскареньяс, який обіймає посаду генерального секретаря єпископату Індії, відвідав стару монахиню Ордену матері Терези, Конселію Баксла, яка знаходиться у в'язниці.

Сестра Конселія була керівником Будинку імені матері Терези для незаміжніх жінок в місті Ранчо. У липні 2018 року вона була заарештована за надуманим звинуваченням в "продажу дітей", яке було замінено на "порушення правил усиновлення". Вона страждає від діабету і варикозного розширення вен.

Мама дитини, про яку йде мова, неодноразово підтверджувала, що передала свою дитину добровільно. Маскареньяс вважає, що сестра Конселія невинна.

Будь-які спроби звільнити жінку під заставу відхиляються через кілька хвилин після направлення відповідного запиту.

Маскареньяс розповів про те, як він зустрівся з черницею, яка постала перед ним за подвійним броньованим склом: "Вона подивилася на мене, її очі наповнилися сльозами і вона розридалася".

Вона сказала: "Вибачте мене, я змусила страждати представників церкви, але я повністю невинна".

Єпископ висловив повну підтримку "самовідданої сестри", яку використовують в якості політичного інструменту для покарання церкви: "Вона не турбується про свою долю. Вона переживає через те, що її арешт може зашкодити церкви".

Вона додала: "Я молюся. Я і кажу Господу:" Ти страждав і вмирав за мене, тому я зможу витримати все це, навіть незважаючи на свою невинність ". Я приймаю волю Господа".

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsHsxprpmoug