Clicks753

YouTube zablokował konto fundacji Kai Godek za przemoc i szerzenie nienawiści

Kaja Godek poinformowała na swoim profilu na Twitterze, że kanał jej fundacji "Życie i Rodzina" został zablokowany przez YouTube. Za powód platforma podała treści propagujące przemoc i zachęcają do nienawiści.

YouTube zablokował kanał wideo fundacji Życie i Rodzina. O zdarzeniu poinformowała członkini zarządu, Kaja Godek. W uzasadnieniu podano, że profil publikował treści, które gloryfikują lub podżegają do przemocy wobec innej osoby lub grupy osób lub treści zachęcające do nienawiści. Których treści dotyczy blokada profilu, tego nie wiadomo. Kanał musiał być zgłaszany przez użytkowników i uznany za szerzący nienawiść ze względu na prezentowane treści.

„Cenzura przybiera na sile, niszczy wolność prowadzenia debaty i prawo do prezentacji konserwatywnych poglądów” - napisała na swoim profilu na Twitterze Kaja Godek. Do wiadomości o blokadzie, którą umieściła w social mediach, załączyła Adama Andruszkiewicza, który jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Cyfryzacji i profil samego Ministerstwa Cyfryzacji.

Kaja Godek i fundacja Życie i Rodzina - za co zbanował je YouTube?

"Na swoim kanale prezentowaliśmy prawdę o aborcji i o homolobby. Jest to treść, której nie ma być w przestrzeni publicznej. Aborcja jest okrutnym morderstwem i czynem, którego nic nie usprawiedliwia" - powiedziała w rozmowie z Wyborczą Godek.

Kaja Godek i jej fundacja otwarcie wyrażają sprzeciw wobec środowiska LGBT+ i aborcji. W jednej ze swoich wypowiedzi, działaczka pro-life uznała, że homoseksualizm jest zboczeniem, a w tęczowej fladze brakuje błękitu ze względu na fakt, że jest on kolorem maryjnym. Życie i Rodzina jest również autorem akcji z wywieszaniem banerów antyaborcyjnych, na których często widoczne są zdjęcia dzieci lub płodu. "Homoseksualizm = wczesna śmierć" i "Pedofilia wiąże się z homoseksualizmem" to tylko nieliczne z haseł znajdujących się na bannerach. Na jej kanale prezentowane były treści, nawiązujące do jej poglądów.

Jak na blokadę zareagowali użytkownicy?

Polityka serwisu i obowiązujący na YouTube regulamin są jasne. Treści nie mogą nawoływać do nienawiści, propagować przemocy i być wymierzone w inne grupy lub ludzi. Naruszanie zasad skutkuje tymczasową blokadą lub usunięciem konta. Według Kai Godek, działanie YouTube spowodowane jest cenzurą.

"Nie ma wyjścia, zrzeszać się i zakładać wspólne, wolne od cenzury serwery streamingowe, tylko rozważnie wybrać kraj na lokalizację serwerów" - czytamy słowa jednego z księży pod wpisem Godek na Twitterze.

"Promowanie nienawiści jest zabronione, więc skąd takie zdziwienie?" - dodał inny użytkownik.

Kaja Godek nie odniosła się do zamieszczonych komentarzy. Wcześniej zablokowane zostało konto "wRealu24", gdzie również podjęto temat LGBT+.

www.ofeminin.pl/…/nm29gyk
O tym, jak feminizm wraz ze zboczencami z LGBT oraz ideologami komunistycznymi, juz na przelomie lat 70 tych i 80 tych, za swoj cel obral bezgraniczna wolnosc aktu ludzkiego, zwlaszcza wobec malych dzieci /PEDOFILIA/ z satysfakcja opisuje szmatlawiec Der SPIEGEL /odpowiednik Gazety Wyborczej w jezyku germanskim/ /wywiad z perla pedofilow, ktory w duchu komunistycznym mowi o "czystosci dzieciecej …More
O tym, jak feminizm wraz ze zboczencami z LGBT oraz ideologami komunistycznymi, juz na przelomie lat 70 tych i 80 tych, za swoj cel obral bezgraniczna wolnosc aktu ludzkiego, zwlaszcza wobec malych dzieci /PEDOFILIA/ z satysfakcja opisuje szmatlawiec Der SPIEGEL /odpowiednik Gazety Wyborczej w jezyku germanskim/ /wywiad z perla pedofilow, ktory w duchu komunistycznym mowi o "czystosci dzieciecej jako burzuazyjnym wymysle. Komunizm/LGBT maja nadzieje to zmienic: www.spiegel.de/…/gay-activists-i…
Putin potrzeby od zaraz! Za komuny to się pedały kryli ze swoim zboczeniem. Nie było mowy żeby taki jeden z drugim znalazł oficjalnie pracę np.w telewizji czy na jakimś dobrym stanowisku. No chyba że się bardzo dobrze kamuflował jak np.Tomasz Raczek. Komuniści nie pozwoliliby na przemarsz czegoś takiego. W ogóle na żaden inny poza pochodem 1 majowym.
wacula likes this.
No proszę!
W Polsce potrzeba Putina, a nie miękkiego "Dudka", który tylko ładnie się wysławia!
W Rosji ZABLOKOWANO MARSZ PEDERASTÓW!
xportal.pl
Laudetur Jesus Christus et Maria Immaculata ! and one more user like this.
PiotrM likes this.
Nie jest tak źle. Za czasów tow. Lenina za myślozbrodnię karano śmiercią. A dzisiaj najwyżej zablokują konto YT, zwolnią z pracy, odbiorą rentę, wykwaterują z mieszkania, podpalą samochód .......
A nasi rządzący mają to wszystko w..... nosie. Są tacy sami jak ci, co blokują konta prawych ludzi, konta tych mediów, co mówią prawdę. Sprzyjają aborcjonistom, lewakom, sodomitom i wszelkiej maści grzesznikom!
Pan Bóg nierychliwy, ale Sprawiedliwy.
PiotrM likes this.
PiotrM
Super temat xportal.pl
PiotrM and 2 more users like this.
PiotrM likes this.
Tymoteusz likes this.